Dyskusje o regulaminie

Regulaminy, zasady funkcjonowania i zakazy.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Dyskusje o regulaminie

Post autor: BAZYL »

Bez przesady - przecież nie zabronię zmieniania sobie awatara... A były takie czasy, gdy znaczna ilość useró wrzucałą sobie podobne awatary - czy to świateczne przeróbki, czy np. mojego... Pamiętam kiedyś wchodzę na forum patrzę a tam jakiś głupi post przeze mnie napisany... na szczescie okazało się, że to tylko taki sam awatar, a autor inny... ;-)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Dyskusje o regulaminie

Post autor: Alucard »

BAZYL :D To nie był jeden post. Za Ciebie podszywało się ze 20 chłopa :D [Ale tylko za pierwszym razem byłem zaskoczony ;-) - dop. BAZYL]

Koniec offtopa.
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: Dyskusje o regulaminie

Post autor: Craw »

Coz, nikomu tego zabronic nie wolno, choc w dobrym tonie jest nie robienie czegos takiego. Szczegolnie, ze wplywa to niekorzystnie na czytelnosc forum.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Dyskusje o regulaminie

Post autor: Ravandil »

Cóż... Jeśli Cię to bardzo mierzi, to najlepiej jest rozmówić się z delikwentem przez PW i wyjaśnić sobie pewne sprawy... Lepiej jest nie szukać dziur w regulaminie, szczególnie jak się naraziło wcześniej administracji i zaliczyło bana ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
scorez
Kok
Kok
Posty: 1183
Rejestracja: poniedziałek, 28 sierpnia 2006, 13:55
Numer GG: 3374868
Lokalizacja: otchłań

Re: Dyskusje o regulaminie

Post autor: scorez »

Mnie zawsze ciekawiło ile postów trzeba spłodzić aby dorobić się czwartego kufla.
jak piszę ortografy to nie poprawiaj... po wkurzamy BAZYL'E
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Dyskusje o regulaminie

Post autor: BAZYL »

Liczby są nieregularne (strzelam z głowy) np. 4571, żeby nikt nie celował w ilość postów, tylko ich jakość :)
Kiedyś zresztą było inaczej - oprócz rang z pełnymi kuflami były też rangi z pustymi, ale tym razem nie chciało mi się bawić w grafika (inna sprawa, że później znalazłem grafikę pustego kufla). Tak że teraz wygląda to tak, że po dwie kolejne rangi mają taką samą ilość kufli na obrazku :)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
ODPOWIEDZ