Kreskówki!

Biblioteka Światów
ODPOWIEDZ

Która z poniżej podanych kreskowek rządzi?

Johny Bravo
18
16%
Laboratorium Dextera
20
18%
Atomowki
1
1%
Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Fosters
11
10%
Ed Edd i Eddy
8
7%
Scooby Doo
11
10%
inna
44
39%
 
Liczba głosów: 113
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: Kreskówki!

Post autor: Grim »

Może i flash nie miał kwadratowej szczęki ale tors i reszta ciała i tak była copy pastą modelu męskiego miesniaka xD. To samo było z modelami kobiet w Lidze Sprawiedliwych. Jeden powielany w kółko model.
Skolei widziałem trochę odcinków Ben10 ale nie powiem by mnie zachwycił. Kreska jest już nawet dośc mangowa. A jak dla mnie manga nie powinna wychodzić poza jej gatunek czyli anime. Jak masz np w Avatarze, które jest już definitywnie mangowe chociaż samo w sobie nie jest przecież anime.
Mieszanie starego dobrego stylu ameryańskiego z anime jest fuj ;p
For Honor & BIG Money!
Diabeł
Marynarz
Marynarz
Posty: 303
Rejestracja: piątek, 16 lutego 2007, 14:55
Numer GG: 4382272
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Kreskówki!

Post autor: Diabeł »

Ben 10 mangowe ma tylko oczy, i to tylko w pierwszych 4 seriach, potem, w kolejnych seriach grafika się normalizuje. Wiesz, ogólnie kreskówki superheroes dla nastolatków prezentują dość żenujący poziom, jeśli spojrzeć na nie poważnie, ale tu nie o to chodzi raczej ;) .

Co do JL i JLU - Flash był tak mniej więcej o połowę mniej szeroki od Supermana. W zasadzie czego ty oczekujesz, że superbohaterowie będą wiotcy i malutcy? :P Ja tam nie widze niczego nierealnego w tej kresce (poza tradycyjnymi kwadratowymi twarzami, jak już wspomniałem).

Stary dobry amerykanśki styl nie istnieje, bo jest różny od wytwórni i głównych rysowników ;> .

A inna bajka, że Spiderman TAS, tak samo jak i X-meni TAS mieli żałosną animacje...
Grim
Marynarz
Marynarz
Posty: 346
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2007, 09:48
Numer GG: 0

Re: Kreskówki!

Post autor: Grim »

Diabeł pisze: Co do JL i JLU - Flash był tak mniej więcej o połowę mniej szeroki od Supermana. W zasadzie czego ty oczekujesz, że superbohaterowie będą wiotcy i malutcy? :P Ja tam nie widze niczego nierealnego w tej kresce (poza tradycyjnymi kwadratowymi twarzami, jak już wspomniałem).
Ech zwyczajnie chodzi mi o to że jest uproszczone. Jak mówiłem i tka lubię ten styl.
Diabeł pisze: Stary dobry amerykanśki styl nie istnieje, bo jest różny od wytwórni i głównych rysowników ;> .
Toś walnął. To tak jakbyś powiedział że anime nie istnieje bo przecież Clampowe Chobitsy róznią się stylem od Hellsinga czy Bleacha.
Diabeł pisze: A inna bajka, że Spiderman TAS, tak samo jak i X-meni TAS mieli żałosną animacje...
Serio? Efektowne sceny walk, fajna muzyka różne miny pozy itp? Co w tym słabego?
For Honor & BIG Money!
Diabeł
Marynarz
Marynarz
Posty: 303
Rejestracja: piątek, 16 lutego 2007, 14:55
Numer GG: 4382272
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Kreskówki!

Post autor: Diabeł »

Grim pisze:
Diabeł pisze: A inna bajka, że Spiderman TAS, tak samo jak i X-meni TAS mieli żałosną animacje...
Serio? Efektowne sceny walk, fajna muzyka różne miny pozy itp? Co w tym słabego?
ANIMACJA. Cholera, czy to takie ciężkie do zrozumienia? Tam nic nie rusza się płynnie...
Alistar
Majtek
Majtek
Posty: 96
Rejestracja: środa, 10 sierpnia 2011, 19:50
Numer GG: 7459427

Re: Kreskówki!

Post autor: Alistar »

Najbardziej chyba przypadła mi do gustu postać Diabła Tasmańskiego ;D Nieogarnięty, nieokrzesany tak jak ja ;D
"Prawdziwych bohaterów poznajemy w najtrudnejszych chwilach"
ODPOWIEDZ