Jak Wam sie podoba komiks 'Bohatery Ragnaroka'?

Radosna twórczość forumowiczów.
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Czy nowy projekt budżetu na rok 2005 obejmuje hurtową sprzedaż komiksu "Bohaterzy Ragnarök" do księgarni na całym świecie i tłumaczenie go na wszystkie jezyki?
Komiks jest fajny, ale czy bedzie edycja numer 2, bo akcja w 1. już jest od pewnegio czasu ;)
Wiem, ze wybiegam w przyszlosac, ale czytelnicy czekają :D
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Widziałem ostatni odcinek (chyba siódmy). Jezu, super wyszedłem :P. Rajah też się cieszy. Wyglądam jak Buka z Muminków :P (i te klapki). A Rajah jest taki, jaki być powinien (no, może za duży z niego mięśniak). Ludzie, ten koleś ma talent! Stary, rób dalej ten komix, oj rób. Jak kto wejdzie na forum i to zobaczy, to na pewno będzie chciał się zapisać na forum (bo jak takie rzeczy na nim są, to na pewno jest super).
Obrazek
Carchmage
Trocheiczny Tawerniak
Trocheiczny Tawerniak
Posty: 668
Rejestracja: środa, 27 października 2004, 18:54
Numer GG: 3654146
Lokalizacja: Inonia.

Post autor: Carchmage »

Hie hie hie, popieram :D To 'osmieszenie' wyszlo genialnie :)
Śnieżysta równina, biały krąg księżyca,
Całunem przykryta nasza okolica,
I zawodzą w lasach brzozy w bieli całe.
Kto zginął tu? Umarł? Nie ja sam skonałem?


(Sergiusz Jesienin, 1925)
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Buuuu... Nie wyszło mi ośmieszenie Khazara i Rajaha, czuję się zdołowany... :wink: ale cóż, w sumie się cieszę, że Wam się podobało... Swoją drogą zastanawiałem się, czy nie zrobić stronki internetowej z komiksem, ale jest jeden problem: kompletnie się nie znam na html'u i nie znam żadnego darmowego serwera, gdzie mógłbym stronkę zrobić. Jeżeli ktoś chce mnie w tej kwestii wspomóc, nie pisze na moje PW.
żyję
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

A ja widziałem komix Dantego i myślę, że narysował siebie świetnie. I te skrzydełka. Normalnie jak u smoka (lub demonka - w zależności, jak na to patrzeć).
Obrazek
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Nawet niewiesz jaka to radość dowiedzieć się że ładnie narysowałeś skrzydełka kiedy pół godziny wpatrywałeś się w bmp Smoka w celu narysowania ich :wink: Wielkie dzięki!!!! :twisted:
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

He he! Najlepszy (narazie) jest odcinek o Khazarze i Rajah'u. Tylko szkoda, że Khazar to tylko ciemna plama z sandałami. Mimo wszystko: WIELKIE BRAWA DLA WALTOSA! (i dla mnie, i dla Dantego, i znowu dla mnie, dla Khazara, dla mnie...) :wink: :D
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

No cóż, w temacie Khazar siebie opisał, jako ciemną, zakapturzoną postać ze świecącymi oczami... A włochate nogi i sandały to moja inicjatywa. Ale na upartego to mógłbym mu dodać wyjątkowo długi nos, wełniane rękawice, albo różowe gacie w króliczki, ale nie wiem, czy sam Khazar byłby z tego zadowolony... :twisted:
żyję
Ripper
Majtek
Majtek
Posty: 132
Rejestracja: sobota, 6 listopada 2004, 19:17
Lokalizacja: Leszno
Kontakt:

Post autor: Ripper »

nie no komiks naprawde COOLOFFY!!! a mnie sie podoba odcinek z Khazarem...albo mną ta łysa głowa mnie dobiła zajefajne a teraz komiks bedzie o kim juz sie nie moge doczekać (bedzie nastepny napad smiechu) bede sie smiał razem z RUNIQ'iem thehehehehe :lol: :lol: :lol: :D :D :D
DESTRACTION TRAUCERS
ULFGART
Szczur Lądowy
Posty: 7
Rejestracja: środa, 8 grudnia 2004, 11:35
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: ULFGART »

Świetny, świetny pomysł. wielkie oklaski dla ałtorów komiksu, czytałem go z zapartym tchem, a najbardziej podobałmi się łysol i Waltos. :D :lol:
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Im więcej robicie komixów, tym lepiej wam to wychodzi. Pierwszy komix był prosty. Teraz są takie zajefajne, że aż można dłuuuuugo na nie patrzeć i się nie znudzić. A najlepszym odcinkiem jest ten... O MNIE :P. Najfajnieszy, najśmieszniejszy, a ośmiesznenie mnie wyszło ci very good. Najlepszy text z tego komixu to chyba ta kwestia Rajahy na samym początku: "Ja tu nam, kurna, Wejście Smoka robię..." :P.
Obrazek
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Nie mam ulubionego odcinka. Wszystkie wymiatają. I mała notka do Waltosa: Z komiksem sie wyrobię na sobotę. Nie panikuj.
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

a kiedy bedzie moja postac w komiksie? mozecie mi dac jakis plaszcz, dwa miecze i fajka miedzy zebami :D
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

W komiksie biorą udział gracze z sesji Ragnarok :P
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Dante pisze:W komiksie biorą udział gracze z sesji Ragnarok
Ciężko to nazwać sesją. Bez rekrutacji, graczem mógł (może! Trwa Ragnarok 2!) być każdy. Wszyscy dopisywali fabułę... Świetna sprawa!
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Dante pisze:W komiksie biorą udział gracze z sesji Ragnarok
Ciężko to nazwać sesją. Bez rekrutacji, graczem mógł (może! Trwa Ragnarok 2!) być każdy. Wszyscy dopisywali fabułę... Świetna sprawa!
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Znaczy to była forma takiego interaktywnego opowiadania. Każdy coś dopisywał, akcja szła gładko, full dynamiki. Świetna rzecz. I fajnie się skończyło. Tak dramatycznie. I jakie były efekty. Ciekawe, jak Waltos to narysuje?
Obrazek
Zablokowany