Tawerna RPG numer 114

Po raz pierwszy bez podkącików

Nowy rok zaprowadził w Tawernie RPG pewne zmiany, które najmocniej dotknęły chyba Kącik Gier Fabularnych. Na szczęście zmiany są czysto kosmetyczne, a dzięki nim kącik ukazywać się będzie częściej, zaś wszyscy autorzy tekstów będą krócej oczekiwać na akceptację ich tekstów. Dlaczego? Zrezygnowaliśmy z podkącików – w tym roku nie dzielimy tekstów na systemy o których piszą, czy działy nakierowane na odbiorców tych tekstów. Przez to znikną limity które ograniczały możliwości publikacji podkącika i jego tekstów.

Nie będzie jednak tak, że pozostawimy Was bez informacji o czym jest dany tekst. To o czym zwykle pisaliśmy w nagłówkach w spisie treści, będzie podane w opisie pod tytułem – tak jak zawsze, tylko teraz ze szczególnym wskazaniem kącika.

Dzisiejsze wydanie KGF-u, jeszcze dwa miesiące wcześniej ukazałoby się (albo i nie, ze względu na małą ilość tekstów) z dwoma podkącikami – działem Wiedźmina oraz Działką Mistrza Gry. Mamy nadzieję, że ta drobna zmiana nie sprawi, że potencjalni odbiorcy tych tekstów do nich nie dotrą. Bo w najbliższym czasie podobna konwencja zostanie zachowana.

Autor: BAZYL

Pewne prawa zastrzeżone. Tekst na licencji Creative Commons.