Za co kochamy literaturę fantasy?

Biblioteka Światów
gregory16mix
Pomywacz
Posty: 55
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2008, 20:57

Re: Za co kochamy literaturę fantasy?

Post autor: gregory16mix »

Brzoza pisze:
Jedyną jej wadą jest to, że jest za krótka:)
jej główną wada jest to że się ciągnie jak flaki z olejem. idą idą idą rozdzielają się idą idą idą walczą idą idą idą walczą idą idą idą walczą idą idą idą walczą plum wygrali. Przez co władcę pierścieni się lepiej ogląda niż czyta, i chyba jestem jednym z tych już nielicznych którzy najpierw przeczytali zanim film wyszedł.
Jakie ma znaczenie czy jako pierwsze obejrzę film a następnie przeczytam książkę :?: :?: I na odwrót :?:
Jak usunąć konto z Tawerny??
dreglin
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 24 października 2009, 19:44
Numer GG: 6757330
Lokalizacja: NDG

Re: Za co kochamy literaturę fantasy?

Post autor: dreglin »

Za to że mogę się oderwać od świata.
Niech będzie moja strata.
Przyznam się.
To byłam ja.


Co złego to...... ja
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Za co kochamy literaturę fantasy?

Post autor: Brzoza »

gregory16mix pisze:
Brzoza pisze:
Jedyną jej wadą jest to, że jest za krótka:)
jej główną wada jest to że się ciągnie jak flaki z olejem. idą idą idą rozdzielają się idą idą idą walczą idą idą idą walczą idą idą idą walczą idą idą idą walczą plum wygrali. Przez co władcę pierścieni się lepiej ogląda niż czyta, i chyba jestem jednym z tych już nielicznych którzy najpierw przeczytali zanim film wyszedł.
Jakie ma znaczenie czy jako pierwsze obejrzę film a następnie przeczytam książkę :?: :?: I na odwrót :?:
To że film tworzy w Twojej głowie świat przedstawiony który w Twoich prywatnych wyborażeniach były zupełnie inny.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KatarzynaRej
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 9 listopada 2010, 09:37

Re: Za co kochamy literaturę fantasy?

Post autor: KatarzynaRej »

Mnie w literaturze fantastycznej pociągaja hobbity i te wszystkie małe leśne stworzononka. To było jednak na początku ale przetrwało do dzisiaj. Teraz lubię wszystko co związane jest z wszechswiatem i pozaziemskimi istotami. Stalo sie to po obejrzeniu filmu solaris. Czytalam potem Lema i nie moglam sie oderwac. :smile:
Adda
Majtek
Majtek
Posty: 116
Rejestracja: czwartek, 10 maja 2007, 14:09
Numer GG: 21666460
Skype: rata_el_deserto
Lokalizacja: Mnichowice

Re: Za co kochamy literaturę fantasy?

Post autor: Adda »

Literatura fantastyczna? Magia, niezwykłe stworzenia, bohaterowie i przygody których nie ma w realnym świecie.
"Widzieliście go? Rycerz chędożony! Herbowy! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!"
Targowo.Istore
Majtek
Majtek
Posty: 85
Rejestracja: wtorek, 30 listopada 2010, 11:56

Re: Za co kochamy literaturę fantasy?

Post autor: Targowo.Istore »

Ciężko opisac za co kocham literature fantasy. Może za to,ze pozwala mi na podróż do innego świata,gdzie spotykam magicznych,dobrych i złych bohaterów i utożsamiam sie z nimi.
W naszym sklepie znajdziesz gry planszowe, karciane, figurkowe jak i wszelkie akcesoria do nich potrzebne.
Jeśli nie znaleźli Państwo w naszej ofercie tego czego szukacie to...wystarczy do nas napisać a my już zajmiemy się resztą.

www.targowo.istore.pl
wiatle
Pomywacz
Posty: 29
Rejestracja: czwartek, 14 kwietnia 2011, 17:38

Re: Za co kochamy literaturę fantasy?

Post autor: wiatle »

W większości pisarze fantasy to czubki, a ja uwielbiam takich ludzi. Kocham też, gdy podczas lektury wyobraźnia gna w nieznane światy...
Targowo.Istore
Majtek
Majtek
Posty: 85
Rejestracja: wtorek, 30 listopada 2010, 11:56

Re: Za co kochamy literaturę fantasy?

Post autor: Targowo.Istore »

Może słowo "czubki" jest nie na miejscu,powiedziałbym raczej,że są to ludzie z pasją i niczym nie ograniczoną fantazją. Po prostu artyści i już :smile:
W naszym sklepie znajdziesz gry planszowe, karciane, figurkowe jak i wszelkie akcesoria do nich potrzebne.
Jeśli nie znaleźli Państwo w naszej ofercie tego czego szukacie to...wystarczy do nas napisać a my już zajmiemy się resztą.

www.targowo.istore.pl
heriko
Szczur Lądowy
Posty: 15
Rejestracja: środa, 20 kwietnia 2011, 13:08

Re: Za co kochamy literaturę fantasy?

Post autor: heriko »

Za to, że daje możliwość zanurzenia się w niesamowitych światach wypełnionych magią, cudownością i przygodą:)
wiatle
Pomywacz
Posty: 29
Rejestracja: czwartek, 14 kwietnia 2011, 17:38

Re: Za co kochamy literaturę fantasy?

Post autor: wiatle »

Targowo.Istore pisze:Może słowo "czubki" jest nie na miejscu,powiedziałbym raczej,że są to ludzie z pasją i niczym nie ograniczoną fantazją. Po prostu artyści i już :smile:

No tak:). Używam tego słowa zawsze pieszczotliwie, zapomniałam, że może mieć negatywny wydźwięk. Przepraszam, nie chciałam nikogo urazić :)
ODPOWIEDZ