Ogłaszamy nabór...

Villemo
Bombardier
Bombardier
Posty: 622
Rejestracja: wtorek, 4 października 2005, 15:21

Post autor: Villemo »

Strona RG nie chce mi się włączać! Szkoda... :cry: Przyjmujecie jeszcze do niej? Mogę wykonywać grafiki. Czy mogą być rysowane ręcznie i zeskanowane?
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Aktualnie nabór nie jest prowadzony, ruszy on kiedy Dorre weźmie się do pracy i strona będzie skończona.
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Post autor: Solarius Scorch »

Witam,
Zastanawiałem się dość długo, czy się w ogóle odzywać, bo sam nie jestem przekonany. Jeśli będę gadał głupoty, zignorujcie.
Chciałbym mianowicie powrócić do pomysłu, by Runiczna Gwardia robiła za przysłowiową kawalerię w sesjach na forum. Pomysł faktycznie nie był może najlepszy, jednak kierunek właściwy: oryginalna, przydatna i klimatyczna funkcja RG. Chciałbym zatem zaproponować coś innego, co idzie w podobnym kierunku: niech Gwardia stanie się magazynem zasobów ludzkich, służących pomocą Mistrzom Gry. Chodzi mi głównie o to, by Gwardziści dawali się wynajmować do ról NPC, jeśli dany Mistrz Gry ma taką chęć (z doświadczenia wiem, że niekiedy tak się robi). Nadałoby to Gwardii jakieś znaczenie, ktoś by może skorzystał, a i sami członkowie mogliby się zaprezentować jako osoby zdolne do pełnienia ważnych funkcji w przemyśle rolplejowym - w końcu byle kogo nie prosi się o takie rzeczy... Słowem, promowałoby wśród członków profesjonalizm, a zarazem pozwalało im zdobyć pozycję pewnej elity. ;)
Nie mam pojęcia, czy to by wypaliło i czy w ogóle jest potrzebne. Proszę o głosy.
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Pomysł świetny! Tak mi się wydaje. Co prawda nie gram zbytnio na sesjach, ale żeby od czasu do czasu pograć kimś dla urozmaicenia gry to z chęcią bym zagrał.
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
CoB
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1616
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2005, 08:47
Numer GG: 5879500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: CoB »

Ja gram dużo, dużo prowadzę i mam zamiar jeszcze więcej, dlatego pomysł wydaje mi się świetny ;)
http://niwia.myforum.pl/ - forum Opolskiego klubu RPG i fantastyki
http://my.opera.com/gimnazjon/blog/ - sport, ruch, zdrowie, itepe
Zablokowany