Seriale

Biblioteka Światów
ODPOWIEDZ
Visius
Majtek
Majtek
Posty: 133
Rejestracja: czwartek, 18 stycznia 2007, 14:09
Numer GG: 3705860
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

Post autor: Visius »

Jak to się mówi: "Gdy moja babcia zaczęła oglądać Modę na Sukces, była w moim wieku"... (nie ma to jak 15 lat) :wink:
Obrazek
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Poza tym (podobno) moja mama i siostra znalazły jakiś zagraniczny kanał, na którym leciał odcinek pięć tysięcy któryśtam :shock: Z tego co wiem to jeden dzień "akcji" (buhahaha) to jakiś tydzień w czasie rzeczywistym :P Jak ktoś to od początku ogląda to już pewnie zapomniał o czym to było :) . A może aktorzy mają zapewnioną dożywotnią rolę w serialu?? To by dużo wyjaśniało :D
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Remik
Marynarz
Marynarz
Posty: 239
Rejestracja: piątek, 15 września 2006, 14:37
Lokalizacja: Za( ! )pie

Post autor: Remik »

Dominika pisze:A moim serialem jest "Gotowe na wszystko" - świetny scenariusz, obsada
Ja też lubie "Gotowe na wszystko" głównie za humor i Eve Longorie :wink:
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Ravandil pisze:Poza tym (podobno) moja mama i siostra znalazły jakiś zagraniczny kanał, na którym leciał odcinek pięć tysięcy któryśtam :shock: serialu??
Ja słyszałem (nie powiem gdzie, bo po prostu nie pamiętam), że oni mają już nagrane koło 7 tysięcy odcinków :shock: .
...
Visius
Majtek
Majtek
Posty: 133
Rejestracja: czwartek, 18 stycznia 2007, 14:09
Numer GG: 3705860
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

Post autor: Visius »

Heimdall pisze:Ja słyszałem (nie powiem gdzie, bo po prostu nie pamiętam), że oni mają już nagrane koło 7 tysięcy odcinków :shock:.
Dokładnie. Kumpel ma babcię w Stanach. Pytał się któregoś razu, czy u nich Moda na Sukces kręcona jest dalej. Potwierdziła i też podała liczbę koło 7 tysięcy. :D
Obrazek
Ardel
Kok
Kok
Posty: 1015
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 20:32
Numer GG: 8570942
Lokalizacja: Shadar Logoth

Post autor: Ardel »

A tam się nie znacie. Moda jes super!!!!!!!!!!!!!!!
(Jeśli wyjątkowo oszpecić aktorki i aktorów, dodać trochę krwawych scen batalistycznych i lordów Sith buahahahhahahhahahha :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: )
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Ardel pisze:Jeśli wyjątkowo oszpecić aktorki i aktorów
To ich da się oszpecić jeszcze bardziej :lol: ? <złowieszczy śmiech>
...
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

Wiecie mam sciany z papieru (blokowisko) i jestem biernym słuchaczem "Mody na sukces" bo moja babcia to oglada, niesamowity serial. Wywołujae u mojej babci uzaleznienie na poziomie fizjologiczynym, ona jest na głodzie jak go nie obejrzy :D Co do mnie to nie ma gorszego serialu niż MNS. Nawet latynoamerykanskie sa lepsze bo chociaż czasami zabawne.



PS. W sumie w tym serialu chodzi o to ze wszyscy robia to ze wszystkimi w roznych konfiguracjach i jest wesoło :wink:
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Jak jeszce byłem w podstawówce to czasami gdy wrócilem sobie ze szkoły i czekałem na obiad (znaczy się mamę) to oglądałem sobie te latynoamerykańskie seriale. Jedyny plus jest taki, że czasem są jakieś ładne panie :P.
.
Visius
Majtek
Majtek
Posty: 133
Rejestracja: czwartek, 18 stycznia 2007, 14:09
Numer GG: 3705860
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

Post autor: Visius »

Bleh. Kiedyś byłem skazany na oglądanie "Wrzuć Luz Maria" i tym podobne. Na feriach byłem u kuzynki, która maniakalnie oglądała tego typu seriale. Dziwne, bo co druga aktorka miała takiego "pypcia" na policzku. Może to latynoamerykańska uroda? Kto wie, kto wie. Mogę jedynie powiedzieć, że dłużej niż 7 minut z tego typu serialami nie wytrzymam. Ktoś musi przegrać, albo ja, albo telewizor. :wink:
Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Szczerze współczuję wszystkim którzy są zmuszeni oglądać tego typu badziewia. Na szczęscie ja jestem od tego wolny, gdyż moi rodzice nie przejawiają chęci zgłębienia się w jakże ciekawą i fascynującą fabułę oper mydlanych.
Visius pisze: Na feriach byłem u kuzynki, która maniakalnie oglądała tego typu seriale.
Moja kuzynka też tak ma. Ogląda chyba wszystkie telenowele jakie są tylko możliwe. To straszne. Poza tym czasami można usłyszeć u mnie w klasie, jak dziewczyny lamentują, że nie zdążą do domu na jakąś-tam telenowelę.
...
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Heimdall pisze:Szczerze współczuję wszystkim którzy są zmuszeni oglądać tego typu badziewia. Na szczęscie ja jestem od tego wolny, gdyż moi rodzice nie przejawiają chęci zgłębienia się w jakże ciekawą i fascynującą fabułę oper mydlanych.
Ja od paru lat jestem wolny :) Ale kiedyś jak siostra i mama przykleiły się do telewizora, to nie było zmiłuj. Najgorzej jak potem próbują "wkręcić" cię w fabułę i non stop gadają, że "ta Lucinda kocha tego Alfreda, ale on woli Margaritę" i tego typu bzdety. A co do uzależnienia, to moja mama miała znajomą, która potrafiła się z pracy urwać by sobie "Modę na sukces" obejrzeć :shock: Przecież jest tyle lepszych seriali, np "Kompania braci" czy coś podobnego:P
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Ta, takie telenowele to nic ciekawego, a wciągają jak cholera. Jak ktos zacznie oglądać jakąś, to potem musi obejrzeć następny odcinek... i następny. Ciekawe co w tym jest... Teraz czekamy tylko aż matka zabije krzesłem swoje dziecko, które wyłączyło jej telewizor podczas oglądania Mody na Sukces czy innej Lolity :wink: .
...
Ardel
Kok
Kok
Posty: 1015
Rejestracja: sobota, 13 stycznia 2007, 20:32
Numer GG: 8570942
Lokalizacja: Shadar Logoth

Post autor: Ardel »

Deep pisze:Jak jeszce byłem w podstawówce to czasami gdy wrócilem sobie ze szkoły i czekałem na obiad (znaczy się mamę) to oglądałem sobie te latynoamerykańskie seriale. Jedyny plus jest taki, że czasem są jakieś ładne panie :P.
Tak to jedyny plus. Ale jeśli wziążć pod uwagę to jak się wysławiają i zachowują to lepiej oglądać... hmmmm.... Wszystko?
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Teraz to jest pikuś jesli chodzi o latynoskie telenowele ale pamiętacie jaki szał był jak nadawali Esmeralde? Przecierz wtedy toi jak cos do matki w trakcie filmu powiedziałem to mieliśmy polską wersje Domu Latajcych Sztyletów... A teraz to w mojej rodzinie panuje luz, muszę sie bać tylko jak leci M jak Miłość, reszta serii się przejadła.


A z seriali, które ja lubie to większość z nich to anime, toteż w tym temacie pozwlę sobie wymienić tylko Monka, który jest jedyną przyczyną dla której w ogóle czasem włączam TV.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Esmeraldę ogladałem pod przymusem ze strony kuzynek (miały przewagę liczebną i wiekową). Ale teraz same przestały widzieć w tym jakikolwiek sesns i zadurzyły się w mandze.
M jak Miłość czasami z nudów oglądam. No w sumie tylko, żeby zobaczyć co tam znowu pan rezyser mądrego wymyslił i kto kogo zdradził.
.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Deep pisze: M jak Miłość czasami z nudów oglądam. No w sumie tylko, żeby zobaczyć co tam znowu pan rezyser mądrego wymyslił i kto kogo zdradził.
Tylko uważaj, bo niektóre panie też mówią "Mnie to nie interesuje, zobacze tylko co oni tam wymyślili". To może przerodzić się w coś groźnego :P A co do Esmeraldy, pamiętacie jaki był szał, jak aktora ją grająca przyjechała do Polski?? Normalnie prawie jak wizyta jakiegoś VIPa. Coś takiego jest w naszym kraju, że wielką gwiazdą jest ktoś grający w jakimś średnim serialu (patrz "M jak miłość" i inne rodzime "hity").
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
ODPOWIEDZ