Kreskówki!

Biblioteka Światów
ODPOWIEDZ

Która z poniżej podanych kreskowek rządzi?

Johny Bravo
18
16%
Laboratorium Dextera
20
18%
Atomowki
1
1%
Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Fosters
11
10%
Ed Edd i Eddy
8
7%
Scooby Doo
11
10%
inna
44
39%
 
Liczba głosów: 113
Trankvilus
Marynarz
Marynarz
Posty: 371
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 08:40

Re: Kreskówki!

Post autor: Trankvilus »

Jeśli się dobrze orientuję, to jest na antenie. Może nie na Cartoon Network, ale kumpel ostatnio o 3:00 nad ranem siedział przed TV i oglądał :D Niestety, żadnych bliższych informacji nie posiadam.
Koyaanisqatsi!
Kruk
Majtek
Majtek
Posty: 126
Rejestracja: sobota, 17 lutego 2007, 23:28
Numer GG: 5250226
Lokalizacja: Trochę tu, więcej tam

Re: Kreskówki!

Post autor: Kruk »

O trzeciej nad ranem, powiadasz? To tak, jakby nie było...;)
A poważnie mówiąc, nie wydawało mi się nigdy, by 'Grim & Evil' byli AŻ tak ponurzy i źli, by emitować ich o horrendalnych godzinach...
Sex, Drogen und Industrial
Trankvilus
Marynarz
Marynarz
Posty: 371
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 08:40

Re: Kreskówki!

Post autor: Trankvilus »

Szkoda, że nie w normalnych porach. Ale dla nocnych marków w sam raz;) Tylko pytanie - gdzie oni to emitują? Bo CN chyba się o 0:00 zamyka, a ten brytyjski bodaj nadaje jakieś szmiry :)
Koyaanisqatsi!
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Kreskówki!

Post autor: Ravandil »

Trankvilus pisze:Tylko pytanie - gdzie oni to emitują? Bo CN chyba się o 0:00 zamyka, a ten brytyjski bodaj nadaje jakieś szmiry :)
CN zamyka się o 21.00, bo potem jest TCM. A "Mroczni i Źli" przewijali się w róznych godzinach, chociaż ostatnio ich raczej nie widziałem. W innych stacjach tym bardziej nie uświadczyłem. Aha, i jaki brytyjski kanał? Boomerang? Bo jeśli tak, to nie ma tak samych szmir, a jest parę bajek z dzieciństwa;) Najbardziej lubię Hrabiego Kaczulę i Scooby Doo (pierwsza seria), bo można sobie to uczciwie po angielsku obejrzeć ;) Za to kompletnie nie lubię Jetix/Jetix Play, bo tam nie ma chyba żadnej kreskówki, która do mnie trafia. A przynajmniej nie jestem w sobie teraz przypomnieć, ale to też o czymś świadczy ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Trankvilus
Marynarz
Marynarz
Posty: 371
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 08:40

Re: Kreskówki!

Post autor: Trankvilus »

Nie wiem, może to jakiś dziwoląg, ale u dziadziusia na satelicie jest anglojęzyczny CN i po północy lecą bajki ze szmacianymi kukiełkami na drucikach jeżdżącymi na karuzeli :)
Koyaanisqatsi!
KuKi
Majtek
Majtek
Posty: 131
Rejestracja: sobota, 2 czerwca 2007, 20:43

Re: Kreskówki!

Post autor: KuKi »

Ja zagłosowałem na "inna".Najbardziej to lubie "Naruto" aczkolwiek to jest już manga.No ale jestem wierny tej anime i nie głosuje na żadną inną;]
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Kreskówki!

Post autor: Alucard »

W sumie nazywać część Anime ( w tym Naruto które lubię) "bajką" to zbrodnia.
Tak jak mój kumpel kiedy wpadł do mnie, a ja oglądałem hellsinga (KOCHAM, KOCHAM PO PROSTU). Koles strzelił hasłem "Ciagle bajki oglądasz? stary... ile masz lat ?" :D

W sumie może miał troche racji, ale dla mnie Hellsing to mniejsza bajka niz losty czy PB ;)
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: Kreskówki!

Post autor: Solarius Scorch »

Alucard pisze:W sumie nazywać część Anime ( w tym Naruto które lubię) "bajką" to zbrodnia.
Zbrodnią jest nazywanie bajką dowolnej kreskówki. Bajka to utwór wierszowany, którego bohaterami są zazwyczaj zwierzęta, ma morał itd.
(:P)

Sorki, ale zawsze mnie to strasznie wnerwiało. Nawet kiedy miałem 5 lat :)
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Kreskówki!

Post autor: Ravandil »

Solarius Scorch pisze: Sorki, ale zawsze mnie to strasznie wnerwiało. Nawet kiedy miałem 5 lat :)
Najgorsze, że się tak utarło i raczej nie ma szans tego wykorzenić... Chociaż mnie to już tak nie mierzi, i zdarza mi się tak napisać... Ale już nazywanie bajką jakiegoś anime to podwójna zbrodnia ;) Prawie tak wkurzające jak mylenie anime i mangi... Mnie jednak najbardziej irytuje nazywanie szkockiego intrumentu ludowego "kobzą", a nie "dudami". Jak się cholera ludzie przyzwyczają do czegoś to potem mówią błędnie. Tak samo z tymi nieszczęsnymi bajkami. Ale może bez offtopu ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
początkującyRPGowiec
Pomywacz
Posty: 26
Rejestracja: poniedziałek, 18 czerwca 2007, 19:39
Numer GG: 0

Re: Kreskówki!

Post autor: początkującyRPGowiec »

ja tam lubie wszystkie kreskówki które są w ankiecie (poza tajemnniczymi innymi boje się!!!!!!!!!!!!) ale brat mi stał nad głową i powiedzał ,że jesli nie wybiorę Edd Edd i Eddi to usunie mi konto, ale ja też ich lubie strasznie śmieszny jest odcinek ja "głupi" Edd miał kamien w bucie :lol: :lol: :lol: to było super!
Atra gulia un ilian tauthr ono un atra ono waise skólir fra' rauthr - Niechaj dobry los i szczęście stale ci sprzyjają i bądz ochroną od złego

Eragon - książka Najstarszy i Eragon (ekranizacja deznadzejna)
olympiaa
Marynarz
Marynarz
Posty: 203
Rejestracja: sobota, 20 stycznia 2007, 21:21
Numer GG: 2894983
Lokalizacja: z przypadku
Kontakt:

Re: Kreskówki!

Post autor: olympiaa »

Tylko przypadek sprawił że widziałam ten odcinek o którym mówi przedmówca. Moim zdaniem ten odcinek jest równie głupi jak cała reszta. Osobiście jak kiedyś dorobię się dzieci to napewno nie pozwolę oglądać im Trzech Edów, czy Johnny'ego Bravo.
Wspomnijcie z dawniejszych czasów 'Pole position' czy 'Yattaman'. Zdecydowanie wolę te, choć dziś nie ma już gdzie tego oglądać. CN najchętniej usunęłabym z publicznej TV, już lepsze jest mini-mini z kreskówkami pozbawionymi przemocy itp. Choć ja już na mini-mini jestem za stara ;) na CN zresztą też :)
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Kreskówki!

Post autor: Alucard »

Odcinek głupi jak przedmówca przedmówczyni...
Jak się dorobię dzieciaków to zabronie i moglądać innych tępych bajek z cartoon network. Może nas to śmieszy, ale dzieciakom ryje psyche. Za moich czasów były muminki, smerfy i Rumcajs.

O tym, że takie kreskówki ogłupiają świadczyc może jeden z wyżej napisanych postów...
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Arxel
Kok
Kok
Posty: 1007
Rejestracja: wtorek, 3 stycznia 2006, 17:37
Numer GG: 8564458
Lokalizacja: Z TBM

Re: Kreskówki!

Post autor: Arxel »

Ja zagłosowałem na inne. Bo ostatnio oglądam Potworne przygody Bila i Mandy.
OŻESZ TY W PYTĘ WRÓCIŁEM NA FORUM :D!
kaziu
Mat
Mat
Posty: 403
Rejestracja: niedziela, 19 listopada 2006, 21:36
Numer GG: 7230085
Lokalizacja: Sagan

Re: Kreskówki!

Post autor: kaziu »

Jagoda lee : najlepszy odcinek z jej bratem co gra w rpg i robi larpy :D "co dostałem za tego questa" "miszcz gry powiniem być łaskawszy"

Southpark: za to ze istnieje
kajtek Raulin
Kok
Kok
Posty: 1025
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:26
Numer GG: 0

Re: Kreskówki!

Post autor: kajtek Raulin »

Ludwiczek
:D
+jego tata i niezapomiany tekst podczas jazdy samochodem przykleiła się ogromna mucha...
-Tu normalnie można zrobić National Geografic...
:D

Dexter
..biegnie goły przez łąkę a na kamieniu siedzą hipisi:
-Tak trzymaj brachu!
:D

Z tych nowych bajek typu "Ach ten Andy" itp. to nic nie można polecić bo wszystko durnowate i bezsensu...
Starsze bajki(wyżej wymienione)rlz... :)

Zagłosuję na inna(Ludwiczek górą :D )
Hiro
Marynarz
Marynarz
Posty: 374
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 14:16
Numer GG: 5761430
Lokalizacja: Tam gdzie Tzeentch mówi dobranoc

Re: Kreskówki!

Post autor: Hiro »

Głównie inne bo:
-Oglądam Naruto
-Oglądam Full Metala (znaczy mam zamiar ale kilka na Hyperze widziałem :P)
-Oglądam Chobitsy (bo 1000 razy lepsze niż przeciętna opera mydlana i bardziej śmieszne)
-Oglądam Ludwiczka (razem z mamą żeby było śmieszniej :D)


I tak przełączam czasem między Jetixem i ZigZapem a nuż się trafi coś Ciekawego. Kiedyś to coś Degrassi obejrzałem, ale odpuściłem sobie jak jeden gej poszedł na randkę z drugim (nie żebym coś miał do homoseksualistów, ale jednak oglądanie tego to za dużo na moja pscyhikę :P)


PS. A połowy tych tytułów co wy tu wymieniacie to pierwsze słysze :P.
Obrazek
KuKi
Majtek
Majtek
Posty: 131
Rejestracja: sobota, 2 czerwca 2007, 20:43

Re: Kreskówki!

Post autor: KuKi »

Nie oglądać dextera,Atomówek? To zbrodnia!^^
Aczkolwiek wolę Mangę i Anime :)
ODPOWIEDZ