Chomiki

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
ODPOWIEDZ
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Chomiki

Post autor: Falka »

ma ktos moze linka do stronki z tanczacymi chomikami? tymi co skacza w gore i w dol i jest taka durna muzyczka ("di da di da di da du du...")

link jest mia na gwalt potrzebny, niech ktos pomoze Falce w potrzebie! ;)

jak cos, to to jest na serio, ja naprawde tego potrzebuje...
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


http://www.joemonster.org/download.php? ... it&lid=829
a jeśli to nie wystarcza to wpisz w gogle.pl hasło "tańczące chomiki" i szukaj w polski net'cie :wink:
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

Ale ktoś Ci awatarka podłożył :D

btw. BAZYLe są złe!
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

BAAAAAZIU! Dziekuje! :D Skad wiedziales, ze ja go chce po to?

Nie chce narzekac, ale jest troche za maly... ;P
Asthner
Tawerniany Bard
Tawerniany Bard
Posty: 544
Rejestracja: piątek, 13 sierpnia 2004, 22:06
Numer GG: 4825300
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Asthner »

http://swistaki-forever.webpark.pl/
http://www.swistaki.reaktywacja.prv.pl/
http://www.mp3s.pl/swistaki/

Dalej mi się szukać nie chce... Nie szybciej by było w google wpisać co trzeba? ;P

A tak btw, to dzięki za przypomnienie mi, jak mogłem siedzieć pięć godzin słuchać tej muzyczki. :P
Peace was a lie, there was only passion. It gave me power, too much power to comprehend. Thus no victory was possible - only void remained. Yet my chains are broken and through the Force I'm free.
There is something to be learnt about irony here.
Runiq
Bombardier
Bombardier
Posty: 765
Rejestracja: sobota, 18 września 2004, 12:59
Lokalizacja: Piekło skute lodem

Post autor: Runiq »

Mam kolejne pytanko:

Czy Falka ogląda Hamtaro? :lol:
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

nie :)

ale widzialam mange o chomiku Ebichu (czy jakos tak to sie pisze) - takie hentajowate to bylo, o szczegoly pytac RIPa ;)
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
EmpE
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 58
Rejestracja: środa, 8 września 2004, 15:50
Lokalizacja: Inąd

Post autor: EmpE »

Nie, nie - Ibisz to prowadził Awanture o Kase i występował w mandze Bar.
Pan_Feanor
Marynarz
Marynarz
Posty: 185
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 08:34
Lokalizacja: Siemiomosze :)
Kontakt:

Post autor: Pan_Feanor »

Chomiki lubiem ale tylko z musztradom i muszom byc koniecznie izolacyjnom oklejone ":D
Zjedz kota! Zjedz kota! Kot ma wiele witamin i mikroelementów! RAORGHHH ! :D
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Temu panu proszę dać nagrodę zielonego banana (nie mylić z zielonym banem czymkolwiek by nie był). Czyżby chomiki były kolejnym tematem w stylu 1 ?

A ode mnie (coby całkowity OT nie wyszedł) mała rada dla miłośników chomików - jeśli Wasz chomik ma poje(taralalala) w główce to nigdy, ale to nigdy nie wsadzajcie go do terrarium w którym górna szybka jest oparta na gumce przyklejonej do scian klejem - te zwierzątka to samobójcy (czyżby miały coś z Lemingów??) i na 90% zatrują się klejem spod gumki (mnie się tak jeden załatwił, stąd przestroga)
Pan_Feanor
Marynarz
Marynarz
Posty: 185
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2004, 08:34
Lokalizacja: Siemiomosze :)
Kontakt:

Post autor: Pan_Feanor »

Ba jeden z moich komandosów SZarik wylazl jakims cudem kiedys z akwawrium, zszedl do szafeczki gdzie byl pokarm dla rybek, narzarl sie ile mógl, i najwyrazniej papu mu zaszkodzilo... wszedl na pompke do rybek i wyzionol ducha ..... kiedy poszedlem rano karmic rybki znalalem "stenzalego" chomiczka przyklejonego do szybki akwarium dla rybek :) Wyglondal jakby zmarl zafacsynowanem pienkem wodnej fauny ^^
Zjedz kota! Zjedz kota! Kot ma wiele witamin i mikroelementów! RAORGHHH ! :D
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Przestań! Sadysto! Nie znęcaj się więcej...nade mną :D Takiego numeru to ja dawno nie słyszałem. Powiem za to, że mój pierwszy chomik (a właściwie chomiczka) zatruł się..czekoladą :?
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

A ja nigdy nie miałem chomika. Miałem kanarka. Był już baaardzo stary (aż 5 lat :P (dla kanarka to praktycznie całe życie)). Miał chore ucho. Wokół tegoż ucha wypadły wszystkie pióra (i wyglądało, jakby miał dziurę w głowie :-) ).Ledwo żył. A kiedy rano tatuś mi powiedział, że kanarek is dead, to się... popłakałem :-(. Miałem wtedy jakieś 8-9 latek.
Obrazek
Ryża Wilczyca
Szczur Lądowy
Posty: 11
Rejestracja: środa, 20 października 2004, 22:57
Lokalizacja: z ciemnej strony mocy

Post autor: Ryża Wilczyca »

Ja teZ miałam chomika jak byłam mała.Miał na imię Kornelia :) . Ale po tym jak uciekł i zeżarł kilka par butów, a tym z którymi nie mogła sobie dać rady poodgryzała jezyki i pogryzła sznurówki starzy oddali ja do zoologicznego :( .A mi wmówili że się zatruła i umarła.Brutale![/b]
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Miałem jeszcze żółwika. Był mały: miał jakieś 7-9 cm długości. Miał 2 lata (żółwik, znaczy się). Zapadł w sen zimowy (wiedzieliście, że żółwie to robią?). No i minęło z kilka miesięcy. Od czasu, do czasu się budził, żeby coś podjeść. Ale minęło trochę czasu, a on się nie budził. Okazało się, że nie żyje :-( :-( :-(. Oby był teraz w jakimś lepszym świecie.
Obrazek
Haer'dalis
Marynarz
Marynarz
Posty: 361
Rejestracja: poniedziałek, 18 października 2004, 11:58

Post autor: Haer'dalis »

Khaz to jest klopot z zolwiami - za zadne skarby swiata nie mozna im pozwolic na zapadniecie w sen zimowy, inaczej sie z niego nie obudza - by zapobiec usnieciu nalezy trzymac gada w wysokiej temp, ew co jakis czas przeciera gabka nasaczona ciepla woda (nalezy uwazac przy tym by zwierzaczka nie utopic).
Khazar
Mat
Mat
Posty: 574
Rejestracja: niedziela, 12 września 2004, 18:03
Kontakt:

Post autor: Khazar »

Być może, być może. Tylko jest jeden problem: one co roku zapadają w sen zimowy, bo taki mają cykl biologiczny (taki był akurat gatunek). Ale spoko - jak znów będę miał żółwia, to za nic draniowi nie pozwolę zasnąć (w ogóle, bo jeszcze się po jakiejś nocce nie obudzi).[/list]
Obrazek
ODPOWIEDZ