Historia Polski

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
ODPOWIEDZ
Sir_herrbatka
Mat
Mat
Posty: 518
Rejestracja: czwartek, 28 czerwca 2007, 12:51

Re: Historia Polski

Post autor: Sir_herrbatka »

Że zacytuję:
Jedyne co pisałeś to chamskie odzywki.
Amrik
Pomywacz
Posty: 40
Rejestracja: czwartek, 6 lipca 2006, 20:32
Numer GG: 0
Kontakt:

Re: Historia Polski

Post autor: Amrik »

Tevery Best pisze:
Amrik pisze:
Tevery Best pisze:Dokładnie o to mi chodzi. Dowódca, który nie liczy się z tym, ilu żołnierzy zginie, a jedynie ciągle śle ich do przodu, jest winny ich śmierci bardziej, niż ten, kto faktycznie pociągnął za cyngiel. Ten drugi się bronił, ten pierwszy - po prostu marnował ludzkie życie. Ot i tyle.
Innymi słowy "bardzo źli dowódcy", którzy bronili nas przed muzułmanami, kolorowymi, czy komunistami nie mieli racji, a ty nie widzisz nic złego w islamie, kolorowych i komunistach? Ci ludzie zginęli, żeby obronić innych, między innymi ciebie.
Mam tylko jedno do powiedzenia.

CO?

Wyrwałeś mi post z kontekstu, dorobiłeś swój, którego tam nigdy nie było, i jeszcze wykorzystujesz to, żeby podrzucić kilka słów pod adresem komuchów i islamu. Podobnie - tylko bez czerwonych i muzułamanów - zrobiłeś wcześniej w przypadku Jagiellonów węgierskich i czeskich. Przestań siać flejm.
Czyli zacytowanie twojego całego posta to jest wyrwanie z kontekstu? Ładnie.
Phoven pisze:
AC pisze:zresztą nara świry, jak coś to jestem na srataratata
Zastanawiam sie nad powodem dla którego nie potrafisz bez nas życ, AC. Cały czas stad uciekasz i cały czas wracasz. Cały czas wyzywasz wszystkich od sk***ysynów i zarzucasz chamstwo. Cały czas nie czytasz cudzych postów i piszesz oderwane od jakiegokolwiek sensu "kontrargumenty" sprowadzające się do stwierdzenia, że jesteśmy zdrajacami, komuchami i żydami w jednym.
Mały hint - zapomnij, że istniejemy, kup sobie lustro i jakąś gumową lalę. Myślę, że to wystarczy na zaspokojenie twoich potrzeb lepiej niż my wszyscy. Serio.
http://www.komix.nazwa.pl/forum/ ? I nie jestem AC.

A ty jesteś podobno moderatorem, a nie możesz upilnować chamstwa "ojciec mróz" http://www.tawerna.rpg.pl/forum/viewtop ... 45#p159245 Ja po prostu dostosowałem się do poziomu tego tematu skoro wszystkie wypowiedzi są tu dozwolone. Tak, głąbie?

A piszę tu, bo to chyba jedyne większe forum na którym można się wyzywać. Taka wycieczka do chamowa raz na jakiś czas, żeby zrzucić z siebie trochę chamstwa, które narasta gdy się patrzy co się dzieje w tym kraju.
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Historia Polski

Post autor: Brzoza »

Jesteđ acidem, wiem bo znam prawdziwego amrika, a on w taki sposób nie pisze.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Re: Historia Polski

Post autor: Tevery Best »

Amrik pisze:Czyli zacytowanie twojego całego posta to jest wyrwanie z kontekstu? Ładnie.
Tak, to jest wyrwanie z kontekstu. Bo to nie był post, w którym wszcząłem jakąś dyskusję, tylko ją podjąłem. A zatem znaczenie tego posta można rozważyć tylko wtedy, gdy przeczyta się post, na który był odpowiedzią, i wypowiedzi jeszcze wcześniejsze. Ograniczanie całego sensu dyskusji do jednego zdania w niej to wyrywanie z kontekstu. No chyba, że uznasz dorobiony przez siebie kontekst walki z islamem i komunizmem za jedyny właściwy, a o czymkolwiek innym to morda w kubeł.

@Tori: przekręciłeś mi nick :cry: .
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: Historia Polski

Post autor: Tori »

Sorry, Tevery Best. Dałbym sobie łapę obciąć, że masz Travery Best :P Tyle lat Cię czytam na forum, i nie pamiętam zapamiętać nicka... Starość nie radość...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: Historia Polski

Post autor: Sihamaah »

The Very Best, czy to tak trudno zapamiętać? :P

Z mojej strony szczere gratulacje dla posiadacza najlepszego nicka jakiego widziałem :)
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
mone0
Mat
Mat
Posty: 473
Rejestracja: wtorek, 10 czerwca 2008, 14:05
Numer GG: 12563782

Re: Historia Polski

Post autor: mone0 »

Amrik pisze:A piszę tu, bo to chyba jedyne większe forum na którym można się wyzywać. Taka wycieczka do chamowa raz na jakiś czas, żeby zrzucić z siebie trochę chamstwa, które narasta gdy się patrzy co się dzieje w tym kraju.
Wyzywają się tylko ludzie, którym kultura jest obca i frustraci. Powinniście być na tyle inteligentni by tego nie robić, ale skoro taka wasza wola.
To co się dzieje w Polsce nie jest powodem by obrażać innych ludzi [mam na tu myśli koloru ich skóry, wyznania, czy filozofii itd.], można w cywilizowany sposób o tym podyskutować.

Odnośnie najnowszej historii Polski, to dowiedziałem się, że kolejną osobę IPN pomawia, tym razem jest to Kwaśniewski [nie lubię na świeżo oceniać takich rewelacji].
Czy w takim razie teraz uznają Kaczyńskiego agentem SB? [skoro Wałęsę już pomówili i zabierają się za następnego]
Wstydzę się za to, że jestem obywatelem takiego kraju jakim jest teraz Polska.
"drobnostki tworzą doskonałość, a doskonałość nie jest drobnostką" Michał Anioł
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Historia Polski

Post autor: Brzoza »

Ale kwasniewski to wyzej niż SB (czyli barjdziej prawdopodobne niż był), bo on nalezał do partyjnej kliki. Matka mówiła ze na studiach jako jeden z nilicznych uczniów, jeździł do szkoły własnym autem. Czesto agenci sb mieli łatwiej dostac coś.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Historia Polski

Post autor: Phoven »

Kwachu miał być zarejstrowany w '83 jako agent, a skończył studia w '77 więc raczej srednio mógł mieć z tego tytułu profity. ;P Fakt faktem, że o sprawie wiem niewiele bo mówiąc szczerze nie interesuje mnie ona, ale jednego nie rozumiem - niby po co taki aktywista socjalistyczny jak Kwaśniewski miałby zostawać agentem? Nawet jeśli zostałby zarejstrowany - na kogo miał niby donosić? Na podwładnych ze swojego ministerstwa, "Bajtka" i "Sztandaru Młodych"? Coś kiepski pomysł imo na infiltrowanie opozycji. :P

EDIT: AC: Jeszcze jedno - mam głęboko w dupie twoją chęć "wyzywania" - nikogo nie obchodzi jakie ty masz problemy i frustracje. Jak chcesz tu zostać dłuzej niż kilka dni to zamiast pluć jadem zacznij nareszcie pisać posty z tezą i konkretną argumentacją*. Oczywiście musisz sie liczyć z tym, że cię wyśmieją ze względu na poziom argumentów - takie, widzisz życie. No i jeszcze jedno - nie jestem modkiem. :P

*Nie, ema - wyrywanie cudzych zdań z kontekstu i napisanie kilku losowych zdań to raczej nie jest "teza i argumentacja".
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: Historia Polski

Post autor: Tori »

Z kolei ja nie wiem, po jaką cholerę nagłaśniać całą tą sprawę. Wielce książka złożona z podań i opowieści, bez żadnego potwierdzenia w rzetelnych źródłach, napisana przez pracownika IPNu, który, jak twierdzi zarząd IPN, jest "zatrudniony przy ksero".


A co do Kwaśniewskiego- to samo co pisze Phoven- skoro był czerwony, to niby na kogo miał donosić? Na przeciwników politycznych, których rozmowę usłyszał w stołówce?
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Arch
Marynarz
Marynarz
Posty: 170
Rejestracja: sobota, 27 grudnia 2008, 17:30
Numer GG: 0

Re: Historia Polski

Post autor: Arch »

napisana przez pracownika IPNu, który, jak twierdzi zarząd IPN, jest "zatrudniony przy ksero".
Zarząd IPN'u kłamał... nie pamiętam na jakim stanowisku rzeczywiście pracował, ale vhyba nie wierzysz, żeby zatrudnili magistra przy kserokopiarce?
Phoven
Bosman
Bosman
Posty: 1691
Rejestracja: piątek, 21 lipca 2006, 16:39

Re: Historia Polski

Post autor: Phoven »

Biorąc pod uwagę, że magistrowie kolejnych, "orginalnych i przydatnych" kierunków zazwyczaj kończą na ksero zbytnio by mnie to nie zdziwilo. ;)
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Historia Polski

Post autor: Brzoza »

Nawet Piotr Gontraczyk powiedział że książka jest cienka, bo przeinacza fakty.
Co do Kwacha, to juz lepszy argument, tylko partia zawsze była po cichu podzielona. Ale to cienkie zbicie Waszego argumentu.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Zaknafein
Bombardier
Bombardier
Posty: 729
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2005, 09:56
Numer GG: 4464308
Lokalizacja: Free City Vratislavia
Kontakt:

Re: Historia Polski

Post autor: Zaknafein »

Amrik pisze:Żal to to, że komunizm wciąż zwycięża wśród milionów idiotów, którzy myślą że prawda jest zawsze relatywna. Prawda jest jedna, bo i rzeczywistość jest jedna.
Jedna prawda! Jedna rzeczywistość! Jeden lud! Jedna rzesza! Jeden fuhrer!

Nie przypomina wam to czegoś?
Smutna sprawa, istnieją jeszcze ludzie wierzący w ten bullshit...
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Historia Polski

Post autor: Brzoza »

Ein Volk, ein Reich, ein Führer , ein Euro!

W kazdym razie - rzeczywistośc jest jedna, tylko każdy ją pojmuje inaczej. Co raczej nie jest specjalnie trudne do zrozumienia.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: Historia Polski

Post autor: Tori »

Brzoza, jak to było? "Marzenie Hitlera się spełnia, byłby dumny z Unii Europejskiej..."?
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: Historia Polski

Post autor: Brzoza »

Tori pisze:Brzoza, jak to było? "Marzenie Hitlera się spełnia, byłby dumny z Unii Europejskiej..."?
tak, tak se wpisałem w podpis. A to co napisałem wyzej to cytat JKM-a akurat i w telewizji cztery razy zahajlował ironicznie i go tvn pozwał za propagowanie nazizmu hahaha
ObrazekObrazekObrazekObrazek
ODPOWIEDZ