Seriale

Biblioteka Światów
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Seriale

Post autor: Azrael »

A ostatnio dla odprężenia i odmóżdżenia oglądam Baranka Shauna. Nawet słuchać nie trzeba, bo tylko beczenie występuje i można się skupić na zabójczych minach owieczek. Jak kogoś nie odstraszają małe, plastelinowe arcydzieła [o wiele przyjaźniejsze od kości chociażby], to polecam.
Widziałem jeden odcinek.... mnie to śmieszy. Wiesz może, gdzie i o której to leci?
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Lord de Bill
Pomywacz
Posty: 72
Rejestracja: wtorek, 6 marca 2007, 16:58
Numer GG: 3273175
Lokalizacja: Pomorze
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: Lord de Bill »

Azrael666 pisze:Widziałem jeden odcinek.... mnie to śmieszy. Wiesz może, gdzie i o której to leci?
Hmm... Chyba w soboty jakoś, na TVP 1. Rano. Tak okolice 9-10.
Nordycka Zielona Lewica
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Seriale

Post autor: Azrael »

Hmm... Chyba w soboty jakoś, na TVP 1. Rano. Tak okolice 9-10.
True

http://film.wp.pl/idDuel,13,pojedynek.h ... caid=15bec - Polecam. Bardzo długo zastanawiałem się pomiędzy "Dr. House", a "Chandlerem", lecz w gruncie rzeczy wygrał ten drugi. W drodze losowania. (ankieta na najlepszego bohatera serialu)
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
scissors
Pomywacz
Posty: 27
Rejestracja: piątek, 21 marca 2008, 22:37
Numer GG: 9537852
Lokalizacja: lbn siti
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: scissors »

Ostatnio widziałam dwa pierwsze odcinki serialu "Dexter" - moim zdaniem jest świetny! Opowiada o seryjnym mordercy który pracuje dla policji w Miami jako specjalista od... hmm... śladów krwi..? Bardzo mnie wciągnęło ;)
Ludzie usilnie starają przekonać się nawzajem, że uroda to tylko zewnętrzna forma, liczy się tylko wnętrze – tak jakby jakiś mężczyzna zakochał się kiedyś w parze nerek.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Seriale

Post autor: Azrael »

Ostatnio widziałam dwa pierwsze odcinki serialu "Dexter" - moim zdaniem jest świetny! Opowiada o seryjnym mordercy który pracuje dla policji w Miami jako specjalista od... hmm... śladów krwi..? Bardzo mnie wciągnęło
Nawet założyłem o tym wspaniałym serialu oddzielny temat, ale nikt tam pisać nie chciał. Ja skończyłem na "4?" odcinku drugiej serii.... wciąż trzyma poziom.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: Szelmon »

Mi tez sie Dextera calkiem przyjemnie ogladalo. Wciaga i jest na w miare przyzwoitym poziomie. Podchodzilem do niego jak pies do jeza, a mimo to pozytywnie mnie zaskoczyl. Niestety obejrzalem tylko kilka odcinkow, bo reszta byla z niemieckim dubbingiem :( Uroki pirackich stron :D
Ostatnio zmieniony niedziela, 11 maja 2008, 23:23 przez Szelmon, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
cwany-lis
Majtek
Majtek
Posty: 81
Rejestracja: czwartek, 24 marca 2005, 14:11
Numer GG: 0
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Seriale

Post autor: cwany-lis »

CTU ! otwierać ! :P tak jest jestem fanem serialu "24" a mój stary to Jack Bauer :mrgreen: Co prawda już w trzeciej serii [że o grze nie wspomnę ...] daje sobie znać "niezniszczalność" głównego bohatera ale wirtouzeria scenariusza i tematyka każdego sezonu rekompensuje fakt, iz Jack jako jedyny wychodzi cało nawet z największej kabały.

Z polskich to tylko rewelacyjny Pitbull 8)
Obrazek
Mekow
Bosman
Bosman
Posty: 1784
Rejestracja: niedziela, 28 maja 2006, 19:31
Numer GG: 0
Lokalizacja: A co Cię to obchodzi? :P

Re: Seriale

Post autor: Mekow »

Ja ostatnio kopiuję z kaset na płytki jeden z moich seriali "Gwiezdne wrota SG-1". Jakoś tak wyszło, że nie wszystkie odcinki będą na płytkach. Wybrane zostały tylko te najlepsze i o dziwo jest to mniej więcej co piąty odcinek (20% całości).
Tak czy inaczej, serial jest dobrze zrobiony i mnie się podoba.

Oglądam też serial "Przyjaciele", ale jego na płyty nie przerzucę, bo tutaj można by zrezygnować z najwyżej 2-3 odcinków. Przegrywanie zajęłoby mi ze 2 tygodnie.

Oprócz tego lubię wszystkie serie "Star Trek"... oraz takie seriale jak: "Sabrina", "Ally MCBeal" i "Niania". Aha i jeszcze "Kasia i Tomek", są udani :)
Ostatnio bardzo mało sesji się tu gra... ciekawe dlaczego?
Odnosi się wrażenie, że to forum wymiera :?





Ostatnio edytowano piątek, 30 luty 2012, 14:76 przez Mekow, łącznie edytowano 28 razy
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Seriale

Post autor: Force »

A co do SG -1. Właśnie na AXN (Niedziela 9.00) puszczają go ku mojej uciesze. I pomyśleć że próbowałem wymusić na rodzicach kupno HBO żeby go obejrzeć... A teraz jest mój ; P
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Luna
Pomywacz
Posty: 57
Rejestracja: poniedziałek, 12 maja 2008, 16:14
Numer GG: 0

Re: Seriale

Post autor: Luna »

Aktualnie moim ulubionym serialem jest brytyjski Doctor Who, w Polsce nie cieszący się zbyt wielką popularnością, aktualnie puszczany w soboty w kinie nocnych marków przez TVP1. Nieprzyzwoita godzina do emisji naprawdę dowcipnego i udanego familijnego serialu science-fiction!
Na drugim miejscu plasuje się Dr House. Kapitalny główny bohater, świetne dialogi, naprawdę fajna ekipa z pierwszego planu i pomimo medycznych nieścisłości rzecz nieszablonowa i warta polecenia :)

Z innych - Detektyw Monk, Prison Break (chociaż od 3 sezonu sobie darowałam, strasznie kiepskie sie to robi), Przystanek Alaska, obecnie wydawany na dvd :)
Urzym
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 12 maja 2008, 16:19
Numer GG: 0

Re: Seriale

Post autor: Urzym »

Jeszcze niedawno myślałem, że najlepszym serialem jest Sopranos potem jednak zobaczyłem Band of Brothers. Teraz już sam nie wiem który jest lepszy. Chociaż z drugiej strony nie powinienem porównywać serialu o rodzinie mafijnej z serialem wojennym. Tak czy inaczej obydwa seriale polecam, bo nie mają one właściwie żadnych wad ( chyba, że za wade BoB uznać to, że ma tylko 10 odcinków ). Doskonale opowiedziana historia, świetna gra aktorska, doskonała muzyka sprawia, że żaden odcinek nie nudzi nie to co np. w raczej nudnych Lostach, które co prawda oglądam, ale tylko dlatego, że główna fabuła jest w miare ciekawa.
Cain
Marynarz
Marynarz
Posty: 174
Rejestracja: poniedziałek, 12 maja 2008, 18:13
Numer GG: 3827239
Lokalizacja: bk
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: Cain »

Popieram przedmówcę w przypadku Kompani Braci (bo Rodzinę Soprano jakoś przypadkiem omijałem). Dzięki rezygnacji z gwiazd na rzecz realizmu, wybraniu aktorów podobnych do ich pierwowzorów, genialnej muzyce i ciekawej historii napisanej przez życie (i Sobel'a :)) cały serial wręćz wchłonąłem w siebie. Gorąco polecam.
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: Szelmon »

Przylacze sie do przedmowcy :D Polecam. Ja cala Kompanie obejrzalem w jeden dzien, robiac tylko przerwy na toalete i fajke. Nie pytajcie jakie mialem sny po takim maratonie hehe :D
Materialy dodatkowe, czyli ostatnia plyte z dokumentem zostawilem sobie na nastepny dzien i do tej pory jej nie obejrzalem...
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
borg
SuperTechTawerniak
SuperTechTawerniak
Posty: 349
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 01:32
Numer GG: 115125
Lokalizacja: Rawicz/Wrocław
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: borg »

Doctor WHO rządzi. Oglądam nowe serie na bieżąco i staram się powoli oglądać stare z lat 60-70-80.

Dodatkowo oglądam teraz BSG (trza się przemęczyć do końca) i Smallville. No i rzecz jasna - czekam na SG: Atlantis nowe :)
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: Seriale

Post autor: Solarius Scorch »

borg pisze:Doctor WHO rządzi. Oglądam nowe serie na bieżąco i staram się powoli oglądać stare z lat 60-70-80.
Też staram się je obejrzeć, ale czasu brak :)
borg pisze:Dodatkowo oglądam teraz BSG (trza się przemęczyć do końca) i Smallville. No i rzecz jasna - czekam na SG: Atlantis nowe :)
Hmm, a co to jest Smallville? Mogę sobie wyguglać, ale wolę jak mi znajomy wytłumaczy i skomentuje. :) Czy to ma coś wspólnego z Supermanem?
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Seriale

Post autor: BAZYL »

Nie znam serialu, ale z tego co czytałem w newsach, to właśnie historia młodego Clarka Kenta i jego fumfli :)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Seriale

Post autor: Force »

@Smallville - mało miodne ale może dlatego że Marvel'n'friends nigdy mnie nie kręcili, po kilku starciach z Lexem młody Supcio pokonuje czarownice (lol) a potem standard scenarzyści głupieją...


Doctor WHO nie wiem co jest w tym serialu ale jakoś jeszcze mnie nie drażni :D "czasem" kostiumy są głupie ale nadrabiają wcale nie kiepskimi efektami specjalnymi : ) W sumie to takie "Autostopem przez galaktykę" tylko w angielskim wydaniu xD
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ