Upragnione ekranizacje

Biblioteka Światów
Ramirez
Szczur Lądowy
Posty: 17
Rejestracja: wtorek, 25 grudnia 2007, 23:16

Re: Upragnione ekranizacje

Post autor: Ramirez »

Sherwood i Wrzesień Tomasza Pacyńskiego. To by było coś (o ile ekipa by nie spieprzyła).
Obrazek
AsiaWZieleni
Marynarz
Marynarz
Posty: 324
Rejestracja: wtorek, 3 maja 2005, 14:17
Numer GG: 0
Lokalizacja: z miejsca

Re: Upragnione ekranizacje

Post autor: AsiaWZieleni »

Force pisze:Sillmarilon. Chce zobaczyć jak Noldorowie walczą z Morgothem, chce zobczyć Balrogi w liczbie wiekszej niż jeden, chce Glaurunga zobaczyć! Ja kce Feanora pysk na ekranie i żeby było epicko! Mikołaju ty stary dziadu, na gwiazdkę chciałem!
Ty lepiej nie strasz :!: Jeszcze ktoś się za to weźmie, wyprodukuje w Hollywood, obsadzi w głównych rolach najprzystojniejsze damy i damów z bilbordów i plakatów, a jedyne warte zobaczenia będą sceny bitewne.

Albo nakręcą wzięty serial, do którego w trzecim sezonie dorobią dzieje IV ery, dopisane przez jakiegoś autora bestsellerów. Brrr, dreszcze, horror! :evil:
Nie ma tego złego, co do domu poszedł
Werewolf
Pomywacz
Posty: 56
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 12:59
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z miejsca gdzie psy d**ami szczekają a wrony zabijają się o znak "koniec świata"

Re: Upragnione ekranizacje

Post autor: Werewolf »

Widzę, że nie tylko mnie odstraszył obraz Willa Smitha jako głównego bohatera "I'm legend"! Co do wampirów to kumpel... a raczej osoba chodząca ze mną do klasy, chciała mi koniecznie wmówić, że żadnych wampirów tam nie było, tylko zombi! :cry:

"Wiedźmin"! Gdyby zrobili go jako animację, i to jeszcze w stylu Intra do gierki, to jestem całkowicie za tym!
Does it matter what is on the top?
Way too down below, that's how this werewolf burns in me
O God, I see the light again
I'm gonna be getting someone in my brain
Adamir
Marynarz
Marynarz
Posty: 329
Rejestracja: wtorek, 18 marca 2008, 19:18

Re: Upragnione ekranizacje

Post autor: Adamir »

Osobiście nie lubię ekranizacji, bo zazwyczaj partolą naprawdę dobrą fabułę (Wiedźmin....). Chętnie zobaczyłbym Wędrowycza, chociaż i o to się obawiam. No i Hobbit, ale tylko, jeśli zrobią to w stylu filmowego "Władcy Pierścieni", z tym samym Bilbo ;]
[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]Obrazek[/url]
Suigetsu
Pomywacz
Posty: 35
Rejestracja: środa, 25 czerwca 2008, 12:56
Numer GG: 13716537
Lokalizacja: Polska Śląsk Będzin
Kontakt:

Re: Upragnione ekranizacje

Post autor: Suigetsu »

Ja czekam na Prince of Persia i na Warcraft, który podobno ma wyjść 2012 roku(chciałbym mieć wehikuł czasu :D )
"Jako żeś spadł z nieba Lucyferze, któryś rano wschodził'
Brandergen
http://img141.imageshack.us/img141/3324 ... luedt8.jpg
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Re: Upragnione ekranizacje

Post autor: Kloner »

Wiedźmin, ale nakręcony przez Petera Jacksona :D
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Rudzia
Pomywacz
Posty: 34
Rejestracja: czwartek, 22 grudnia 2005, 12:09
Numer GG: 0

Re: Upragnione ekranizacje

Post autor: Rudzia »

Moje marzenie to "Trylogia Mrocznego Elfa"... Heh ciekawe jak Zak by wyglądał... Gdyby robili to Polacy, pewnie zobaczylibyśmy tlenionych Murzynów albo wysmarowanych na czarno blondasów.
Hej, kto śmie twierdzić, że Legolas był skejtem?
Jeżeli w puszczy padnie chociaż jedno drzewo, zabiję łajdaka, który to sprawi.
Vistim
Majtek
Majtek
Posty: 135
Rejestracja: czwartek, 24 maja 2007, 08:28
Numer GG: 0
Lokalizacja: Hell called Earth...

Re: Upragnione ekranizacje

Post autor: Vistim »

@up: Ja...

Co by nie było offtopu - ekranizacje książek Feliksa W. Kresa :)
Without compassion...
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Upragnione ekranizacje

Post autor: Azrael »

Wiedźmin jako film animowany... komputerowo teoretycznie też mógłby być, ale wolałbym go zobaczyć jako czarną rozmazaną plamę z mieczem w ręce i białymi kołtunami na głowie.

Wiem dobrze o jaki sposób animacji mi chodzi, ale trudno mi go nazwać, albo podać tytuł... tak właściwie to kojarzy mi się on ze starymi polskimi bajkami. Tymi, gdzie barwy zlewają sie ze sobą, a stałych konturów nie ma.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
ponury_tropiciel
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 1 listopada 2008, 23:25
Numer GG: 1175551

Re: Upragnione ekranizacje

Post autor: ponury_tropiciel »

Wystarczyły mi takie superprodukcje jak Wiedźmin, Stara Baśń, Ogniem i mieczem czy Quo vadis. W tym kraju raczej nie ma co liczyć (w najblizszej przyszłości) na cokolwiek godnego uwagi.

Fajnie jednak pomarzyć, Galeony Wojny Komudy albo Król bezmiarów Kresa mogłyby być ciekawe. Zawsze miałem słabość do klimatów marynistycznych.
Postać kata Jakuba (R.Dębski), z mojego punktu widzenia, ma spory potencjał na ekranizacje.
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Upragnione ekranizacje

Post autor: Brzoza »

Ogniem i mieczem
Ratuje się Domagarovem i Kowalewskim, bo reszta posysa pałkę.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ