Seriale

Biblioteka Światów
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

Eeee... kolos rodyjski? z 4 palcami ? w tropikach? bez portu?

Własnie dlatego uwazam Tori że masz rację:D( tam wszystko jest prawdopodobne)
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
makk
Tawerniany Zabójca Trolli
Tawerniany Zabójca Trolli
Posty: 425
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 23:10
Numer GG: 6386578
Lokalizacja: Łódz
Kontakt:

Post autor: makk »

Eeee... kolos rodyjski? z 4 palcami ? w tropikach? bez portu?

Własnie dlatego uwazam Tori że masz rację( tam wszystko jest prawdopodobne)
EEEE....to bedzie pomnik pierwszego mieszkańca mutanta wyspy czczonego przez pradawnych indiano-majów, który tak w ogóle jest z kosmosu i to on założył ten projekt by badać jak lekarze działają w stresowych sytuacjach i jak magicznie leczące moce pozwalają Lockowi chodzić :D

Czekam juz na 3 seriiiiiiiiiiiiiiiyyyyyyjjjjeeeee!!!!! Niecierpliwie
Obrazek Obrazek
Hope is the first step on the road to disappointment.
Prentki
Majtek
Majtek
Posty: 131
Rejestracja: środa, 25 stycznia 2006, 11:51
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Prentki »

Teraz mi się przypomniało!
Oglądał ktoś z was serial D&D? Leciał na Fox Kids kiedyś, jakieś trzy lata temu. Nie mogłem wytrzymać ze śmiechu jak to widziałem. ( :D )
Banda dzieciaków poszła raz do wesołego miasteczka i nagle podczas przejazdu, przeniosła się do dziwnego świata. Nagle pojawił się niski gnom (MG!) i wskazując kolejno na każdą postać, mówił kim ona zostanie. "Ty będziesz silnym barbarzyńcą, Ty będziesz dzielnym rycerzem" ( :lol: ). Tak rozpoczynał się serial. Muszę przyznać, że większość odcinków była znośna.
makk
Tawerniany Zabójca Trolli
Tawerniany Zabójca Trolli
Posty: 425
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 23:10
Numer GG: 6386578
Lokalizacja: Łódz
Kontakt:

Post autor: makk »

Już gdzies o tym serialu wspominałem ale zgadzam się postem Prentki. D&D biło i bije dalej wszystko na łeb na szyje :!: Dobrze pamiętam ten seriela tttaaaaaaa...ty będziesz barbarzyńcą i dostaniesz jednorożca, ty będziesz parówką i zostaniesz hot-dogiem :!:

Jak o tym myśle to od razu mi się Power Rangers przypominają!!!!!! Stossssssssss... :twisted:
Obrazek Obrazek
Hope is the first step on the road to disappointment.
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

Ja tam nigdy seriali nie ogladalem. Jednak ostatnio, jakos przed swietami, kupilem sobie Band Of Brothers. W pierwszy dzien swiat peklo 8 odcinkow, kazdy cos ponad godzine, plus przerwy na fajke, zrobienie herbaty itp. Caly dzionek uplynal przed tiwulcem.
Pare dni temu kupilem tez 12 odcinkow serialu ROME. Lykamy po dwie trzy czesci wieczorami. Serial bardzo dobry.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Całkiem fajne jest też 'Life on Mars', które z Marsem nie ma nic wspólnego :) Jak narazie widziałam tylko pierwszy odcinek, ale zapowiada się ciekawie, zwłaszcza jak ktoś lubi seriale o policjantach i lata 70te ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

A ja polecam "The 4400". W jedym miejscu, jednym czasie pojawia się 4400 osób, które przez dekady były porywane przez obcych. Niby nic takiego, ale każdy z nich ma umiejętności których by się nie spodziewał...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

No narazie kiepsko sie zapowiada. Przynajmniej gorzej niż Lost. Jestem w pewnych sprawach (poza rpg) pragmatykiem i takie "moce" mnie denerwują. W Zagubionych była olbrzymia aura tajemnicy której nie odczułem w 4400, poza tym w Zagubionych wszystko sprawia wrazenie czegos realistycznego, reszta jest czymś czego nie mozemy uchwycic bo jestesmy tylko widzami. W 4400 jest tylko jedna tajemnica a Lost wiele (nawet tych całokowicie nieistotnych np.: 4 palca stopa czy Lostdzilla) Miejmy ze 4400 zaskoczy mnie pozytywnie... Czekanie na 3 sezon Losta jest prawdziwa udręką...
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

A ja ubolewam nad tym, że dwukrotnie ominęła mnie pierwsza seria "Lost", więc teraz mogę się ugryźć. A z 4400 zobaczymy, może coś całkiem ciekawego z tego wyjść. Ale i moje ulubione seriale to "Detektyw Monk" na TVN i "Scooby Doo" na Boomerangu. Jak byłem młodszy, bardzo lubiłem McGyvera :P Sam się dziwię, że nie spróbowałem tych jego wynalazków w domu :D
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Remik
Marynarz
Marynarz
Posty: 239
Rejestracja: piątek, 15 września 2006, 14:37
Lokalizacja: Za( ! )pie

Post autor: Remik »

To jest temat o najgorszych, najlepszych czy ogólnie o serialach.
To najgorsze seriale moim zdaniem to:
:arrow: Lost
:arrow: Wiedzmin
:arrow: Tajemnice Sagali
:arrow: Herkulesy, xeny i inne pierdy
:arrow: Telonowele

A najlepsze to:
:arrow: 13 posterunek
:arrow: Kompania Braci
:arrow: Slider
:arrow: South Park

Nic innego mi nie przychodzi do głowy :evil:
Visius
Majtek
Majtek
Posty: 133
Rejestracja: czwartek, 18 stycznia 2007, 14:09
Numer GG: 3705860
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

Post autor: Visius »

W sumie, telewizji nie oglądam zbyt wiele, bo jak dla mnie to dość marna rozrywka. W szczególności drażnią mnie reklamy i ich długość, która często przewyższa emitowany program.
Ale jeśli już wybierać coś z seriali, to muszę się przyznać, że czasami kątem oka spojrzę na jakże badziewne i nierealne "Na dobre i na złe". Do tego kiedyś, za młodu, oglądałem "13 posterunek". To chyba na tyle. ;)
Obrazek
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Ja korzystając z okazji wspomnę o świetnym (podobno) serialu "Prison Break". błyskotliwie przetłumaczonym na polski jako "Skazany na śmierć" :P Tylko, znając politykę Polsatu, nasuwa się pytanie, czy nie przerwą emisji w połowie serii... A co do "13 posterunku" to przypomina mi się, jak moja wychowawczyni w 3 klasie obejrzała jeden odcinek i kazała zobowiązac się, że nikt z nas tego nie obejrzy... Gdy na drugi dzień spytała się "Kto oglądał wczoraj 13 posterunek???" cała klasa z megabananem na twarzach: "Ja!!!!" :D
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

W przypadku Prison Break jak Polsat przerwie wyświetlanie w połowie (czyli po 1 sezonie) to będzie to najlepszy moment na przerwanie ogladania :> Potem scenarzyści zaczynaja przedłużać na siłę...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Zobaczymy, w każdym razie może być ciekawie, jeśli Polsat nie namodzi zmieniając co rusz godzin emisji, bo w tym z TVN idą łeb w łeb... Przykładem może być serial "Das Boot" ("Okręt") puszczany coś po 23... Ale i tak wszystkich bije na łeb TVP2 i puszczanie "Kryminalnych Zagadek Las Vegas" (jeden z moich ulubionych) około północy... Musiałbym chyba w szkole odsypiać :D
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

No zaraz sie okaże czy to takie dobre to Prison Break :D Jak Polsat działa każdy wie, jak puszcza jeszcze raz "Chirurgów" od początku to im bombę wyśle...
To najgorsze seriale moim zdaniem to:
Arrow Lost
tia a pewnie nie oglądałeś :wink:
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Ja oglądałam dwa pierwsze odcinki Lost - nigdy więcej. Jakieś to takie... głupie. IMO szkoda czasu. Już lepiej Sugar Rush obejrzeć ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Ja jakimś dziwnym sposobem obejrzałem dwa ostatnie odcinki pierwszej serii . Trochę żałowałem, że nie oglądałem od początku, ale gdy TVP puściła znów od pierwszego... to wolałem obejrzeć co innego. I jakoś mi teraz to obojętne, nie pali mi się do oglądania. Ale za to Monka żadnego odcinka nie przepuściłem :D
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
ODPOWIEDZ