Seriale

Biblioteka Światów
ODPOWIEDZ
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

A serialowo od niedzieli 3 sezon losta
Cooo? Już Luty? Super kocham Losta !!! Igrzyska czas zacząć !!!
seriali świetny, jest oczywiście Latający Cyrk Monty Pythona Very Happy Wie ktoś, kiedy (i czy) TV4 wznowi emisję??
No tak najpierw nadawali dwa odcinki, potem po jednym, teraz już nie wpada mi w oczy czyli pewnie go nie nadają :? No cóz nic dziwnego wiedząc ze TV4 zarządza Polsat...[/code]
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
makk
Tawerniany Zabójca Trolli
Tawerniany Zabójca Trolli
Posty: 425
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 23:10
Numer GG: 6386578
Lokalizacja: Łódz
Kontakt:

Post autor: makk »

Kurczę a ja mam gdzieś na płytce sześć odcinków trzeciej serii Lostów i jak na razie nie zebrałem się by je obejrzeć. Czas opanować chaos w pokoju i poszukać płytki.
Obrazek Obrazek
Hope is the first step on the road to disappointment.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Force ray pisze: No tak najpierw nadawali dwa odcinki, potem po jednym, teraz już nie wpada mi w oczy czyli pewnie go nie nadają :? No cóz nic dziwnego wiedząc ze TV4 zarządza Polsat...[/code]
I na tym polega problem. TV4 to dość marna stacja, a chcą podążać tropem "większych" i robią "zimowe" przerwy. Ciekawe, kiedy zrozumieją, że w ich przypadku to strzał w stopę. :twisted:
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Uciekinier
Marynarz
Marynarz
Posty: 169
Rejestracja: środa, 18 stycznia 2006, 22:13

Post autor: Uciekinier »

4400 - nie mogę tego znieść na dłuższą metę. Spodziewałem się położenia nacisku na tajemnicę pojawienia się owej hordy, a nie na ich zmagania z motłochem myślącym kategoriami łowców czarownic. Całkiem mnie to rozczarowało :roll: . Ale to chyba przez Lostów... zawyżyli bardzo poprzeczkę.
Ostatnio zmieniony czwartek, 15 lutego 2007, 19:53 przez Uciekinier, łącznie zmieniany 1 raz.
Wciąż mnie ścigają!
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Uciekinier pisze:4400 - nie mogę tego znieść na dłuższą metę. Spodziewałem się położenia nacisku na tajemnicę pojawienia się owej hordy,
Główną bolączką tego serialu jest to, że... w sumie tu nie ma za wiele tajemnic. Jedna jest z założenia (czyli kto ich porwał i po co), a reszta to nieco chaotyczne przeskakiwanie po nowych postaciach. Brakuje czegoś, co by napędzało każdy odcinek. Dlatego wolę Prison Break :)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

no dlamnei z serializ decydowanie rządzi "rzym" już sie wciągnąłem w drugą serie, film anprawde zekranizowany z pewna innowacyjnościa poakzuje rzym od innej strony - tej bardziej realistycznej czasem neico zabawnej i z delikatnei przeinaczona historią :d po prostu Wciąga jak nic ;)
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

Seriale... Hmmm
Jak dla mnie to rządzi "Prison Break" no i oczywiście "Odwróceni" (jak na polskie realia-całkiem ciekawe)

Z nie-emitowanych to Naruto, Helsing i Fullmetal Alchemist
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

no wlasnie "Prison Break" faktycznie udany serial wciagnął mnie tak bardzo ze się nie zorientowalem kiedy już w polowie drugiej serii bylem :D hehe
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Druga seriia Prison Break jest nudna jak flaki z olejem - a na dodatek scenarzyści na siłę wszystko przeciągają... Jedynie watek Kellermana można było śledzić z zaciekawieniem. No i oczywiscie dobrym odcinkiem jest ten ostatni.

Ostatnio złapałem bakcyla Stargate... Naprawdę świetny serial, chłonę i chłonę, dobrze, ze tyle mam zaległości (13 sezonów) - przynajmniej nie jestem długo na głodzie :)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

o rany BAZYLabzyl stargate przerabialem juz kilak alt temu ale ze az 13 sezonow sie poajwilo to juz szok :D mzoe zakupie :D

ale zaczalem ogladac serial Jericho i wsumie nawet bardzo ceiakwe motywy tylko ze sama fabula wewnatrz spolecznosci jiericho jest taka bleeeee flaczasto amerykanska ;)
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Na chwilę obecną oglądam 4 seriale: Prison Break, CSI: Miami, CSI: New York i Latający Cyrk Monty Pythona (wreszcie!) :P. Jedyne, co lubię w Polsacie i TV4, bo reszty "arcydzieł" tych stacji nie trawię, szczególnie polskich seriali komediowych. Dużego minusa zarobiła ostatnio u mnie TVP, za to, że "Małą Brytanię" puszcza koło 23. Nie ma szans, muszę wstać potem rano. Już minusa zarobili za puszczanie CSI: Las Vegas po północy. Moja wina, że lubie seriale kryminalne (właśnie w stylu CSI)?. A potem dziwią się, że im oglądalność spada. A tak poza tym na razie nic innego nie przyciąga mnie do telewizora na dłuższy czas.
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

ze tyle mam zaległości (13 sezonów)
Ej ale chyba nie wyszli poza sg4 czyli problemy z Atlantydą? 13? O czym o czym oni robia ten serial? Jak dla mnie to istnieje tylko serial sg1 do czasu przylotu statku Goa'uldrów nad ziemie...
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

Ravandil pisze:Na chwilę obecną oglądam 4 seriale: Prison Break, CSI: Miami, CSI: New York i Latający Cyrk Monty Pythona (wreszcie!)
No tego CSI to nie mogę jakoś przełknąć. Nie żeby to złe przesadnie było, ale z lecącymi kiedyś "Kryminalnymi zagadkami Las Vegas" szans nie ma... ;) A co do Monty Pythona- Nie ma to jak ten pokręcony angielski humor. :D
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

alucard to sie nazywa poprostu absurd w czystej formie

a ja tv wogole nie ogladam - :D:d
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Force ray pisze:
ze tyle mam zaległości (13 sezonów)
Ej ale chyba nie wyszli poza sg4 czyli problemy z Atlantydą? 13? O czym o czym oni robia ten serial? Jak dla mnie to istnieje tylko serial sg1 do czasu przylotu statku Goa'uldrów nad ziemie...
10 sezonów SG-1 i 3 sezony Atlantis. Teraz mają kręcić 2 filmy DVD SG-1 kręcą 4 sezon Atlantis (w TV jsienią), a po filmach będą kręcili trzeci serial Stargate. SG-1, serial, ma teraz przewidzianą umową przerwę jednego roku, co będzie potem nie wiadomo, ale nikt nie ma wątpliwości, ze bedzie 11 sezon kręcony.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Alucard 666 pisze: No tego CSI to nie mogę jakoś przełknąć. Nie żeby to złe przesadnie było, ale z lecącymi kiedyś "Kryminalnymi zagadkami Las Vegas" szans nie ma... ;) A co do Monty Pythona- Nie ma to jak ten pokręcony angielski humor. :D
Ja mam taką osobliwą pasję do oglądania różnych "Akt zbrodni" i tego typu "śledczych seriali", gdzie po tym, co nieboszczyk zjadł znajda mordercę :) Takie dziwne hobby, dlatego te wszystkie CSI mi się podobają, choć właśnie te z Las Vegas mam w sercu, bo pamiętam z jaką chęcią to oglądałem :) A Monty Python to klasa sama w sobie. Jak ktoś tylko lubi absurdalny angielski dowcip, to będzie wniebowzięty, tak jak ja:D A oprócz seriali MP zrobił parę świetnych filmów, z genialnym "Żywotem Briana" na czele :)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Odkryłam kilka dni temu boski serial - the IT Crowd.

Niżej macie dwie scenki z serialu:
http://www.youtube.com/watch?v=SuKswkScYR8
http://www.youtube.com/watch?v=zxoANVSus-4

Uwielbiam to, wprost uwielbiam :D
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
ODPOWIEDZ