Filmy

Biblioteka Światów
ODPOWIEDZ
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Ja idę na sin City za 2 tygodnie. A potem na "Wojnę Światów". A potem na "Autobusem przez galaktykę" czy jakoś tak. A potem na jakiśtam horror, którego tytułu nie pamiętam. A pote... potem...potem... Będę żył o suchym chlebie, bo kasę wydam na bilety :P Nie to bym miał mało kasy, ale na wakacje szykuje się dużo fajnych premier...
żyję
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Obejrzalam wlasnie Sin City. Film fajny. I tyle. Spodziewalam sie czegos baaardzo fajnego, ale niestety nie udalo sie. Najlepsze kawalki zostaly wrzucone w trailer.

Z Sin City bylo jak ze Stonehenge - nie moglam sie doczekac, kiedy w koncu zobacze, a jak zobaczylam, to sie rozczarowalam :/ Co jednak nie zmienia faktu, ze i jedno, i drugie warto zobaczyc.

Z tym rozczarowaniem to moze w przypadku filmu nieco przesadzam, ale faktem jest, ze SC mi sie dluzylo i zastanawialam sie, kiedy koniec. Jednak nie bylo zle i mimo wszystko film polecam, bo niezle zrobiony, a cala komiksowa oprawka bardzo dobrze wyglada.

Poza tym pedofil na poczatku filmu przypomina Torpa :D
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Narin\Angel
Pomywacz
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 2 czerwca 2005, 20:54
Numer GG: 0

Post autor: Narin\Angel »

Moim skromniutkim zdaniem Gwiezdne wojny sa po prostu z letka nudne... I starsznie mnie irytuje nie chronologicznosc czesci... A ogladalam wszystkie wlacznie z Zemsta Sithow! obejrzalam je wszystkie tylko dlatego ze jest to kultowy film i wypadaloby go obejrzec. sadze ze najlepsze filmy to:
1 - wladca pierscieni
2 harry potter- nie no dobra zartowalam..:)
2 the ring!!! ....7 days....muahahah!!!!
3 red rose - horror ktory trwa 5 godzin i jest dozwolony od 25 lat i po obejrzeniu przez miesiac bedziesz mial koszmary a przeciez o to chodzi w horrorach!:)
4 Bruce wszechmogacy!!!!!!! - kocham wszystkie filmy z Jimem carreyem!!
5 robbin hood faceci w rajtuzach - tu nie trzeba komentowac hehe
6 south park!!!!!!! - jestem fanka south parka! i filmu i serialu i nie rozumiem ludzi ktorzy sie czepiaja ze sie tam duzo przeklina :)
i to by było na tyle

PS nie mylcie Texanksiej masakry pila lancuchowa z texanska masakra pila mechaniczna bo to pierwsze (w zamierzeniu horror) to swietna komedia a drugie jako taki horror!
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Niechronologiczność? Przecież po RotS wszystko bardzo ładnie się układa, chyba że oglądaliśmy dwa różne filmy.
Co do reszty podanych przez Ciebie pozycji: the Ring - wcale nie taki straszny jak mawiają (moja recka jest gdzieś na forum), a co do Twórczości J.Carrey'a to nie wszystko było takie wspaniałe - z tego co słyszałem Ja Irena i Ja prezentowało bardzo prymitywny humor.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Ja tam lubię Jima i filmy z nim - Na Ja Irena i ja byłm nawet w kinie i wcale nie załuję... Telemaniak był dużó gorszy...

Zresztą już dawno oduczyłm sie polegać na opinii innych, dlatego jak ktoś pisze "słyszałem, ze" to dla mnie to jest podwójnie niewiarygodne... A najlepszym filmem jest i pozostanie Forest Gump!
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Forest Gump jest i byl najlepszym filmem wedlug Ciebie BAZYL - ja sie z tym wcale zgadzac nie musze (osobiscie wole Memento). A co do wierzenia obiegowym opiniom - czasem mozna sie na nich bardzo przejechac, a czasem sa bardzo przydatne (n.p. dzieki obiegowej opinii o SW3 wiedzialem czego oczekiwac po tym filmie dzieki czemu wcale sie nie zawiodlem).
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Narin\Angel pisze: red rose - horror ktory trwa 5 godzin i jest dozwolony od 25 lat i po obejrzeniu przez miesiac bedziesz mial koszmary a przeciez o to chodzi w horrorach!:)
Na mnie jakiegos specjalnego wrazenia nie zrobil (o wywolywaniu koszmarow nawet nie wspomne), a nie mam (ani nie mialam) 25 lat... Tak szczerze mowiac, to zapomnialam o nim zaraz po obejrzeniu i dopiero teraz mi go przypomnialas ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

Tak to jest z horrorami. Niektorych strasza, niektorych smiesza a u jeszcze innych nie wywoluja zadnej reakcji :P
Narin\Angel
Pomywacz
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 2 czerwca 2005, 20:54
Numer GG: 0

Post autor: Narin\Angel »

Red Rose moze na mnie zrobil takie wrazenie bo jak go ogladalam mialam chyba z 12 lat hehe. Tak poza tym bardzo mi sie jeszcze podobal film Vidoco! I juz nie wspomne o wspanialym Moulin Rouge z ktorego znam wszystkie piosenki na pamiec!!! Poza tym ma wyjsc ekranizacja Powiesci z Narni! Widzialam tylko reklame tego filmu i juz wiem ze jest dobry! Kto czytal Powiesci z Narni ten zrozumie coz to za wspaniale wydarzenie!:)

PS Karol - ktory zostal papiezem brzmi podobnie jak Pies - ktory jezdzil koleja! hehehe :)
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Co do Powieści Z Narnii (zawsze mi się wydawało, że to były Opowieści z Narnii, ale co tam), to niektóre sceny robione były w...Polsce :) Podobnie zresztą jak do Shreka 2.
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Bo to byly (i w sumie dalej sa) Opowiesci ;) Widzialam reklamowke w kinie ostatnio, calkiem ciekawie sie zapowiada. Macie tutaj linka^_^
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Sorki, ze sie jeszcze raz dopisuje, ale zapomnialam wkleic tego linka: Wallace, Gromit i krolikolak :D

W ogole polecam http://www.apple.com/trailers
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Narin\Angel
Pomywacz
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 2 czerwca 2005, 20:54
Numer GG: 0

Post autor: Narin\Angel »

Powiesci czy Opowiesci...pffyy...i tak wiadomo o co chodzi;) hehe
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

w ostatni czwartek bylem z kumplami na wojnie swiatow (czy jak to sie w Polsce nazywa). widzialem lepsze filmy, ale ogolnie warto zobaczyc bo jest fajny.
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

(czy jak to sie w Polsce nazywa)
- toz to jawna ignorancja! 'Woja Swiatow' H. G. Wellsa to klasyk! Ksiazka, ktora zna i o ktorej slyszal kazdy, nawet jesli jej nie czytal. Powinienes sie wstydzic :P

A co do filmu, to nie widzialam jeszcze, wiec sie nie wypowiem. Samej ksiazki tez nie czytalam, ale przynajmniej juz od pol roku sie do tego zbieram ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Narin\Angel
Pomywacz
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 2 czerwca 2005, 20:54
Numer GG: 0

Post autor: Narin\Angel »

Nie oglądajcie nigdy włoskich horrorów chybaze lubicie wymiotowac! Wczoraj takie cus widzialam i musialam co chwile zakrywacv oczy, kobiecie wpychali noz do pochwy, potem wepchali jej tam błoto nastepnie zgwałcili, zabili i....zjedli....Aaaaa.... :cry:
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Nie no, zdecydowanie zla kolejnosc: najpierw sie gwalci, a pozniej sie psuje narzady... Gdybym byla facetem, nie chcialabym blota zgwalcic ;)

A tak swoja droga: dziewczyno, co Ty ogladasz!? ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
ODPOWIEDZ