Dr House

Biblioteka Światów
K-pax
Szczur Lądowy
Posty: 14
Rejestracja: czwartek, 2 kwietnia 2009, 21:48
Numer GG: 0

Re: Dr House

Post autor: K-pax »

ok. powinno być więcej wątków w jednym odcinku i aby trwał dłużej...
"dlaczego tak szybko składasz te bron??!!"
"bo pan tak kazał"
"Jezu Gump jesteś genialny!"
Danai
Tawerniana Smoczyca
Tawerniana Smoczyca
Posty: 318
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 23:00
Kontakt:

Re: Dr House

Post autor: Danai »

Wiecej House'a w Housie! :D

A powaznie...Chetnie ogladam kulisy zabiegow - np. dowiedzialam sie, jak wyglada cewnikowanie ;) Poza tym jest sporo ciekawostek medycznych, o ktorych laik moze nie wiedziec. To spory plus.
Najwiekszym jest Hugh Laurie i sposob odgrywania roli.
I'm not a bitch. I just have low bullshit tollerance.
''Μῆνιν ἄειδε, θεά...''
www.smoczej.blogspot.com
emily
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 3 maja 2009, 20:44
Numer GG: 8436570

Re: Dr House

Post autor: emily »

postac Dr H. jego riposty, styl bycia, podejscie, niechęc (nie wiadomo nigdy czy prawdziwa czy nie) do pacjentów, "przyjazny" stosunek do ludzi daja temu serialowi to cos.
nie oglądam go dla ciekawych, rzadkich i trudnych przypadków medycznych, ale dla
zabawnych, intrygujących i wciagających dialogów. no i tez poniekąd aż wstyd się przynac dla samego wyglądu Housa ;)
K-pax
Szczur Lądowy
Posty: 14
Rejestracja: czwartek, 2 kwietnia 2009, 21:48
Numer GG: 0

Re: Dr House

Post autor: K-pax »

strasznie dużo postów w tym temacie... pomysłów nie macie? naprawę jest tak mało ludzi na tawernie którzy oglądają housa?? wątpię... Może teraz piszcie co wam się nie podoba w housie. Jeżeli nic nie wymyślicie to zmienię wątek główny tak aby było ździebko więcej postów :smile:
"dlaczego tak szybko składasz te bron??!!"
"bo pan tak kazał"
"Jezu Gump jesteś genialny!"
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Dr House

Post autor: Brzoza »

jedny serial jaki chapnałem to Californication, Hosuse'a znam i kojarze o tyle że czasem widziałem na dwójce jak leci.
ostatnimi laty zaczął się niesamowity boom na seriale (chyba Lości rozpoczeli to) i ja cały czas nie_nadążam za tytułami. A Californication wydawało się odstawać od całej zgrai lekarskich/kryminalnych/seriali akcji i pełnych od zagadek.

damn, miało byc o housie
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Odium
Majtek
Majtek
Posty: 91
Rejestracja: środa, 6 sierpnia 2008, 23:51
Numer GG: 8941160
Lokalizacja: Szen-Berk
Kontakt:

Re: Dr House

Post autor: Odium »

House jest znakomity. Nigdy jeszcze nie spotkałem się z takim typem bohatera. Dodając do tego zawód, jaki pełni w społeczeństwie... mieszanka bombowa. Praca lekarza przecież w dużej mierze opiera się na kontakcie z pacjentem. Polecam wszystkim.
Obrazek
,,Pijcie jak Polacy ale bądźcie równie dzielni jak oni" - Napoleon Bonaparte
Eon
Szczur Lądowy
Posty: 15
Rejestracja: wtorek, 9 maja 2006, 22:57

Re: Dr House

Post autor: Eon »

Ja w odcinkach zawsze czekam na dyżury w przychodni. Wtedy House pokazuje najwięcej. Szkoda, że z sezonu na sezon jest tego coraz mniej, a w ostatnich odcinkach to chyba w ogóle nie było tego motywu.
ODPOWIEDZ