Kategoria: Komiksy

14 stycznia 2023 / / Komiksy

Młoda dziewczyna przystawia miecz do twarzy mężczyzny. Jej twarz skryta jest w cieniu a głos jeży włos na głowie. – Gdzie jest skarb? – pyta. – W szopie… Tej za willą… – jęczy przesłuchiwany. Kolejny…

22 lipca 2009 / / Komiksy

Dzisiaj maska nie jest już rzeczą powszechną. W pierwszej chwili może kojarzyć się z pewnymi zawodami – chirurgiem, strażakiem, płetwonurkiem czy innymi profesjami trudniącymi się pracą w warunkach wymagających sterylności lub sztucznego doprowadzenia tlenu do organizmu. Jeśli jednak drążyć ten temat, szybko dojdziemy do innego typu postaci w masce – terrorysty, przestępcy lub… zamaskowanego obrońcy sprawiedliwości.

7 maja 2006 / / Komiksy
7 maja 2006 / / Komiksy

Czy marzy się Wam nauczyciel-kumpel? Luzak, idealista, trochę narwaniec. Przenieście sie do szkoły gdzie naucza Eikichi Onizuka. Były członek gangu motorowego stwierdził, że zostanie pedagogiem. Co z tego wyniknie? Wiele zamieszania, to na pewno. (81)

9 marca 2006 / / Komiksy

Przygody Wolverine’a od wielu lat śledzą z zapartym tchem fani komiksów na całym świecie. Kiedy Quesada, Jenkins i Jemas pisali scenariusz do opowieści o korzeniach Logana, wydawało się, że ich wspólne dzieło wywoła prawdziwą komiksową burzę… (81)

5 marca 2006 / / Komiksy