CZARNA LISTA

Pytania, sugestie i propozycje zmian na forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

CZARNA LISTA

Post autor: BAZYL »

W związku z tym, ze ostatnio nagminnie pojawia sie problem statsiarstwa na naszym forum (czy też może zwykła nieznajomośc regulaminu) postanowilem, ze tutaj bedę publicznie piętnował takie zachowanie. Ten temat bedzie podstawą do egzekwowania prawa i karania w myśl regulaminów...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Radkoff
Marynarz
Marynarz
Posty: 181
Rejestracja: wtorek, 5 października 2004, 12:25
Numer GG: 2207328
Lokalizacja: Z kątowni ....

Post autor: Radkoff »

Zaczynam sie bac, poza tym pietnowanie winnych publicznie jest uwazane za chamstwo... Lepiej juz wyslac mu PW jako ostrzezenie i pozniej, ewentualnie w wypadku nie zaprzestania lamania regulaminu, wymienic go z nicku tutaj. Bo w innym przypadku to forum bedzie jak polski Sejm, miejscem gdzie jeden drugiemu wypomina bledy, sam je popelniajac. Dziekuje skonczylem...

PS. Sam ostatnio odchodze od regu to sie musze pokajac :D juz nie bede :P
PPS. BAZYL dobrze zrobil tworzac ten topic, samo jego jest ostrzezeniem, i aluzja do naszych przegiec [patrz forum : "Nasze Avatary"
Obrazek Ty... Ty... ZŁY jeden, oddaj nam edycję postów...
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

ja tam jush bazylowi powiedzialem ze jak musi to niech tnie :) na 100% pewnie i ja znajde sie pod nozem :) ale nie ma sie co wstydzic bo nie bede samotny. Jush wczesniej to zauwazylem ale niestety wdalem sie w te zabawe :( jestem z bazylem!!
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Ja też się zgadzam nie będe tu samotny :D Może dzięki temu forum będzie jeszcze lepsze.
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

A ja mam inną propozycję. Chcesz ograniczyć statsiartwo? Niech notki z dziłu Offtopic po prostu się nie wliczają do całości, lub usuń rangi (z innego forum wiem, że obie rzeczy są wykonalne).
Radkoff
Marynarz
Marynarz
Posty: 181
Rejestracja: wtorek, 5 października 2004, 12:25
Numer GG: 2207328
Lokalizacja: Z kątowni ....

Post autor: Radkoff »

moze wywal licznik postow, i tak nikomu to niepotrzebne... tylko prowadzi do glupich wyscigow [ tak tak, chodzi mi o konkursy na najpopulraniejszego usera ]...
Obrazek Ty... Ty... ZŁY jeden, oddaj nam edycję postów...
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

No proszę - ledwo założyłem ten temat a najwięksi statsiarze sami wpisali sie na czarną listę - dziękuję panowie - oszczędziliscie mi pracy - obiecuje że posty, które tutaj umieściliście takaże beą sie liczyły w klasyfikacji ogólnej :)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

ten pomysl z liczniekiem w offtopic nie jest glopi! ;] naprawde
Dante
Mat
Mat
Posty: 565
Rejestracja: wtorek, 26 października 2004, 19:31
Numer GG: 3604434
Lokalizacja: ^_^
Kontakt:

Post autor: Dante »

Wiecie tym razem Bazyl jest zły w przenośni i dosłownie więc lepiej nie statsować tu :lol:
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

:arrow: Dante - osobnik, który wibitnie pragnie mieć ostatnie słowo w każdej dyskusji. Ostatnie słowo - dosłownie gdyż zazwyczahj odpowiada jednym zdaniem. Miej sie na baczności - bedziesz obserwowany dokładniej od teraz!
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Jak dla mnie taki temat jest potrzebny. Teraz przynajmniej ludzie zaczną przestzregać regulamin, a przejawy statsiarstwa staną się o wiele rzadsze. Bo ja dziękuję za takich forumowiczów, co piszą byle co, tylko żeby sobie nabić licznik.
Obrazek
eRyahXa0S/Darth Wojtex
Marynarz
Marynarz
Posty: 262
Rejestracja: sobota, 21 sierpnia 2004, 18:44
Lokalizacja: Negative Material Plane, Fortress of Regrets (Bytom)
Kontakt:

Post autor: eRyahXa0S/Darth Wojtex »

Wiesz, jak zauwazylem co poniektore dyskusje to jakos mnie tak czasnelo, ze teraz raczej sporadycznie zagladam na to forum i dosc rzadko pisze, hehe. Co do przestrzegania regulaminu, to niespecjalnie zauwazylem roznice od pewnego czasu.. no, ale to nie ja tu sprztam ;]
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

hehe ten temat stal sie moim ulubionym od jakiegos czasu.. Tylko ze troche sie dziwie ze jak niby tylu tu statsiarzy to dlaczego narazie tylko jedno nazwisko?
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Bo BAZYL na razie nam pobłaża i odpuszcza, ale jak tak dalej pójdzie to posypią się nazwiska i wszyscy będziemy biedni. Więc trzeba trochę przystopować, mości panowie.
Obrazek
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Wy naprawdę nic nie rozumiecie...

:arrow: dsadfga_atadf_a - 3 upomnienia
:arrow: Dante - 3 upomnienia
:arrow: Khazar - 2 upomnienia
:arrow: Radkoff - 2 upomnienia
:arrow: Haer'dalis - 1 upomnienie
:arrow: eRyahXa0S/Darth Wojtex - 1 upomnienie

Czy w zwiazku z powyższym ktoś jeszcze chce sam sie wpisać na Czarna Listę?
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

:arrow: Jarosik za statsiarstwo
:arrow: Jarosik za spamowanie przy użyciu PW
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Darkelfft
Marynarz
Marynarz
Posty: 199
Rejestracja: piątek, 10 grudnia 2004, 19:46
Lokalizacja: z miejsca, gdzie mnie nogi zaniosły ( ostatnio trakt między Mantarem a Skulldust)
Kontakt:

Post autor: Darkelfft »

:arrow: Darkelfft za:

No i w końcu pan BAZYL dopadł biednego Jarosika. (A inni Go ostrzegali...). Swoją drogą zauważyłem odkąd istnieje ta lista duża liczba osób pisze coraz krótsze posty... ( może myśl, ż eta lista to jakieś wyróżnienie :)
Pałętam się tam i tu, zabijając rzezimieszków, cwaniaków, złodziei, oczyszczam arenę, pałętam się po lesie w nocy, bo jestem niezniszczalny Skrytobójca 10 poziomu :D...
Otchłań
ODPOWIEDZ