Odtwarzacze

Wszystkie wątki związane z szeroko rozumianą muzyką.
corvus
Marynarz
Marynarz
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 13:44
Numer GG: 2609448
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

Re: Odtwarzacze

Post autor: corvus »

Deep pisze:Stwierdziłem, że nie będę wydziwiał i kupię sobie iRivera T60 albo SanDiska Sansę Clip i do tego jakieś fajne słuchawki za 150-200zł. Kumpel kupił sobie AKG 518LE i mu się dobrze sprawują to może też coś podobnego łyknę.
iRiver T60 raczej będzie lepszy z tej dwójki. Sama miałam to kupować, ale jednak zmieniłam zdanie, zebrałam kasę i kupiłam Cowona.
Z słuchawek wciąż obstawałabym przy Kossach... Eeeeweeentuuuaaalnieee Sennheiser PX 100. Jedne i drugie są otwarte, z zamkniętych Sennheiser PX 200 - podobno b. dobre słuchawki a cena taka właśnie jaką podałeś.
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: Odtwarzacze

Post autor: Craw »

Deep: Sandisk+rockbox i nie ma mocnych. Za małą kasę fajny playerek który otwarza wszystko i ma masę funkcji. Ino trzeba najpierw sprawdzić, które playery są na daną chwilę obsługiwane.
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Odtwarzacze

Post autor: Alien »

Czyli urządzenia, z których pewnie większośc nas korzysta. Jakie macie odtwarzacze MP3/4?
Ja posiadam... hmm posiadałem odtwarzacz Pentgram Vanquish R Wave o pojemności 1G chyba. Jakość była niezła( jak dla mnie bo przyznaje się że się na tym nie znam i maniakiem jakości nie jestem... Niestety bateria była dość słaba i wytrzymywała około 9h słuchania muzyki. Filmy można było oglądać ok 4-5h. Wielkość ekranu to 2,5 cala. Kiedyś przerzuciłem film w częściach ( 13 dzielnica podzielona na 10 części i sformatowana) i mogłem spokojnie oglądać :)
Niestety żywot tej mp4 skończył się nieszczęśliwym wypadkiem :( spadła z wysokości 0,5 metra i klawiatura dotykowa ( którą swoją drogą zawsze będe uważał za ostatni syf) reagowała kiedy chciała- zanim udało mi się otworzyć muzykę musiałem parę razy włączyć i wyłączyć....
00088888000
Wevewolf
Mat
Mat
Posty: 453
Rejestracja: środa, 4 listopada 2009, 10:31
Numer GG: 0

Re: Odtwarzacze

Post autor: Wevewolf »

ja naprawdę obawiam się, że jednak wspomnianą wyżej manię jakości mam... Miałem kiedyś pewną mp3, modelu i tak dalej nie podam, jest to nieistotne. Rzecz w tym, że po jej utracie byłem na tyle leniwy aby zakupić identyczną... No cóż, dysponowałem kwotą dwustu złotych, i w tej cenie tamta wydawała się być w porządku. Otóż, panowie, szok. Brzmi ona zupełnie inaczej; gorzej! i jestem w dupie, bo mp3 gra? no gra. Udowodnić że gra gorzej niż starsza, jednakowy model, jest niestety niemożliwe... Ech.
Osobiście to upek mi się podoba - wciągający i łączący wszystkie postacie :D
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: Odtwarzacze

Post autor: Craw »

Zmień sobie słuchawki, najlepiej na takie ze złotym przewodem.
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: Odtwarzacze

Post autor: Alien »

Ostatnio zestaw sansa clip+ z rockboxem (jest nawet stroik do gitary :D ) + słuchawki superlux hd681 i nie ma mocnych. Fakt tylko ze rozwalilo mi sie wejsce i musze przyciskac zeby z obu glosniczkow lecialo. Da sie cos z tym zrobic? czy mp3 do wywalenia?
00088888000
ODPOWIEDZ