MG poszukiwany/poszukiwana!

To miejsce gdzie będzie następowała rekrutacja do gry RPG na forum Tawerny RPG.
ODPOWIEDZ
the_weird_one
Mat
Mat
Posty: 407
Rejestracja: sobota, 22 listopada 2008, 21:34
Numer GG: 6271014

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: the_weird_one »

Mistyk pisze:Nadal potrzebny jest MG do Dnd? Jeśli tak to myślę że mógłbym coś zaproponować, storytelling, mało walki, więcej kombinowania. Byliby chętni?
Przy ambitnej fabule. ;)
No Name pisze:Podchodzę do norda i mówię:
- Pierwsza zasada klubu walki – nie rozmawiajcie o klubie walki...
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Sihamaah »

Poszukiwany MG do Warhamca albo Neuro przez IRCa...
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Sciass
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: wtorek, 21 października 2008, 19:37
Numer GG: 7066798

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Sciass »

Nosz w mordę... to jak? 2 DnD? Jak najbardziej ;p
Obrazek
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Blue Spirit »

Mistyk pisze:Nadal potrzebny jest MG do Dnd? Jeśli tak to myślę że mógłbym coś zaproponować, storytelling, mało walki, więcej kombinowania. Byliby chętni?
Jestem chętny
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Ouzaru
Mat
Mat
Posty: 492
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 09:39
Numer GG: 16193629
Skype: ouzaru
Lokalizacja: U boku Męża :) Zawsze.

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Ouzaru »

Na DnD jestem chętna, ale nie będę się zapisywać na dwie sesje - zagram u Serge'a :) Znam Jego styl, wiem, że każdą sesję prowadzi z sercem i nie mam zamiaru przepuścić jakiejkolwiek prowadzonej przez Niego przygody :D Nie, nie podlizuję się :P Stwierdzam fakty :)
Kochanie, już rozgrzewam Kurai! :D
Obrazek
Mistyk
Szczur Lądowy
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 12 czerwca 2009, 21:00
Numer GG: 0

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Mistyk »

Hmm w takim razie ponowię pytanie gdy zakończy się rekrutka Serge'a. [heh, dlaczego akurat ta przygoda... Ze wszystkich gotowców grałem tylko w Kuźnię... Nawet zapisać się nie mogę...] I tak muszę pozbierać podręczniki po znajomych. A tak ewentualnie jeśli nie DnD to są jakieś alternatywne pomysły?
MarcusdeBlack
Marynarz
Marynarz
Posty: 327
Rejestracja: środa, 18 lutego 2009, 16:02
Numer GG: 10004592
Lokalizacja: Pałac Złudzeń

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: MarcusdeBlack »

Ogień w kadzielnicy dogasał już, kiedy czarownik skończył inkantować mroczne zaklęcie. Nagle w krypcie zapadła złowroga cisza, zwiastun nieszczęścia.
- Wstań i służ swemu panu!- wydarł się szaleńczo nekromanta. Jego chrapliwy głos przypominał drapanie paznokciem po tablicy.
- Już pora! - krzyknął znów widząc jak antyczne kości wstają dzięki zakazanej magii.
Szkielet któremu gdzieniegdzie zwisały jeszcze kawałki zgniłego mięsa, wygramolił się z sarkofagu i spojrzał bez życia na człowieka. Sale wypełniło obce i niepokojące zimno, jednak mag był myślami już daleko.
- Jesteś pierwszy, by służyć potężnemu Zarthale-khyy! - przerwał mu wielki ból w klatce piersiowej. Coś rozrywało go od środka. Upadł na ziemię i zaczął się szamotać na zakurzonej posadzce. Nie mogąc wykrztusić słowa, mężczyzna tylko charczał żałośnie.
- Następnym razem. - syknął pusto szkielet wielkiego kapłana Arrata. - Sprawdź kogo sprowadzasz zza kurtyny śmierci. - jego knykcie zaświeciły się krwistym światłem, rzucając na kryptę karmazynowy blask. - No, ale nie będzie następnego razu. - dodał zimno, posyłając morderczy promień w stronę swej pierwszej, od setek lat ofiary...

Obrazek

Witam i pozdrawiam znajomych, którzy to czytają.
Musze niestety rozwiać wątpliwości niektórych osób. Powyższy tekst nie jest bynajmniej propozycją MOJEJ sesji. To raczej prośba o to, by ktoś ambitny poprowadził sesję w której gracze wcielili by się w nieumarłych. Czy to szkielety, zombie lub inne baenshe. Żeby nie było, chodzi mi o 'specjalne' wersje tych makabrycznych stworzeń, posiadających wolę i rozum. Tekst miał nakreślić o jakie klimaty mi chodzi.
Dlatego chętnych (ambitnych?) Mistrzów, proszę by dali znać.

W ostateczności, jeśli nie znajdzie się Narrator to JA się tym zajmę, bo pomysł mi łazi po głowie od dłuższego czasu. Tylko problem by było z moi, że ja jestem losowo przy kompie, a to była już nie tylko niedogodność. Zakładam także, że prowadziłbym to lżej niż poważne sesje na forum.
To tyle. Proszę chętnych już nie tylko Mistrzów, ale i graczy by dali znać jakby coś :twisted:
Do usłyszenia.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 20 lipca 2009, 11:50 przez MarcusdeBlack, łącznie zmieniany 1 raz.
"Prawdziwych przyjaciół trudno jest znaleźć, lecz stracić ich jest bardzo łatwo."

Marcus jest okay. Marcusdeblack się dziwnie odmienia jako całość ;P.
klarkash_ton
Majtek
Majtek
Posty: 78
Rejestracja: piątek, 21 listopada 2008, 08:41
Numer GG: 0
Lokalizacja: Lemuria

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: klarkash_ton »

Znajdzie się ktoś chętny do poprowadzenia sesji w systemie "Zew Cthulhu"? Już od jakiegoś czasu mam ochotę pograć w systemie bazującym na uniwersum Lovecrafta jednak dotychczas nie miałem okazji. Pewnie wyjdę na starego piernika ale wychowałem się na tej grze i ostatnimi czasy bardzo mi jej brakuje.
There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels
bard10
Szczur Lądowy
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 9 lipca 2009, 20:47
Numer GG: 11477690

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: bard10 »

a może znalazłby się ktoś chętny do poprowadzenia sesji humorystycznej w klimatach
a) wiedźmina
b) gothica
czy
c) kosmiczna ( chodzenie np. wielkimi glutami lub małymi osami albo śmiesznymi małpami :D )
mam nadzieję że znajdzie się jakiś MG z jajem (lub nie :D ) który podejmie się wyzwania sesji humorystycznej :)
a i zapomniałem dodać. Chciałbym aby tempo sesji było w miarę szybkie (3-5 dni na post max. )
"Tylko 2 rzeczy są nieskończenie wielkie: wszechświat i ludzka głupota, ale co do tego pierwszego nie jestem pewien" Albert Einstein :D
Kawairashii
Bombardier
Bombardier
Posty: 827
Rejestracja: piątek, 13 kwietnia 2007, 17:04
Numer GG: 1074973
Lokalizacja: Sandland

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Kawairashii »

Znajdzie się chętny MG do poprowadzenia sesji w stylu Naruto Shippuden?

PS: Popieram pomysł MarcusdeBlack
My Anime List
Obrazek
3 weeks to AvP Release.
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Blue Spirit »

A Neuroshima? Znajdzie się chętny MG?
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Szasza
Bombardier
Bombardier
Posty: 639
Rejestracja: niedziela, 1 października 2006, 17:54
Numer GG: 10499479
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Szasza »

Marcus

Masz moją klawiaturę :smile:

Wszystkich zainteresowanych moją apokaliptyczną sesją zawiadamiam, że otwieram jutro rekrutkę.
Obrazek
Elathorn
Pomywacz
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek, 23 marca 2009, 21:15
Numer GG: 3224957
Lokalizacja: Cintra

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Elathorn »

Kawairashii pisze:Znajdzie się chętny MG do poprowadzenia sesji w stylu Naruto Shippuden?
Też bym zagrał :)
Chińczyk z dynastii T'ang, filozof, śnił, że był motylem, i od tej chwili nigdy już nie był zupełnie pewny, że nie jest motylem, któremu się śni, że jest chińskim filozofem. -Tom Stoppard
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Blue Spirit »

to ja może reklamę zrobię...

Elathorn, widziałem cię trochę: zgłoś się ;) co prawda nie płacę, ale gwarantuję rozgrywkę na wysokim poziomie ;)

http://www.tawerna.rpg.pl/forum/viewtop ... =14&t=6311

chociaż poczytajcie rekrutację :oops:
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Blue Spirit
Bombardier
Bombardier
Posty: 895
Rejestracja: niedziela, 15 lutego 2009, 17:50
Numer GG: 0

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Blue Spirit »

Hm
znalazłby się chętny MG do poprowadzenia sesji w ciężkich, dzisiejszych realiach? Wiecie, jakaś zaraza w mieście, padają ludzie, tutaj coś wybucha, ataki terrorystów a gracze - zwykli/niezwykli obywatele.

Chętnie bym zagrał w coś takiego z weirdem czy może też kimś innym. Co byście powiedzieli Mistrzowie? Mielibyście moją kartę od razu ;)
Obrazek

to dalej ja, tylko mi kochany baziu ksywkę zmienił :D
Hardok
Majtek
Majtek
Posty: 126
Rejestracja: czwartek, 22 października 2009, 07:51
Numer GG: 8616929

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Hardok »

szukam BARDZO cierpliwego MG, ktory przeprowadzil by sesje dla rpg'owego prawiczka. Zawsze chcialem zagrac w jakiegos rpga, ale nigdy nie moglem znalezc odpowiedniej druzyny -.- najchetniej w systemie D&D
Przybyłem z Adventure Planet, lubię pisać, czytać książki i grać w Warcrafta 3 :)
Alien
Kok
Kok
Posty: 1304
Rejestracja: środa, 25 lutego 2009, 16:48
Numer GG: 28552833
Lokalizacja: Police

Re: MG poszukiwany/poszukiwana!

Post autor: Alien »

w systemie? czy świecie?
a jeśli chcesz zagrać to poszukaj sobie jakiejś sesji w rekrutkach ;)
00088888000
ODPOWIEDZ