Grafika na Forum

Pytania, sugestie i propozycje zmian na forum.

Co myślisz o tym pomyśle?

Super - chcę takie miejsce!
21
50%
Nie wiem - nie mam zdania
16
38%
Porażka - pomysł bez sensu!
5
12%
 
Liczba głosów: 42
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: Grafika na Forum

Post autor: WinterWolf »

O! Dla odmiany powiem coś innego (jak na mnie :P). Tzn., że nowy wygląd mi się bardzo spodobał :D Widać inspirację nowym wyglądem strony Tawerny. Tak tu się ciepło i przytulnie zrobiło. I zauważyłam to nawet pomimo użytkowania stylu fdsa :P Zastanawiałabym się tylko nad samą górą, bo to logo TRPG przy wywalaniu reklam w Operze i Fx'ie jest ucięte... No i szkoda tego loga co je tak Szelmon zrobił (z tym szyldem). Fajne było i klimatyczne. No ale teraz to przyjemnie się pisze i idzie się przyzwyczaić do tych nieco jaskrawych kolorów (bo są nieźle ze sobą dobrane :P).
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Grafika na Forum

Post autor: Force »

U mnie wygląda to tak.
Program który ucina reklamy trochę strzępi górę ale przynajmniej widać całe logo.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Re: Grafika na Forum

Post autor: WinterWolf »

Cóż, ja mam wywalone również te irytujące banery, ale zastanawiam się czy tego czegoś nie przywrócić w ramach cieszenia się pełną okazałością kufelka... Zrobię sobie drzewko decyzyjne i się zobaczy :P
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
krucaFuks
Tawerniany Trickster
Tawerniany Trickster
Posty: 898
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 10:35
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Grafika na Forum

Post autor: krucaFuks »

Winter, to tania sztuczka zrobiona tylko po to, żebyś wyłączyła blokowanie reklam... zajrzałem w kod i się załamałem...
Obrazek Obrazek
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Grafika na Forum

Post autor: Brzoza »

Wolę jakoś starą tawernę, ma bardziej wytłumione kolory, nie razi w oczy po wejściu. Nowy lay forum wydaje mi się za jasny zbyt żółtkowy, miodowy(dokładnie tak, kojarzy mi się gastronomicznie - z żółtkiem i miodem[i bynajmniej nie z żółtkiem jako kitajcem]). Ostatecznie można powiedziec że ma kolor świezego schłodzonego piwa z reklamy. To akurat plus. Mnie nic nie ucina. Ale brakuje mi czegoś pomiędzy jedym stylem a drugim.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Oso
Tawerniany Księgarz
Tawerniany Księgarz
Posty: 269
Rejestracja: niedziela, 5 listopada 2006, 22:16
Numer GG: 9053067
Lokalizacja: głównie Warszawa

Re: Grafika na Forum

Post autor: Oso »

Cóż, na pewno jest ładniej. Tak jakoś bardziej ciepło i przyjaźnie się zrobiło. Trudno mi się jednak przyzwyczaić. Za jasne to wszystko. I kufelki już nie za bardzo pasują do oznaczania tematów. Znaczy, że ciężko mi teraz rozróżnić, czy kufelek ma piankę, czy jest pusty. Za bardzo zlewa się z tłem.
"Bądź ponad to, spraw by się przestał liczyć, to sobie wreszcie pójdzie. Bo jeśli się przejmiesz tym, co on wygaduje, i skupisz całą uwagę na walce z nim, to tym samym uznasz, że może mieć rację i wtedy będzie po tobie."
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: Grafika na Forum

Post autor: Ravandil »

Ja powiem tak - jest nieźle. Ja używam sporo czasu stylu od fdsa, a jak mi się kiedyś przypadkiem wyłączył to prawie nie dostałem zawału, bo stary layout był taki... bury, i w swojej "burowatości" sięgał szczytu. Teraz wyłączyłem stylisha i... na początku mnie trochę raziło w oczy, ale się przyzwyczaiłem. Dalej nieco jaskrawo, ale ok. Tylko ta góra... Z tym obrazkiem Szelmona i starym nagłówkiem byłoby chyba ładniej, choć pewnie źle by się to ze sobą komponowało... Ciężko mi powiedzieć. Krucjaty przeciwko nowemu layoutowi w każdym razie prowadzić nie będę ;)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Thurs
Mat
Mat
Posty: 470
Rejestracja: sobota, 15 grudnia 2007, 09:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: poza zasięgiem

Re: Grafika na Forum

Post autor: Thurs »

Hmm a mi się te jajka nie podobają :P :| :cry: :roll: :oops: :mrgreen:. Mam parę emot forumowych, niektóre sam zrobiłem, myślę, że by pasowały do tych starych, wszystkie są okrągłe. Ale nie wiem do kogo wysłać do recenzji. :?

A co mi tam - Obrazek

Tak wyglądają. :smile:

Prosze mi nie pisac posta pod postem
CRW
krucaFuks
Tawerniany Trickster
Tawerniany Trickster
Posty: 898
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 10:35
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Grafika na Forum

Post autor: krucaFuks »

Thurs pisze:Hmm a mi się te jajka nie podobają :P :| :cry: :roll: :oops: :mrgreen:. Mam parę emot forumowych, niektóre sam zrobiłem, myślę, że by pasowały do tych starych, wszystkie są okrągłe. Ale nie wiem do kogo wysłać do recenzji. :?
Przede wszystkim, jak sie chwalisz to chwal się tylko swoimi. Bo większość tych co tam widzę to emotki z gg i podpadasz pod plagiat.
Obrazek Obrazek
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Grafika na Forum

Post autor: Brzoza »

Pokaż mi palcem tą 'większość' są to przerobione emoty. I mnie też nie podobają się jajka.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Thurs
Mat
Mat
Posty: 470
Rejestracja: sobota, 15 grudnia 2007, 09:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: poza zasięgiem

Re: Grafika na Forum

Post autor: Thurs »

krucaFuks pisze:
Thurs pisze:Hmm a mi się te jajka nie podobają :P :| :cry: :roll: :oops: :mrgreen:. Mam parę emot forumowych, niektóre sam zrobiłem, myślę, że by pasowały do tych starych, wszystkie są okrągłe. Ale nie wiem do kogo wysłać do recenzji. :?
Przede wszystkim, jak sie chwalisz to chwal się tylko swoimi. Bo większość tych co tam widzę to emotki z gg i podpadasz pod plagiat.
Heh, napisałem przecież że NIEKTÓRE sam zrobiłem, fakt przerobiłem sporo, parę jest bez modyfikacji, ale gdzie ja się chwalę? :?
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Re: Grafika na Forum

Post autor: Falka »

Test nowej emotikony ;)

:chuck:
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Grafika na Forum

Post autor: Phoven »

Falka pisze:Test nowej emotikony ;)

:chuck:
O w...

Kocham Cię Falka! :D
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Grafika na Forum

Post autor: Nekonushi »

... To a propos tego, że teraz w każdą środę na TeVueNie będą leciały filmy z Chuckiem :] ?
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Grafika na Forum

Post autor: Deep »

Hm.. co się stało ze stylami i dlaczego dostępny jest tylko subsilver2 i prosilver?
.
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Grafika na Forum

Post autor: BAZYL »

Po ataku spambotów na forum, zdecydowałem się na gruntowną aktualizację forum, co sprawiło, że stare style się zepsuły. Stworzenie ich od nowa trochę potrwa, z tego względu, że nie są to prace priorytetowe.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
karzelmaly
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 18 sierpnia 2014, 13:22
Kontakt:

Re: Grafika na Forum

Post autor: karzelmaly »

najważniejsza jest treść merytoryczna forum a nie jej wygląd.
ODPOWIEDZ