Nabór Moderatorów

Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Nabór Moderatorów

Post autor: Deep »

KuKi pisze:Deepciu,zrozum:

to nie był błąd ortograficzny...
Jak na moje to "ochydny" jest błędem ortograficznym. Ale dość już z mojej strony, tak tylko to napisałem bo wydało mi się to dosyć zabawnym, że najpierw przeczytałem twojego posta o poprawianiu pisowni a w następnym znalazłem dwa błędy.
.
KuKi
Majtek
Majtek
Posty: 131
Rejestracja: sobota, 2 czerwca 2007, 20:43

Re: Nabór Moderatorów

Post autor: KuKi »

Dla mnie zabawnym jest,że napisałeś
Deep pisze: tak tylko (...) bo wydało mi się to dosyć zabawnym
po czym potem wytykasz mi błąd,niby przypadkiem.
Mógłbyś już zaznaczyć,że rzeczywiście popełniłem błędy ortograficzne i to na poważnie,a nie rzekomo:
Deep pisze: tak tylko to napisałem
i
Deep pisze: bo wydało mi się to dosyć zabawnym
A dalej trzymając się tematu popełniania błędów,to zdanie:
Deep pisze: Jak na moje to "ochydny" jest błędem ortograficznym
nie jest zbyt logiczne...
corvus
Marynarz
Marynarz
Posty: 290
Rejestracja: poniedziałek, 29 grudnia 2008, 13:44
Numer GG: 2609448
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

Re: Nabór Moderatorów

Post autor: corvus »

To był błąd, ale od początku - również nie jestem za tym. Czemu? W zaledwie kilku postach TYLKO w tym temacie pokazałeś, że raczej się nie nadajesz. Otóż:

1. "tu piszę",miast "tu jest napisane" - może to efekt nieuwagi, ale zgłaszając się na moderatora powinieneś zwracać uwagę i na takie rzeczy. A już szczególnie w wątku ze zgłoszeniem. ;)

2. ale podpiszę się pod,iż ubolewam nad coraz częstszym - podpiszę się pod, iż. Just WTF?

3. No i tak jak napisal Deep: Na wszelki wypadek, poprawnie powinno to brzmieć "wszyscy chleją tę ohydną wódę" nie TĄ. Odnosisz się bowiem do wódki a nie do słowa ją określającego. Skoro piszesz wódĘ to ma być TĘ wódĘ, a nie tą wódĘ. Standardowe: tę książkę a nie tą książkę.
Zwracaj uwagę na to jak piszesz zanim zgłosisz się na moderatora forum.:roll:
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Nabór Moderatorów

Post autor: BAZYL »

Abstrahując od błędów, które faktycznie stawiają w nieco innym świetle tę kandydaturę, chyba aktualnie nie potrzeba nam większej ilości moderatorów na forum.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Diabeł
Marynarz
Marynarz
Posty: 303
Rejestracja: piątek, 16 lutego 2007, 14:55
Numer GG: 4382272
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Nabór Moderatorów

Post autor: Diabeł »

Moderatorów to często tu jest więcej, niż zwykłych userów... Więc faktycznie, bez sensu nabór na nowych.. .;) Po prostu zamknij topic BAZYLu i otwórz, jak będzie faktycznie potrzeba.
Zablokowany