Tawerniana Lista Przebojów!/Last.fm

Wszystkie wątki związane z szeroko rozumianą muzyką.
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Heimdall pisze:Ta, Falka zamiast sama odświeżyć, to mi spamboxa spamuje :wink:
Ale to było tajne zlecenie, które dostałeś. I swoją drogą wywiązałeś się z niego całkiem ładnie, dostaniesz cukierka. Kiedyś ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Hm, od czasu kiedy wstąpiłem do tej grupy (czyli przedwczoraj :wink: ) już doszło pięciu nowych userów. Widać informacja na forum spełnia swoje zadanie :D .
...
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Heimdall pisze:Hm, od czasu kiedy wstąpiłem do tej grupy (czyli przedwczoraj :wink: ) już doszło pięciu nowych userów. Widać informacja na forum spełnia swoje zadanie :D .
Nie ma to jak aktywna propaganda :P W końcu sam zostałem przez Heimdalla wciągnięty i kolegę namówiłem... Niedługo partię założymy :P A Falka wybrała Heimdalla, bo on najchętniej odświeży każdy temat :wink:
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Ravandil pisze:Falka wybrała Heimdalla, bo on najchętniej odświeży każdy temat

Każda okazja do nabicia posta jest dobra :wink: .

Już jest nas w sumie 43. Przydałoby się chociaż do 50 userów dobić...
...
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Heimdall pisze: Już jest nas w sumie 43. Przydałoby się chociaż do 50 userów dobić...
Wow... ja 2 dni temu byłem 36 :) Szkoda, że więcej kolegów na forum nie mam... Albo zmuszę tych, którzy czasem to czytają do wzmożonej aktywności :wink: Ale też wypadało by coś więcej zrobić w związku z tą grupą. Wiem, że cyferki ładnie wyglądają, ale trzeba też mieć jakiś większy cel. Na przykład opanowanie świata ;] <szaleńczy śmiech> :P
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Jak pewnie niektórzy już zauważyli zasiliłem szeregi grupy. Obym zepsuł wam listę cyrylicą... jak mnie znów na Arye weźmie.
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Hm, jak chciałem sobie Ариe(cholera, nie wiem jak to się odmienia) posłuchać, to mi jakieś dziwne znaki zapytania wychodziły na liście, a u Ciebie, Perzyn ładna cyrylica wychodzi, dziwne.
...
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Heim - to zalezy, czy Twoj player obsluguje unicode.
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Ha! Głupi Winamp nie umie czytać cyrylicy, a Foobar tak. Dzięki, Craw za sugestię. :D
...
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Ha miło spotkać kogoś, kto tak jak ja słucha Aryi:D Zespół jest świetny tylko ile się bawiłem z otagowaniem go. A i tak mam otagowane kilka albumów. Jakbym znalazł gdzieś spis utworów DDT cyrylicą to bym sobie tez otagował bo to kolejny świetny zespół.
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Sprawdzales czy na freedb nie ma tego? Tam sa rozne dziwne rzeczy ;P Automatem bys to se potem stagowal w takim np foobarze badz Godfatherze.

A co do winampa - gdzie mu sie w wersji 5 wlaczalo support dla unicode. Nie wiem, nie pamietam, sam zas korzystam z winampa 2.95
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Odświeżam wątek i zapraszam do tawernianej grupy na last.fm! Ciągle mamy 50 userów i ani ich przybywa, ani ubywa... Taka stagnacja jest nudna ;)

Tawerniane radio do posłuchania - flashowy playerek

Tawerniana lista przebojów wygląda tak (toto się samo uaktualnia o ile dobrze pamiętam):
Obrazek
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

No a do tych co już są w tej grupie - Piszcie cuś bo tam na prawdę nudno jest!
.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Deep pisze:No a do tych co już są w tej grupie - Piszcie cuś bo tam na prawdę nudno jest!
Ostatnio ogólnie jest posucha, jeśli chodzi o pisanie... Forum też jakoś przesadnie życiem nie tętni. Lepiej by było, żeby AC po kolei te tematy odświeżał, bo odkopanie z grobu wszystkich tematów jednego dnia to nie był dobry pomysł :wink: A co do pisania na last.fm, to przydałoby się więcej tematów, bo rzadko tam zaglądam (brak czasu), a jak jestem to mi się nie chce odpisywać na spamerskie wątki :wink: Słowem - przydałoby się coś nowego.

PS. Dziwna ta lista... Z tego co słucham, to tylko RHCP na niej jest, ale dobrze że wysoko przynajmniej :wink: Chyba będę musiał parę dni z rzędu zostawić na noc kompa z włączonym Pink Floyd :wink: Swoją drogą, jak są zliczane statsy dla całej grupy?
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Nic Ci to nie da :) . To jest chyba tak liczone, że biorą ilość osób które co najmniej raz puściły sobie kawałek danego zespołu, a więc jeżeli będziesz miał tysiąc przesłychań Floydów w jedym tygodniu a nikt inny ich nie będzie słuchał, to i tak nie wpłyniesz na staty.
Oczywiście głowy nie dam, ż tak to jest, ale to jest najbardziej prawdopodobne :wink: .
...
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Heim -> Nie mylisz sie ;] Dokladnie tak to dziala.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Craw pisze:Heim -> Nie mylisz sie ;] Dokladnie tak to dziala.
Głupio :wink: W takim razie raczej nie mam szans w walce z napływem ciężkiego i podobnego grania. Moje Gorillaz i Pink Floyd raczej się nie przebiją, a szkoda :wink: Najwyżej mogę SoaD wspomóc, bo tego akurat słucham od czasu do czasu... A tak to nic z mojego TOP 10 się nie pokrywa ^^ Muszę przekabacić kilka osób... Albo założyć więcej kont :wink: Macie szczęście, że jestem zbyt leniwy, by rzeczywiście to zrobić ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
ODPOWIEDZ