Pytanie o ogólne dzialanie forum

Pytania, sugestie i propozycje zmian na forum.
ODPOWIEDZ
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: Elfin »

Przepraszam szanownego uzytkownika Pita, ze dodaje kolejny bezsensowny temat... Otoz ja wogole nie rozumiem dlaczego dodawanie nowych tematow jest zakazane... Ja zawsze myslalem ze forum powinno sie rozwijac a nie wciaz klepac to samo...
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: Tevery Best »

Zakładanie nowych tematów jest jak najbardziej słuszne. Tyle tylko, że zakłada się takie tematy, których na forum jeszcze nie było, i w tym dziale, gdzie to pasuje tematycznie. Dlatego na przykład nie zakłada się tematu "Jaką taktykę zalecacie w grze X w sytuacji Y" w dziale "Rekrutacja do sesji", tylko szuka się tematu o grze X i zadaje pytanie. Dzięki temu na forum nie powstają dziesiątki identycznych tematów, tudzież tematów, które dotyczą konkretnego problemu (i tylko tego), albo tematów nie na swoim miejscu. To ułatwia przeglądanie forum i znacząco wpływa na jego przejrzystość.
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Post autor: Elfin »

W porzadku... Bardzo przepraszam... te dwa tematy powinienem byl utworzyc gdzie indziej... Tak wiec jeszcze raz przepraszam, prosze o usuniecie tych bezsensownych tematow a na przyszlosc bede sie lepiej rozgladal czy czegos nie dubluje lub cos w tym stylu... To sie nie powtorzy :?
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: Tevery Best »

Podpowiedź: używaj forumowej opcji Szukaj. Z pewnością będzie ci łatwiej.
Elfin
Mat
Mat
Posty: 526
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 17:37
Numer GG: 9599112

Post autor: Elfin »

Wielkie dzieki za pomoc
Bielon
Pomywacz
Posty: 54
Rejestracja: środa, 16 maja 2007, 00:04
Numer GG: 6143936
Lokalizacja: Bissel
Kontakt:

Re: Pytanie o ogolne dzialanie forum

Post autor: Bielon »

Ja nie znalazłem właściwego tematu, więc pytam tu, by nie tworzyć nowych wątków, bo rzecz jest ze spraw dotyczących w sumie Forum.

Wczoraj bdaj napisałem notkę, której dziś nie znalazłem. Czy w razie usuwania postów dostaje się jakieś informacje co do przyczyny takiego usunięcia?

Pozdrawiam
B
.
Konstruktywne Ugrupowanie Rewolucyjnie Wywrotowych Anarchistów
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: MAd Phantom »


Nie.

Aczkolwiek Arcymod Purpurowej Szaty i Krwawa Trójca mogą sprawdzić kto Ci krzywdę ową niepowetowaną uczynił.
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: Phoven »

<podnosi rękę>

Bielon, usunąłem Ci posta gdyż był zwyczajnie spamerski na dodatek w temacie na który jestem szczególnie uczulony.* Takie małe info na przyszłość: 95% przypadków usunięć postów na PBFach wynika z szczególnie wysokiego współczynnika spamowatości.

Finito. ;P

* MG poszukiwany/poszukiwana! offkoz, ten temat tak często pada ofiarą spamerów, że nie mam już siły na łagodne traktowanie, tym bardziej, że powinien on być jak najbardziej przejrzysty by dobrze pełnić swą funkcję.
Bielon
Pomywacz
Posty: 54
Rejestracja: środa, 16 maja 2007, 00:04
Numer GG: 6143936
Lokalizacja: Bissel
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: Bielon »

Ja osobiście, w imię transparentu przejrzystości, poszedłbym dalej za ciosem i ogólnie zakazał w nim pisać. Po co pisać cokolwiek, skoro to zaciemnia przejrzystą czystkę? Nie mówiąc już o postulacie wyycznych w przedmiocie "uczuleń mderatorów" bo to może zarażać! A spam mi zdefiniujecie kiedy indziej. :smile:

Pozdrawiam łącząc wybrane wyrazy
B
.
Konstruktywne Ugrupowanie Rewolucyjnie Wywrotowych Anarchistów
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: Keyhell »

Moglibyście informować czy usuwacie posty. Pisze tu, bo rozwinął się taki wątek. Napisałem kiedyś pytanie odniośnie miejsca, skąd da się ściągnąć pewne pełnometrazowe anime. Post po kilku godzinach znikł więc stwierdziłem, że coś się z netem nawaliło i w ogóle nic nie napisałem. Więc napisałem znowu. A potem dostałem bana na 24h i wpis na czarną listę za "bezwzględne proszenie o pomoc w popełnieniu przestępstwa i nie reagowanie na usunięcie tematu" czy coś takiego. Dałoby się chyba czasami jakoś zaznaczyć, że znikło. Nie mówie o pisaniu na pw, bo to by było dużo roboty dla modów. Ale jakoś na pewno się da.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: BAZYL »

To ja głosuję za wpisywaniem od razu na Czarną Listę. Kto jest za? ;-)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
krucaFuks
Tawerniany Trickster
Tawerniany Trickster
Posty: 898
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 10:35
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: krucaFuks »

Naprawdę takim wielkim problemem byłoby wysyłanie automatycznej wiadomości do użytkownika, że jego post został usunięty?
Twój post został usunięty/przeniesiony ze względu na naruszenie regulaminu: [link do regulaminu].
borgowi pewnie zajęłoby to 15 minut, a zaoszczędziłoby kilku osobom nieprzyjemności.
Obrazek Obrazek
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: Szelmon »

Tak. I moze jeszcze zrobmy powiadomienia o kazdym poprawionym przez moderacje orcie co?
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: Sihamaah »

Nie przesadzaj, Szelmon. Przydałoby się coś takiego. A napewno przydałoby się lepiej opisywać wpisy na BlackList właśnie, bo jak ja tam trafiłem pewnego razu, nie wiedziałem, za co :P
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: Szelmon »

No to postepuj tak, zebys wiedzial za co tam trafiasz. Ja zawsze wiem za co trafiam na CL :D
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Keyhell
Mat
Mat
Posty: 560
Rejestracja: piątek, 30 listopada 2007, 21:19
Numer GG: 9916608
Lokalizacja: Karczma "Miś Kudłacz"

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: Keyhell »

Pomyślałem "Ogólne sprawy forum? To chyba tu!"

Przestawcie se zegar o godzinę. Czasami potrafi wkurzyć.. ;)
borg
SuperTechTawerniak
SuperTechTawerniak
Posty: 349
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 01:32
Numer GG: 115125
Lokalizacja: Rawicz/Wrocław
Kontakt:

Re: Pytanie o ogólne dzialanie forum

Post autor: borg »

Ogólna godzina dawno już zmianiona. Swój własny czas w profilu zmień na letni :)
ODPOWIEDZ