Cenzura

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Cenzura

Post autor: Ravandil »

AC pisze:Teraz mógłbym napisać jakieś kontrargumenty, ale nie chce mi się. Jesteście niereformowalni.
Spytam się tylko dyskretnie - a na co chciałeś nas reformować, jeśli można widzieć? ;)
Deep pisze:A ja alkocholi nie pijam. A pozatym chciałem przypomnieć, że o alkocholach również jets osobny temat.
O, aż Cię nie poznaję... Od kiedy się tak tematów trzymasz, szczególnie jeśli wypowiadamy się akurat w maksymalnie offtopowym wątku? ;) Ale powiem (choć już to robiłem we wspomnianym temacie), że nie piję nic z alkoholi - bo ani to zdrowe jest, ani też nie widzę w tym żadnej przyjemności. Tyle - w takich kwestiach to krótka piłka ;D
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: 1.

Post autor: AC »

Ravandil pisze:
AC pisze:Teraz mógłbym napisać jakieś kontrargumenty, ale nie chce mi się. Jesteście niereformowalni.
Spytam się tylko dyskretnie - a na co chciałeś nas reformować, jeśli można widzieć? ;)

Na zwolenników świata prawdy, gdzie wiadomo co jest dobre a co jest złe. Gdzie zasada "Sprawiedliwość jest trwała i niezmienna wola oddawania każdemu tego na co zasługuje." jest przestrzegana. Gdzie wszyscy są szczęśliwi... lub martwi...
Obrazek
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: 1.

Post autor: Deep »

Ravandil pisze:O, aż Cię nie poznaję... Od kiedy się tak tematów trzymasz, szczególnie jeśli wypowiadamy się akurat w maksymalnie offtopowym wątku?
No bo na ten temat nie mam nic do powiedzenia :P
.
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Re: 1.

Post autor: Heimdall »

A czy w tym świecie prawdy i sprawiedliwości normalnym jest ograniczanie wolności słowa i cenzura?
...
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: 1.

Post autor: AC »

Heimdall pisze:A czy w tym świecie prawdy i sprawiedliwości normalnym jest ograniczanie wolności słowa i cenzura?
Nie kliknę tego linku, jak chcesz możesz wkleić co tam u michnikowszczyzny słychać. Akurat cenzura tego organu to ochrona wolności słowa i prawdy.
Obrazek
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: 1.

Post autor: fds »

AC pisze:Na zwolenników świata prawdy, gdzie wiadomo co jest dobre a co jest złe. Gdzie zasada "Sprawiedliwość jest trwała i niezmienna wola oddawania każdemu tego na co zasługuje." jest przestrzegana. Gdzie wszyscy są szczęśliwi... lub martwi...
_-_ po czytaniu tego wątku jest tylko jeden komentarz ...
gołębie - prawie jak AC ... a może odwrotnie?
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: 1.

Post autor: Eglarest »

Nie kliknę tego linku, jak chcesz możesz wkleić co tam u michnikowszczyzny słychać. Akurat cenzura tego organu to ochrona wolności słowa i prawd
od kiedy cenzura chroni wolność słowa przecież to sie wyklucza

Padło pytanie kim jestes ?
ja np jestem tym kogo akurat odegram :P:P
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: 1.

Post autor: AC »

fds pisze:
AC pisze:Na zwolenników świata prawdy, gdzie wiadomo co jest dobre a co jest złe. Gdzie zasada "Sprawiedliwość jest trwała i niezmienna wola oddawania każdemu tego na co zasługuje." jest przestrzegana. Gdzie wszyscy są szczęśliwi... lub martwi...
_-_ po czytaniu tego wątku jest tylko jeden komentarz ...
gołębie - prawie jak AC ... a może odwrotnie?
Czy zachowanie fds trzeba komentować? :)


Eglarest: i tu się mylisz. Bo cenzura istnieje zawsze, w takiej GW chyba najwięcej jej jest.
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: 1.

Post autor: Eglarest »

fds nei wolno komentować :P

co z tego ze jest cenzura nadal nie przeczy to temu ze gdzie pojawia się cenzura tam nie ma pełnej wolności słowa, a nie odwrotnie.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: 1.

Post autor: AC »

Eglarest pisze:co z tego ze jest cenzura nadal nie przeczy to temu ze gdzie pojawia się cenzura tam nie ma pełnej wolności słowa, a nie odwrotnie.
OK, to gdzie ta cenzura państwowa się pojawiła? O czym nie wolno mówić i zostało to zakazane przez rząd? Lub sejm.
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: 1.

Post autor: Eglarest »

choć nie ja zarzucilem tą cenzurę rządowi a jedynie wskazałem że cenzura blokuje wolność słowa, to jednak czuję się w obowiązku przyłaczyć do całości dyskusji ;)

weź chociażby sprawę rzekomego propagowania homoseksualizmu zarówno w szkołach jak i w mediach. Blokady manifestacji etc...
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Re: 1.

Post autor: Ravandil »

AC pisze:
fds pisze:
AC pisze:Na zwolenników świata prawdy, gdzie wiadomo co jest dobre a co jest złe. Gdzie zasada "Sprawiedliwość jest trwała i niezmienna wola oddawania każdemu tego na co zasługuje." jest przestrzegana. Gdzie wszyscy są szczęśliwi... lub martwi...
_-_ po czytaniu tego wątku jest tylko jeden komentarz ...
gołębie - prawie jak AC ... a może odwrotnie?
Czy zachowanie fds trzeba komentować? :)
Nie, bo wszystko jest jasne ;) Ale ten tekst "Sprawiedliwość jest trwała i niezmienna wola oddawania każdemu tego na co zasługuje." jest niezły. Przy czym zasługuje tylko ten, którego poglądy są takie, jak AC... I o tym, co jest dobre, decyduje władza. Strasznie to górnolotne i patetyczne. Mówiłem już gdzieś, że czasem styl wypowiadania się niektórych polityków koalicji zbliża się niebezpiecznie do tego, co było w PRL? Czyli mnóstwo wzniosłych, pustych słów a mało konkretnych czynów.
A co do cenzury - mówisz o wolności słowa, a sam określasz nas jako "niereformowalnych". Jeśli faktycznie akceptuje się wolność słowa, nie próbuje się nikogo przeciągać do swojego nierealnego i utopijnego świata ;) Aha - i jeśli w GW jest najwięcej cenzury, to wolę nie wiedzieć wersji nieocenzurowanej - bo i tak co trochę krytykowana przez naszą władzę, to kto wie jak ostre muszę być treści, które są cenzurowane :P
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: 1.

Post autor: AC »

Eglarest pisze:weź chociażby sprawę rzekomego propagowania homoseksualizmu zarówno w szkołach jak i w mediach. Blokady manifestacji etc...
No właśnie biorę. Element antyspołeczny zbierający się, żeby sprawdzić słabość społeczeństwa wobec aktów bandytyzmu do jakich dopuszcza się na zachodzie europy. To o manifestacjach. O propagowaniu to jestem przeciwny - nie widziałem na żywo, więc można przypuszczać, że albo jest to niszowy problem albo troszeczkę ktoś nagina prawdę.
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: 1.

Post autor: Eglarest »

tak takie manifestacje np górników trzeba blokować ...
ale czemu blokować pokojową manifestacje inwalidów ? lub lekarzy ?

a zresztą demokracja jest po to by móc manifestować nawet w jedną osobę.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: 1.

Post autor: AC »

A niech sobie manifestują, ale czemu mają niszczyć mienie państwowe lub prywatne? W tym wypadku do mienia prywatnego chciałbym zaliczyć czas spędzony w korku stworzony przez jakichś oszołomskich lekarzy, których odcięto od łapówek.
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Re: 1.

Post autor: Eglarest »

mad z tego tematu wyrosło wiele ciekawych tematów a waszą powinnością było by a rczej wyselekcjonowanie tego :d
[Hmmm? Mówiłeś coś?;p - dop.MP]

AC a czy lekarze czy inwalidzi albo homoseksualiści demolują ??????
raczej demolują bojówkarze anty manifestacji.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: 1.

Post autor: AC »

Eglarest pisze:AC a czy lekarze czy inwalidzi albo homoseksualiści demolują ??????
raczej demolują bojówkarze anty manifestacji.
Czy antymanifestacyjni bojówkarze zrobili burdel w Paryżu czy Rostoku?
Obrazek
ODPOWIEDZ