Koncerty

Wszystkie wątki związane z szeroko rozumianą muzyką.
ODPOWIEDZ
jokemaster
Marynarz
Marynarz
Posty: 284
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 15:33
Numer GG: 4340922
Lokalizacja: Big Village
Kontakt:

Re: Koncerty

Post autor: jokemaster »

Jako że na tawernianym last.fm rządzi Blind Guardian to poinformuje tawerniaków że 19 października tego roku zespół zagra koncert w stodole.
This is it, here I stand
I’m the light of the world, I feel grand
Got this love I can feel
And I know yes for sure it is real
Zaknafein
Bombardier
Bombardier
Posty: 729
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2005, 09:56
Numer GG: 4464308
Lokalizacja: Free City Vratislavia
Kontakt:

Re: Koncerty

Post autor: Zaknafein »

Nie wiem, czy na forum trpg ktoś słucha takiej muzyki, ale wczoraj we wspomnianym wcześniej wrocławskim WFFie Archive wybił mi basem mózg uszami. Wprawdzie Maria Q brzmiała bardzo słabo, nie wiem, czy nie umie śpiewać, czy dźwiękowiec nie wiedział co robi, ale wszystko wskazuje na to, że to jej zabrakło umiejętności. Na szczęście nadrobili kilkoma cudownymi kawałkami ;)
Był ktoś?
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Koncerty

Post autor: Sihamaah »

Jak wypadł Ulver? Był ktoś? Hmm... Na YT widzę, że było świetnie. A jak wasze opinie?

BTW. Z co ciekawszych:
http://www.last.fm/event/1365190+Aealo+Tour+2010 Grecki black metal z dużymi wpływami ich rodzimego folkloru.

http://www.last.fm/event/1431645+Converge
Converge, czyli hardcore punk. Do tego wystąpi też Kylesa, dość niezły metal.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Koncerty

Post autor: Brzoza »

O przyznam się że z przyjemnością wybrałbym się na Ewę Farną gdyby była gdzieś w okolicy za free. Ale nie ma :(
Dziś uznałem że Ewa Farna jest spoko. I ze jest słodka ;3
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Wevewolf
Mat
Mat
Posty: 453
Rejestracja: środa, 4 listopada 2009, 10:31
Numer GG: 0

Re: Koncerty

Post autor: Wevewolf »

jestem najbardziej zaskoczony z całej rodziny, ale najprawdopodobniej 23 maja wybieramy się na koncert bryana adamsa w austrii (pomyśleć że mógłby czasem dać jakiś chociaż akustyczny koncercik w Polsce, ale nie. "chrypiacz" robi zabawny tour naokoło polski zaliczając wszystko, tylko nie nas)
Osobiście to upek mi się podoba - wciągający i łączący wszystkie postacie :D
Sirion
Marynarz
Marynarz
Posty: 293
Rejestracja: wtorek, 21 października 2008, 19:47
Numer GG: 11883875
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncerty

Post autor: Sirion »

Brzoza pisze:O przyznam się że z przyjemnością wybrałbym się na Ewę Farną gdyby była gdzieś w okolicy za free. Ale nie ma :(
Dziś uznałem że Ewa Farna jest spoko. I ze jest słodka ;3
Zgadzam się z Brzozą 8) Na jej koncert bym poszedł. Chociażby, żeby popatrzeć... A może i zwiedzić kulisy :lol:

A tak na serio, moim zdaniem naprawdę przyjemnie się jej słucha :smile:
“Better to fight for something, than live for nothing”

General George S. Patton

Fortis cadere, cedere non potest
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Koncerty

Post autor: Brzoza »

Strasznie słabą muze robi, ale jest milutka ;3
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Orri
Pomywacz
Posty: 51
Rejestracja: wtorek, 7 kwietnia 2009, 16:00
Numer GG: 3206283

Re: Koncerty

Post autor: Orri »

Na początku lipca kolejny Open`er Festival. Z nieznanych przyczyn zawsze zlot ten kojarzył mi się z popijawą dla gimnazjalistów przy rytmach Kooks`ów i innych King of Leon`ów. Ale, ale. Zerknąłem na listę zespołów, które mają Gdynię nawiedzić. No i muszę powiedzieć, że jest zajebiście.
Pearl Jam no to tam wiecie. Przynajmniej ja mam do nich wielki sentyment.
Massive Attack, jak mi niedawno znajomi uświadomili jest to najwspanialszy zespół na świecie, bo kawałek ich kawałka jest na początku House`a. Pewnie będą męczyć nową płytą, ale co tam, może i z Mezzanine co nieco rzucą.
Gorillaz. Nie znam, ale Albarna(wokal) kojarzę z Blur i nawet gościa lubię.

No i najważniejsze. Jeżeli jest na tym forum ktoś kto siedzi choć trochę w niezalu(albo w ogóle w rockowych latach 90-tych), to pewnie już wie, ale co tam, ja się dowiedziałem dziś, to pokrzyczę.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!

PAVEMENT

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!

Tak jest, Pavement na Open`erze. Cóż, to może być ostatnie szansa żeby ich zobaczyć. Postaram się pojechać. Ktoś jeszcze ma zamiar?

Tak sobie myślę... chyba Sonisphere może się schować(tak, wiem że to zupełnie co innego. Ale i tak może się schować).

edit: Właśnie sobie uświadomiłem, że ten post dla normalnych ludzi będzie niezrozumiały. Przepraszam.
Jakiekolwiek byłoby źródło mej głupoty, jeszcze się nie wyczerpało.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Koncerty

Post autor: Deep »

Co jak co ale, żeby Gorillaz nie znać? o.O
Nie żeby to był jakiś pro uber alles zespół (choć ja ich lubię) ale dość popularni w Polsce byli swego czasu.

Ja właśnie się napaliłem z kumplem na wakacyjnego tripa po Czechach i Słowacji zakończonego koncertem Perkele na jakimś festiwali w Słowacji w zamian za kwietniowy gig w Wawie.
.
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Koncerty

Post autor: Phoven »

Open'er to pewniak, jak co roku. Prócz tego z takich większych eventów wbijam na Selector Festival i Woodstock. Pierwszy jest bliziutko i od lat trzyma wysoki poziom, na drugim występuje Faithless a trzeci jest niedowyjebania jeśli chodzi o atmosferę. No i zapewne drugi raz będzie moja kochana Big Fat Mama. ^^

Z takich bliższych koncertów znanych, dobrych zagranicznych zespołów to wybieram się na Pendulum w kwietniu. Miałem jeszcze wybić na AC/DC ale ostatecznie kolidowało mi to ze starannie planowanym wypadem ze znajomymi po Słowacji więc musiałem sobie jednak dziadków odpuścić. :P
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: Koncerty

Post autor: Craw »

Sihamaah pisze:Jak wypadł Ulver? Był ktoś? Hmm... Na YT widzę, że było świetnie. A jak wasze opinie?

BTW. Z co ciekawszych:
http://www.last.fm/event/1365190+Aealo+Tour+2010 Grecki black metal z dużymi wpływami ich rodzimego folkloru.

http://www.last.fm/event/1431645+Converge
Converge, czyli hardcore punk. Do tego wystąpi też Kylesa, dość niezły metal.
http://musihilation.blogspot.com/2010/0 ... -luty.html
Jak chcesz, to sobie możesz poczytać co tam o tym koncercie nabazgrałem :) Mnie się podobało, było świetnie, choć pewnych zgrzytów nie uniknięto.

Gorzej było po Ulverze, ale to już zupełnie inna bajka.
Odium
Majtek
Majtek
Posty: 91
Rejestracja: środa, 6 sierpnia 2008, 23:51
Numer GG: 8941160
Lokalizacja: Szen-Berk
Kontakt:

Re: Koncerty

Post autor: Odium »

Kwiecień, a wraz z nim Rotting Christ i Dark Funeral się zbliżają. Czekam ze zniecierpliwieniem. A w czwartek dawka stoner-u w wykonaniu Corruption.
Obrazek
,,Pijcie jak Polacy ale bądźcie równie dzielni jak oni" - Napoleon Bonaparte
jokemaster
Marynarz
Marynarz
Posty: 284
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 15:33
Numer GG: 4340922
Lokalizacja: Big Village
Kontakt:

Re: Koncerty

Post autor: jokemaster »

Całkiem fajny rok się zapowiada więc żeby nie było za fajnie.
http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/ ... iu,55430,1
This is it, here I stand
I’m the light of the world, I feel grand
Got this love I can feel
And I know yes for sure it is real
Septimus Helmheid
Majtek
Majtek
Posty: 140
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 16:23
Lokalizacja: Zamek Blackhill

Re: Koncerty

Post autor: Septimus Helmheid »

To i ja sie dopisze :)

Bylem na:

- Download Festival 2008
(Najlepsze kapele: KISS, Judas Priest, Motorhead, Offspring, Incubus, Jimmy Eat World, Coheed & Cambria, Within Temptation, Apocalyptica, Black Stone Cherry - mam nawet pamiatke od perkusisty!)
- Download Festival 2009
(Killswitch Engage, Korn, Faith No More, Dragonforce, Slipknot, Stone Gods, Tesla, Skin, Black Stone Cherry, Journey, Dream Theater, ZZ Top, Whitesnake, Def Leppard)
- Dream Theater, jako support grali Unexpect, Bigelf i Opeth, London Wembley Arena
- Deep Purple + Manraze, London Hammersmith Apollo
- Saxon + Anvil, London Camden Koko
- Alice Cooper, London Hammersmith Apollo
- Mialem tez bilety na koncert Dio ale niestety trafil do szpitala na leczenie raka i odwolal trase :( Na szczescie jest juz na nogach i niedlugo gra w Londynie!
No i kupilem juz bilety na Download Festival 2010 - Graja AC/DC, Aerosmith, Rage Against The Machine, Them Crooked Vultures, Wolfmother, Deftones, Megadeth, Stone Temple Pilots, Motorhead, Billy Idol, Cinderella, Saxon, Ratt... na razie jawna jest tylko 1/3 skladu wiec czekam niecierpliwie zeby zobaczec co doloza :P

Nigdy nie daruje sobie ze przegapilem Lynyrd Skynyrd :(
Septimus Helmheid
Arcymag z Blackhill
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: Koncerty

Post autor: Craw »

Odium pisze:Kwiecień, a wraz z nim Rotting Christ i Dark Funeral się zbliżają. Czekam ze zniecierpliwieniem. A w czwartek dawka stoner-u w wykonaniu Corruption.
To byliśmy na tym samym koncercie (znaczy się na Corruption).
Ja tam w weekend 2x zaliczyłem występ Acids. Raz, dość niespodziewanie, Gliwice w piątek, drugi raz, zamierzenie, na Rock Metal Fest. Sporo rock'n'rolla i sporo świetnych występów ^^

Wypady udokumentowane na fotografiach, ale dla nieletnich się nie nadają ;p
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Koncerty

Post autor: Deep »

Hoho, dzisiaj taneczny wieczór z Vespą ^^
W sumie idę bo znajomi idą ale warto było dać tę kasę bo fajne bilety mają :D
.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Koncerty

Post autor: Deep »

Wczoraj KNŻ zaliczyłem. Koncert super, szkoda tylko ,że Celiny nie zaśpiewał.
.
ODPOWIEDZ