Wielki Turniej Erystyczny

Forum turniejowe.
Regulamin forum
Na tym forum mogą pisać wyłącznie osoby biorące udział w turnieju. Zalogowani użytkownicy mogą głosować na swoich faworytów.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Wielki Turniej Erystyczny

Post autor: Sihamaah »

To może podaj przykład tego parsera? Aha - i sorry, ale wygrałeś fuksem :P Pewnie koleś, który się zgłosił przegapił zwyczajnie pojedynek. A w głosowaniu przecież przegrywałeś 3 do 0.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Wielki Turniej Erystyczny

Post autor: BAZYL »

Tylko głupcy zagłosowali po 1 poście przeciwko fuksowi IMHO. Już nie chodzi o sam film czy jego osobę, ale nie można przegrać z kimś, kto nie powiedział ani słowa... Nie bierzcie tego do siebie, ci, którzy tak głosowaliście ;)
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Re: Wielki Turniej Erystyczny

Post autor: MAd Phantom »


Nie przegapił, gdyż odczytał wiadomości z powiadomieniem i ponagleniem.
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Wielki Turniej Erystyczny

Post autor: Phoven »

BAZYL pisze:Tylko głupcy zagłosowali po 1 poście przeciwko fuksowi IMHO. Już nie chodzi o sam film czy jego osobę, ale nie można przegrać z kimś, kto nie powiedział ani słowa... Nie bierzcie tego do siebie, ci, którzy tak głosowaliście ;)
A można zagłosować - chocby po to, żeby oprotestować wypowiedź (czy raczej link do filmiku) jednego z uczestników. To, ze drugi nie potrafi wyksztusić słowa to już inna sprawa. ;)
Zresztą - prawdę powiedziawszy bardzo często zmieniam głos właśnie dlatego, że jeden z uczestników zwyczajnie zirytował mnie poziomem swojej wypowiedzi. Szczególnie w dyskusji "Wojna Pokoleń" - co riposta to głupszy post. ;P I przez to nie głosuje za jakimś uczestnikiem, a przeciw drugiemu - prawie jak w polskiej polityce. ;)
Jeszcze na koniec tylko potroluje o "Gospodarce" - Tawerniak 2 ma zdecydowanie trudniejszą do obronienia tezę - a jednak stosunek głosów nie jest jakiś szczególnie duży - być może dlatego, że obaj dyskutanci prezentują podobny poziom?
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Wielki Turniej Erystyczny

Post autor: BAZYL »

Heh... Następny spór, który zostaje zakończony przed czasem, bo ten, który górował nad przeciwnikiem przestał odpowiadać... :roll:
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Wielki Turniej Erystyczny

Post autor: Nekonushi »

... i ostatecznie przegrał :P

To ja chciałem podziękować Deadmoonowi za tę dyskusję - fajnie się poczułem wdając się w rolę starszego gbura, ale prywatnie uważam, że to Ty miałeś rację (tzn. broniłeś strony, którą ja popieram)
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Danai
Tawerniana Smoczyca
Tawerniana Smoczyca
Posty: 318
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 23:00
Kontakt:

Re: Wielki Turniej Erystyczny

Post autor: Danai »

Jestem...rozczarowana sporem o UFO.

Spodziewałam się jednak czegoś więcej po tym akurat zestawie dyskutantow- no a na pewno nie oddania walkowerem, zwłaszcza w tak ciekawym temacie. Nawet nie zdążyłam zagłosować... :<
Szkoda, zapowiadało się interesująco, a w ostatnim poście zaczął się wreszcie wyrównywać poziom.
I'm not a bitch. I just have low bullshit tollerance.
''Μῆνιν ἄειδε, θεά...''
www.smoczej.blogspot.com
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Wielki Turniej Erystyczny

Post autor: Sihamaah »

Kto na mnie głosował? Oo :P

Ogólnie dostałem gorszą stronę imo. Co nie zmienia faktu, że przeciwnik świetnie wykorzystał mój błąd, fakt, że poruszyłem kwestię życia. Ech, mogłem napisać, że żywioły są nam, ludziom niezbędne do życia... Lepiej by się broniło. A tak stwierdziłem, że walkover to najlepsze wyjście, bo i tak przegram. Pozdrawiam ;)
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Wielki Turniej Erystyczny

Post autor: BAZYL »

Heh, pierwszy spór zakończony zgodnie z założeniami, tj. po napisaniu przez przeciwników po 10 postów. Gratulacje chłopaki, zwłaszcza dla tego, który przegra, za dzielne stawianie oporu do końca.

Swoją drogą ciekaw jestem kto w nim wygra...
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Re: Wielki Turniej Erystyczny

Post autor: MAd Phantom »


Ouzaru oddała spór walkowerem, toteż Eriol Velcrow przechodzi do 2giego etapu...

... i 2gi etap czas zacząć! Oto nasze piękne kandydatki (i 2 kandydatów oczywiście) :

:arrow: Danai
:arrow: fds
:arrow: święty
:arrow: Asthner
:arrow: Lorian
:arrow: Ojciec Mróz
:arrow: Craw
:arrow: Oso
:arrow: BAZYL
:arrow: KrucaFuks
:arrow: Timor
:arrow: Alcatur
:arrow: P.K(ot).L.
:arrow: axcel
:arrow: Kloner
:arrow: Eriol Velcrow

W 2gim etapie zmieniają się też 2 zasady:
- 36h (a nie 24h) na odpowiedź
- osoba, która nie zmieści się w czasie, a napisała mniej niż 3 posty automatycznie przegrywa

Spory 2go etapowe będą też miały nową, rzymską numerację.

Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: Wielki Turniej Erystyczny

Post autor: BAZYL »

Jestem zaskoczony porażką Klonera. Jego przeciwnik nie wiedział o czym pisze i już od pierwszych postów było widać, że nie wie co to jest socjalizm, co zresztą Kloner kilkakrotnie mu wurzucił. Uważam, że ten spór zdemaskował niedoskonałość systemu rozstrzygania zwycięzców - forumowicze głosują na tego, czyje stanowisko jest im bliższe, a nie tego, który realnie był lepszy w sporze.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
eithedog
Szczur Lądowy
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 12 czerwca 2008, 08:12
Numer GG: 0

Re: Wielki Turniej Erystyczny

Post autor: eithedog »

Boja wiem, czy tak bardzo nie wiem :P

Owszem, z premedytacją utożsamiałem socjalizm/komunizm z totalitaryzmem, ale nikt mi nie powiedział, że nie wolno. I owszem, osoby interesujące się tematem przejrzały(by) ten myk, ale dla większości społeczeństwa komunizm = bolszewicy = masowe zbrodnie. To tak dla klarowności.

Prosiłbym także o wypisanie mnie ze sporu - zdecydowanie nie będę miał czasu, zwłaszcza, że piszę z pracy, i czasu nie starcza ani na proofreading, ani na pogłębianie tematu. A też zdecydowanie wolę dyskusję "spotkajmy się pośrodku drogi", od tej "kto ma rację". No nic - jakby co to walkover z mojej strony.
Obrazek
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Wielki Turniej Erystyczny

Post autor: Nekonushi »

@ZUO: Trochę inaczej to wygląda... ja na ten przykład przejrzałem tylko początek dyskusji i oddałem głos na tego, kto moim zdaniem wtedy prowadził. Jednak później zdecydowałem, że obejrzę temat jeszcze raz i oddam głos po raz kolejny. Niestety, 20 postów okazało się być dla mnie zbyt wielkim wysiłkiem i nie zmieniałem decyzji. Teraz widzę, że to był błąd - choć mój głos pewnie i tak nie do końca zmieniłby sytuację
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Wielki Turniej Erystyczny

Post autor: Phoven »

Znowu niedocenianie głosujących BAZIU. ;P

Jak dla mnie obaj userzy zrobili się później prymitywni. A Kloner rozbroił mnie po prostu:
Bogate dzieci, bogatych ludzi, oraz normalnych ludzi. Pierwsi ubrani w markowe ciuchy, szastający pieniędzmi na prawo i na lewo, jeżdżący drogimi samochodami i patrzący z pogardą na tych drugich, których nie stać na te rzeczy
Nie było podziału na wielkich przedsiębiorców zza granicy, którzy wykupują wszystkie firmy będące dorobkiem Polaków, wszystko należało do ludzi, do państwa. Nie było zatrudniania ukraińców pracujących za 2 zł za godzinę, tylko była praca dla nas, dla polaków, dzięki czemu każdego było stać na przysłowiowy bochenek chleba.
nie ma bogatych dzieci bogatych rodziców którzy się patrzą na Ciebie jak na śmiecia, bo ich Tatuś/Mamusia ma własną firmę
W Polsce demokracja i wolny wybór nigdy się nie sprawdzały.
Cytaty bodajże z dwóch postów ale mnie odrzuciły od usera na cała dyskusję taki prymitywnym propagandowym wydźwiękiem wypowiedzi.
eithedog
Szczur Lądowy
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 12 czerwca 2008, 08:12
Numer GG: 0

Re: Wielki Turniej Erystyczny

Post autor: eithedog »

Zganiony przez MAd'a, dla spokoju i przyjaźni globalnej zrzekam się wygranej na korzyść Klonera (gdyby narodziła sie jakaś nieścisłość). Mam nadzieję, że to jednak nie chamskie, bo ambicja nie pozwalała mi zrezygnować już w trakcie :P

Bleh... przydałaby się tutaj opcja edycji postów.
Obrazek
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Re: Wielki Turniej Erystyczny

Post autor: MAd Phantom »


No to zmieniamy skład 2giego etapu ;p
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Wielki Turniej Erystyczny

Post autor: Phoven »

Nie ma sprawy, przecież i tak wyniki końcowe są wiadome od dawna. ;)
Zablokowany