Hip-Hop

Wszystkie wątki związane z szeroko rozumianą muzyką.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Hip-Hop

Post autor: Sihamaah »

Ej no generalnie nic nie mam do ludzi słuchających OSTR. A na przytoczony przez Ciebie przykład, czyli "Chwila na refleksje" mam odpowiedź! "Raz dwa trzy - je*ane psy"?
Dwa cztery godziny, skoku adrenaliny.
Przemycam prawdę sprawnie jak winyl.
Ziom miejmy pewność, że kiedyś nas odwiedzi Władek Jagiełło.
I będzie tego pełno.
Tak, tak, rozumiem o co tu chodzi. Nawet. Ale to i tak grafomania ;)

I wcale go nie obrażam. Odróżnij krytykę od obrażania. Czy potrafisz odpowiedzieć na moje argumenty prawdziwymi kontrargumentami? Czy nie zgodzisz się, że policja w HH jest grupą-kozłem ofiarnym?

Zresztą, zrobił się flame. Na temat OSTRego wolałbym się już nie wypowiadać...
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
mone0
Mat
Mat
Posty: 473
Rejestracja: wtorek, 10 czerwca 2008, 14:05
Numer GG: 12563782

Re: Hip-Hop

Post autor: mone0 »

Sihamaah pisze:Owszem, ale czemu wydaje jedną płytę z przeczącymi sobie (i to mocno!) tekstami?
To pytanie do OSTRego, nie do mnie ;p
Sihamaah pisze:Techno złe? Dragi złe? I koniecznie oba idą z ograniczeniem umysłowym?
W połączeniu ze sobą, to i owszem. Wyobraź sobie, że muzyka o niskim natężeniu dźwięków wpływa agresywnie na ludzi, a w połączeniu z amfetaminą, extazy i dresem [chodzi o samo zachowanie tego człowieka], tworzy mieszaninę wybuchową.
Sihamaah pisze:Dresiarz zazwyczaj słucha techno, czasem ćpa, ale znam ogrom ludzi słuchających techno i raczej dresami bym ich nie nazwał.
Parę ładnych lat temu, gdy byłem młody, głupi itd. przynajmniej raz w tygodniu wybieraliśmy się z ekipą na balety. Tak, utożsamiałem się "całym tym dresiarstwem", o którym mówisz i powiem Tobie jedno większość ludzi słuchających techno/house/trance/itd. też była z tym związana. Cała reszta w moim mniemaniu wtedy to były "leszcze" i "buraki". Mówisz mi, że definicja z wikipedii jest prawidłowa, ja mówię gó**o prawda. Znam to z autopsji.
Sihamaah pisze:Zresztą, jeśli nie wiesz takich rzeczy możemy zakończyć w tym miejscu dyskusję, do czasu, kiedy uzupełnisz braki w wiedzy, ok?
Gdybym z tym nie zerwał stałbym się roślinką, albo gorzej nie pisałbym z Tobą na forum. Nie musisz udowadniać, że wiesz co to jest być "dresem" ja to przeżyłem na własnej skórze i odradzam rozsądnym ludziom podążania tą ścieżką, szczególnie tak krętą jak moja.

O dresach możemy skończyć, chyba, że masz coś "nowego" dla mnie ;p
Sihamaah pisze:Czy nie zgodzisz się, że policja w HH jest grupą-kozłem ofiarnym?
Po prostu policja jest znienawidzona, gdyż całe to środowisko ma problemy z prawem.
"drobnostki tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest drobnostką" Michał Anioł
Bussumarus
Marynarz
Marynarz
Posty: 336
Rejestracja: piątek, 25 lipca 2008, 21:12
Numer GG: 2565250
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Hip-Hop

Post autor: Bussumarus »

O gustach sie nie dyskutuje, powtarzałem to już kilka razy. Skończmy ta dyskusję.
OLDSCHOOL!
gauger
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 17 lipca 2014, 16:29

Re: Hip-Hop

Post autor: gauger »

Jestem w trakcie przerabiania całej dyskografii Wu-tang Clanu:-)

_______________
zdrowystylzycia.pl
NatTadi23
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 12 września 2014, 09:11

Re: Hip-Hop

Post autor: NatTadi23 »

Ogólnie to muzyka nie dla mnie - kwestia gustu. Bardzo podobał mi się film Jestem Bogiem ukazujący życie i karierę jednego z muzyków Hip - Hopu.
gamemaniac
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 12 września 2014, 17:30
Kontakt:

Re: Hip-Hop

Post autor: gamemaniac »

Obecny Hip-Hop to dno (nowi raperzy) ale stary dobry rap zawsze OK
ODPOWIEDZ