Ogłaszamy nabór...

Dorre
Marynarz
Marynarz
Posty: 246
Rejestracja: czwartek, 28 października 2004, 12:24
Numer GG: 4495618
Lokalizacja: Pokorniejszy
Kontakt:

Post autor: Dorre »

tylko o czym, będzie strona?

proponuję też ścisłą współpracę Runicznej Gwardii na http://www.rg.xu.pl z tawerna.rpg. pl + forum. co wy na to?
"(...)Błogosławieni bogaci w duchu, albowiem do nich należy Królestwo Sanktuarium.
Błogosławieni mądrego postu, albowiem oni Admina oglądać będą.(...)
"
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

to wlasciwie niema sensu, bo po co robic 2 forum jak jest forum trpg?
Dorre
Marynarz
Marynarz
Posty: 246
Rejestracja: czwartek, 28 października 2004, 12:24
Numer GG: 4495618
Lokalizacja: Pokorniejszy
Kontakt:

Post autor: Dorre »

To NIE BĘDZIE drugie forum, to będzie strona Runicznych Gwardzistów! Tylko nadal nie wiem jaka to będzie tematyka, może jakaś gildia, klan, a przez ścisłą współpracę chodziło mi o to, by w 'Drogowskazie' czyli Linkowni na stronie.. doje2bić linki do Strony Głównej i Forum TRPG także wiele innych propozycji na które wciąż czekam.. tak więc, wysilcie się, myślenie NIE boli! Jakieś koncepcje, uwagi będą rozpatrywane by potem mogły wejść w życie [na stronę] i przede wszystkim będę potrzebował tekstów.. postaram się jeszcze dzisiaj dopisać jakie będą elementy menu.. Proponuję, po dwóch redaktorów do jednego działu.

Do laRy'ego:
Bęziesz w Polsce? Nie zapomnij o tej Warce =]

Koniec wywodu!
"(...)Błogosławieni bogaci w duchu, albowiem do nich należy Królestwo Sanktuarium.
Błogosławieni mądrego postu, albowiem oni Admina oglądać będą.(...)
"
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

O teksty się waćpan nie martw, bo moderator RG (tzn. ja :D ) zawsze jest chętny do pracy!

Jeśli chodzi o tematykę strony, to chyba bezie to fantastyka i RPG. Nie żeby robić jakąś konkurencję TRPG. Możemy współpracować (zwłaszcza że na stronie RG będzie link do Tawerny).
Dorre
Marynarz
Marynarz
Posty: 246
Rejestracja: czwartek, 28 października 2004, 12:24
Numer GG: 4495618
Lokalizacja: Pokorniejszy
Kontakt:

RG: Dorre

Post autor: Dorre »


Skorupinior, albo coś w tym stylu :twisted: pokpił sprawę, miał dostarczyć, listę linków do menu jakieś 2 tygodnie temu.. do dziś jej nie widziałem!

Robicie te grafiki? Mam już projekt, z grafiką, tylko z tymi linkami (ich nazwami) problem mam niebywały!

Jeszcze jedna sprawa, ktoś mógły się poświęcić, a właściewie kilka minut roboty na stworzenie STYLU strony, a kod przesłać na PW!
"(...)Błogosławieni bogaci w duchu, albowiem do nich należy Królestwo Sanktuarium.
Błogosławieni mądrego postu, albowiem oni Admina oglądać będą.(...)
"
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

hm.. nie no chyba styl to musisz juz sam stworzyc. Prawda?
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Dorre, mam trzy wersje tła. Powiedz, które ci będzie pasować. Wysyłam ci je na PW, jeśli nie dojdzie, to napisz. Mam nadzieję, że ci się spodobają.
Dorre
Marynarz
Marynarz
Posty: 246
Rejestracja: czwartek, 28 października 2004, 12:24
Numer GG: 4495618
Lokalizacja: Pokorniejszy
Kontakt:

Post autor: Dorre »

Powiem, że najlepsza jest trójka, ale osobiście uważam, że moja kompozycja będzie lepsza [elegancko dopasowana do całości] próbujcie z tym menu..
"(...)Błogosławieni bogaci w duchu, albowiem do nich należy Królestwo Sanktuarium.
Błogosławieni mądrego postu, albowiem oni Admina oglądać będą.(...)
"
_DorreRG

Post autor: _DorreRG »

dalej czekam na to menu!
Krycho
Marynarz
Marynarz
Posty: 233
Rejestracja: czwartek, 2 września 2004, 14:40
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Post autor: Krycho »

Wszystkie pomysły mi się podobają. Mogę poprosić kumpla ( uzdolniony jak cholera) żeby cos grycnął, świetnie rysuje klimaty a'la Magic ( Pożycza ode mnie karty i se przerysowywuje- wygląda to prawie jak oryginał!) Aha i może jeszcze jakieś stopnie w RG , a nie tylko: " Khazar, Runiq i Reszta"? Na stronie proponuję:
:arrow: Podział na 2 części- tę dla wszystkich i dla RG
:arrow: Kupię/Wymienię/Pożyczę
:arrow: Wieeeeeeeeeeelka baza tekstów o tematyce Fantasy, Rpg, Karcianki itd. ( każdy może umieścić coś własnego)
:arrow: Jakaś galeria ( te grafiki, których nie wciśnie się na samą stronę
:arrow: Sesje
:arrow: Reklama TRPG :wink:
:arrow: System autorski ? (Świat rządzony przez runiczną gwardię, najpotężniejszych Magów i Wojowników... blablabla.)
!!!Chcemy własnego tematu dla runicznej gwardii!!!
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

HAHAHA!! (: to ci zdolniachy(: cos wam dl. ta stronka sie tworzy d:
Dorre
Marynarz
Marynarz
Posty: 246
Rejestracja: czwartek, 28 października 2004, 12:24
Numer GG: 4495618
Lokalizacja: Pokorniejszy
Kontakt:

Post autor: Dorre »

Mam LayOut! Całość strony jest fajnie dopasowana!
LayOut jest dostosowany do trzech rozdzielczości

800x600
1024x768
1152x864+

Jest podkład muzyczny,
dwu dzielne menu dla Gości i RG
zrobiłem styl [efekty menu zawarłem w stylu]
Ogólnie strona nie prezentuje się najgorzej!!!

Kilka tekstów na początek by się przydało,
poza tym potrzebne mi są:

Hymn RG
Legenda RG
Rangi RG
REGULAMIN DOŁĄCZENIA DO RG

Mój avatar to pomniejszone i obcięte logo RG ze strony głównej z wyborem rozdzielczości.. mam nadzieję, że nieźle wygląda i się wam podoba bo to jest Logo MAIN PAGE!
"(...)Błogosławieni bogaci w duchu, albowiem do nich należy Królestwo Sanktuarium.
Błogosławieni mądrego postu, albowiem oni Admina oglądać będą.(...)
"
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

O w mord... no trochę tego jest. Sorry, że nie odpowiadałem, ale tak jakoś ostatnio nie chce mi się zaglądać na forum.

Z tekstów załatwię Legendę, Rangi i Regulamin. Hymn niech ktoś inny opracuje, bo ja kiepski z liryki jestem.
dsadfga_atadf_a
Mat
Mat
Posty: 545
Rejestracja: piątek, 20 sierpnia 2004, 14:26
Lokalizacja: zz...zzz... Zasnąłem (:
Kontakt:

Post autor: dsadfga_atadf_a »

albo mi internet nie dziala (: albo ta strona nie istnieje.. huh.. jak mozna sie zapisac do RG po 16 jak stronka nie dziala ? ((:
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Alez ta strona istnieje: to, co widac po kliknieciu na link, to wlasnie cala strona :D

I dlatego nigdy sie do RG nie zapisze - po cholere mam wybierac rozdzielczosc ekranu? Dobra strona dziala pod kazda rozdzielczoscia! ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Moment moment! Strony jeszcze nie ma, bo nie ma żadnych tekstów. Ale dsa źle zrozumiał mój komunikat. Chodziło mi o to, że skoro już jest 16 Gwardzistów, to jest to jakaś w miarę porządna grupa ludzi. Więc zdecydowałem że 16 października to ostatni dzień w którym będzie organizowany pobór na forum. Bo narazie do Gwardii może się dostać każdy, kto ma przynajmniej 50 postów (obrazuje to niejako chęć pisania). Później będę prowadził inny pobór (ale dopiero jak strona będzie ukończona).

Nie wiecie pewnie dlaczego tak robię? Główny powód to to, że jakieś 70% ludzi chcących się dostać do Runicznej Gwardii ma mniej niż 10 postów (!), co świadczy o tym, że nawet nie przeczytali warunków przyjmowania. :? Oczywiście ich odrzucam.
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Ja się zgłaszam i co jakiś czas bym może coś skrobnął jakiś pomysł na sesyjki RPG dla innych... Można by to na stronie RG dać i by ludzie nie mający weny mogli skorzystać... Też można by było zrobić jakieś wymyślone np. potfory, klasy itp. do różnych systemów. Wiem że coś takiego ma wiele stron ma coś takiego ale:
1) Jest to strona jako tako RPGowa więc co tu nowego tworzyć jak wszystko gdzieś już jest? :wink:
2) Nie ma jakiejś określonej tematyki więc czemu nie?
3) Nie mam żadnych uzdolnień komputerowych a coś skrobnąć mogę zawsze (nie ręczę za ewentualne drobne błędy stylistyczne/ortograficzne/interpunkcyjne ale jak piszę to zawsze wiadomo o co mi chodzi 8) )
4) Takie rzeczy zawsze się przydadzą

P.S.
Mam nadzieję że muzyka na stronie będzie do wyłączenia bo jeśli ktoś kto nie lubi danego kawałka to się chyba potnie kożystając ze strony a kożystać z WinAmpa każdy może i to z muzyczką jaką lubi

P.S.2
Zawsze mogę coś sprubować wymyślić i ew. zrealizować
Zablokowany