Manga i Anime

Biblioteka Światów
Dark_Voyager
Marynarz
Marynarz
Posty: 271
Rejestracja: piątek, 16 września 2005, 21:33
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Dark_Voyager »

Oglądałem "Elfen Lied". Oczy mi z orbit wyleciały kiedy zobaczyłem początek pierwszego odcinka. Dosłownie :shock: . Takiej rzezi dawno nie widziałem. Za to druga połowa tego odcinka mnie powaliła totalnie :D
Ciekawie się zapowiada :)

Dark_Voyager
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Widziałam wczoraj Appleseed. Nawet fajne :)
Niezła muzyka, niezła grafika, fabuła też niczego sobie (chociaż płytkie dialogi momentami, ale ja się przecież lubię czepiać), a przede wszystkim świetne były mechy :D
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

Proponuję założyć nowy temat "Manga i Anime", bo tu same offtopy są :D
Obrazek
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Pomyslalem o tym samym :P Moze MAd po prostu zmienilby nazwe tego topicu :P Ewentualnie przeniosl te posty na nowy temat :)
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Jakie offtopy? Toć temat jest o mandze i anime, nie? ;)

No i zgadzam się z Crawem odnośnie zmiany tematu ^_^
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Dark_Voyager
Marynarz
Marynarz
Posty: 271
Rejestracja: piątek, 16 września 2005, 21:33
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Dark_Voyager »

Wspaniały pomysł :D . Teraz można podyskutować na "temat" :P

Pożegnanie
Niedługo, czyli za parę dni, zamilknę :cry: . Koniec czasu zbliża się nieuchronnie :cry: , ale będę odwiedzał tawernę co jakiś czas :cry:
Przepraszam za offtopic, ale przez te niecałe dwa miesiące zżyłem się z tawerną i teraz ciężko będzie się pogodzić z rozstaniem. Może za jakiś czas, to znaczy za rok, może dwa, powrócę, żeby was męczyć moimi wypowiedziami, a teraz pocieszę się jeszcze ostatnimi chwilami radości z posiadania internetu :(

To okropne koniec promocji w neostradzie, koniec umowy!!! :cry:

Dark_Voyager :cry:
Gość

Post autor: Gość »

Dzisiaj dostałam do ręki pełnometrażowego Naruto!! Ciekawe jakie jest Miyu.... Zobaczymy.... musze sobie załatwić! 8)
Dark_Voyager
Marynarz
Marynarz
Posty: 271
Rejestracja: piątek, 16 września 2005, 21:33
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Dark_Voyager »

Ja bym sobie chętnie załatwił "Kroniki wojny na Lodoss" jak na razie mam tylko jedną część niestety :P

Dark_Voyager
Trixtian
Pomywacz
Posty: 60
Rejestracja: niedziela, 18 września 2005, 19:46
Lokalizacja: Otchłań
Kontakt:

Post autor: Trixtian »

Japońskie seriale animowane są najlepsze, a ci, co tak nie uważają to się na niczym nie znają. Każdy w tych animkach znajdzie coś fajnego dla siebie:
Chce ktoś krwi to ogląda helsinga albo Elfen Lied.
Przygód to Outlaw Star.
Walk to GUNDAM WING.
I tak dalej, dalej, dalej.
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

Trixtian pisze:Japońskie seriale animowane są najlepsze, a ci, co tak nie uważają to się na niczym nie znają.
Nie zgadzam się. Oczywiście też najbardziej z kreskówek i komiksów lubię m&a, ale nie mogę stwierdzić że są najlepsze bo nie są. Nie ma czegoś takiego jak najlepszy komiks itd. bo każdemu pasuje co innego.

A co do wyzywania innych od głupków - nikt nie jest wszechwiedzący, ty także nie jesteś więc nie jesteś tu od wytykania niewiedzy. Być może inni bardziej cenią komiks amerykanski - czy są przez to gorsi? Nie wydaje mi się.
Obrazek
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

No ja np jestem fanem komiku. I nie komiksu japonskiego, amerykanskiego czy euopejskiego, a dobrego komiksu :)

A ze wieksza czesc mojego zbioru stanowia mangi, to juz inna historia :P
Kamil Master
Majtek
Majtek
Posty: 86
Rejestracja: sobota, 18 grudnia 2004, 22:32
Lokalizacja: z Warhammera prosto z Altdorfu
Kontakt:

Post autor: Kamil Master »

Proponuje obejrzec Vampire Hunter D
Warhammer jest the best
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

A czemu wszyscy zapomnieli o Teknoman? Wg mnie był super. Odlot po prostu. Pamiętam prawie każdy odcinek na pamięć. Może Teknoman już jest nieco stary, ale polecam obejrzeć (ściągnąć :lol:). Kolejnym super tytułem był Neon Genesis Evangelion. Niezwykły. Należy wspomnieć także o Ghost in the Shell i Ninja Scroll (odlot!! obejrzałem ponad 80 razy). Widziałem także Armitage, bardzo dobre, osadzone w klimatach cyberpunku. Enter of the North Fist Star (czy jakoś tak) widziałem u kolegi. Bardzo fajne anime osadzone w klimatach postapokaliptycznych.

Teknoman i tak jest wg mnie najlepszy, chociaż fabuła nie jest tak skomplikowana. Zwykła inwazja obcej rasy na ziemię, tajemniczy nieznajomy (Blade), który posiada niezwykłe moce (a raczej przedmiot - czyli Kryształ Mocy). Trochę rozgrywek rodzinnych (ojciec Blade'a jest głównym złym, Sabre, czyli jego brat, jest jego wrogiem, itp.). Wszystko wykonane świetnie. Teknoman był pierwszym anime, który widziałem i tym najlepszym.
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Ja tylko dodam, ze bez problemu mozna je obejzec na Fox Kids (czy Jetix, jak to sie teraz nazywa :P)

Tak jak juz jestesmy przy tym kanale, to ja polecam Shin-chana (nie wiem czy jeszcze emituja). Chory humor z wrednym przedszkolakiem w roli glownej. Nic, tylko ogladac :)
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

Tia, teknoman rulez ^^

To samo się tyczy Shaman Kinga :D nie wiem jak wam, ale mi sie bardzo podoba :D
Obrazek
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Chyba na HBO leciał odcinkowy Ninja Scroll, dowiedziałem się o tym od kolegi, ale nie wiem czy to prawda bo nie posiadam HBO :oops:.

Teknoman rulez... O w swojej kolekcji znalazłem także Cyber City. Fajne bardzo.
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Raczej na Canal+, ktore co jakis czas puszcza anime. Powtorki jak zwyjke na Hyper :)
ODPOWIEDZ