Manga i Anime

Biblioteka Światów
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Ja jeszcze nie, ale planuje sie wybrac do kina :P O ile bedzie gdzies w poblizu :/
Dark_Voyager
Marynarz
Marynarz
Posty: 271
Rejestracja: piątek, 16 września 2005, 21:33
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Dark_Voyager »

U mnie w mieście chyba go wystawiają, ale nie wiem czy pójść dlatego też jestem ciekaw czy ktoś już to anime obejżał, pozytywna recenzja napewno by mnie zachęciła do odwiedzenia kina.

Dark_Voyager
Phoenix
Szczur Lądowy
Posty: 7
Rejestracja: sobota, 1 października 2005, 21:46
Lokalizacja: ...że znowu!

Post autor: Phoenix »

"Jest rok 2137, przez naszą planetę przetoczyła się III wojna światowa, pozostawiając po sobie iście apokaliptyczną scenerię. Wielkie metropolie zamieniły się w wielkie gruzowiska, a miliardy istnień ludzkich zniknęły z powierzchni ziemi. Jednak na tych powojennych pustkowiach nadal żyją ludzie i często w dalszym ciągu prowadzą działania wojenne. Ten świat to koszmar, który sami sobie stworzyliśmy. Wydawać by się mogło, że nie ma z niego ucieczki, jednak to nieprawda, gdyż istnieje miejsce zwane Olimp..."


Świetnie... kolejny Gundam Wing czy Evangelion -_- i te echa Matrixa... :twisted:
Mogli sie bardziej postarać....
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

Mi tam się i GW i Eva podobają :wink: i Appleseed też jest ciekawy.
Obrazek
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Do Twojej wiadomosci: Appleseed zostal stworzony przez Shirow'a w 1985 r. czyli kiedy o o Evie i Wingu nikt nie myslal, zas o Matrixie nikt nawet nie marzyl. Wiec ciekawe kto tu od kogo zrzynal.
Dark_Voyager
Marynarz
Marynarz
Posty: 271
Rejestracja: piątek, 16 września 2005, 21:33
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Dark_Voyager »

Nie wiem, ale "Appleseed" ciekawie się zapowiada. No dobra trzeba szykować się do kina. Appleseed! Nadchodzę :D !

Dark_Voyager
Gość

Post autor: Gość »

Craw pisze:Do Twojej wiadomosci: Appleseed zostal stworzony przez Shirow'a w 1985 r. czyli kiedy o o Evie i Wingu nikt nie myslal, zas o Matrixie nikt nawet nie marzyl. Wiec ciekawe kto tu od kogo zrzynal.

Nie zaprzecza to jednak faktu, iż tematyka jest identyczna! Czy mówiłam już,że TEGO TYPU tematyki nie lubie??? Więc Craw, nie dziw sie, że nie siedze w temacie. Poza tym to tylko stwierdziłam,że to wszystko to to samo 8) . Ja gustuje w RPG-owych tematykach anime! (i nie tylko, ale głównie) Ps. niemiły esteś!
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Coz, z Twojej wypowiedzi wynikalo, ze Appleseed jest zly bo niby czerpie z wymienionych przez Ciebie animkow\filmow. No nic, zostawmy to.

Co do RPGowego anime, to pewnie lubisz Lodossa i Slayersow ^^
Pierwszego musze w koncu obejzec (mam od kilku lat :P), Slayersow widzialem jak byli w telewizji :)

A tak swoja droga: poprowadzil by ktos sesje w klimatach "Vampire Hunter D?" Jesli tak to ja jestem chetny.
Dark_Voyager
Marynarz
Marynarz
Posty: 271
Rejestracja: piątek, 16 września 2005, 21:33
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Dark_Voyager »

Slayersi - wypas :D
Lodoss - full wypas :D ( chciałbym mieć wszystkie części, ale mam tylko jedną :cry: )
Evangeliony - super :D
Escaflon - super :D
Hellsing - super :D
Last Exile - bardzo fajne :D
Gundamy - fajne ( ale po obejżeniu powtórek się szybko nudzą :) )

Byłem na Appleseed - ogólnie bardzo fajne. "grafika" boska :) Polecam każdemu.

Do swojej wypowiedzi dodam tylko:
Więcej, więcej, więcej, więcej, więcej, więcej, więcej, więcej, więcej, więcej i jescze raz więcej anime :D :D :D

Dark_Voyager
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

Z anime-RPG polecam też .hack//Sign (i drugą serię .hack//Dusk) oraz Ragnarok Online - czyli anime na podst. koreanskiego MMORPGa
Obrazek
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Wczoraj wiczorkiem się zorientowałam, że mam w domu Appleseed. Nie mam pojęcia, skąd się wzięło, widocznie mój chłopak się nudził ;)
Widziałam kawałek narazie, grafika faktycznie... ciekawa :)

Co do Lodoss natiomiast... Boskie! :)

A widział ktoś Excel Sagę albo Puni-Pnuni Cośtam (kontynuacja ES)? Zabójcze :D
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Excel Saga wrecz wymiata. To jest tak chore ze sie w pale nie miesci. Ale przy tym strasznie smieszne :)
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

A słyszeliście o takim anime "Elfen Lied"? Po polsku jest to bodajże Elfia Pieśń. Osobiście nie oglądałem, ale mojemu koledze bardzo się podoba.
Obrazek
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

A tak jeszcze apropos Fantasy Anime. Kto ogladal Dragon-Half? Swietny animek :) No i ten ending :P (oraz kompaktowy mozg ^^)
Dark_Voyager
Marynarz
Marynarz
Posty: 271
Rejestracja: piątek, 16 września 2005, 21:33
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Dark_Voyager »

A co powiecie o anime "Blood - the last vampire"?
Jak się akcja rozkręci to krew się leje i leje :twisted:

Dark_Voyager
Phoenix
Szczur Lądowy
Posty: 7
Rejestracja: sobota, 1 października 2005, 21:46
Lokalizacja: ...że znowu!

Post autor: Phoenix »

Co do "Lodossa" i "Slayersów" to szczał w 10-kę!! Ja po prostu uwielbiam obie! Bardzo podoba mi sie wizja potworów z "Lodossa" - są takie jakie sobie wyobrażam.... jakieś takie naturalne, piękne i niebezpieczne, mają prawidłowe proporcje itd.
"Dragon Half" jest zbyt eeee... bajkowy. "Vampire Hunter D" widziałam i byłczadowy, serio.Chętnie obejrzałabym "Vampire princess Miu".... a "Blood, the last Vampire" był 'taki se' ze względu na niedorobione potworki i jakiś taki dziwny charakter tego anime.


Polecam "Escaflone"!!!!!!
Epyon
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 2122
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2005, 13:57
Numer GG: 5438992
Lokalizacja: Mroczna Wieża
Kontakt:

Post autor: Epyon »

Niom, Miyu to wymiot. Mój kolega zbiera mangę i kiedyś mi pożyczyl. Bardzo ładna kreska i w ogóle.
Obrazek
ODPOWIEDZ