Satanizm

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
ODPOWIEDZ

co to satanizm?

BAZYL
31
21%
laRy
1
1%
ideologia / religia
56
37%
sekta / niewiem
15
10%
lubie ciastka
48
32%
 
Liczba głosów: 151
impostor
Marynarz
Marynarz
Posty: 392
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 08:22
Lokalizacja: Prosto z trzewi molocha!
Kontakt:

Post autor: impostor »

Cóż jeszcze można powiedzieć!? Nic, tylko LUBIĘ CIASTKA!
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Post autor: BLACKs »

Niektórych ludzi zły ggotyk boli przez całe życie...

Do niedawna myślałem, że satanizm to rytuały i te schizy :D, tera myślę inaczej :D
DJ_Mustafa
Pomywacz
Posty: 31
Rejestracja: środa, 5 kwietnia 2006, 16:27
Numer GG: 0
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: DJ_Mustafa »

No w zasadzie, to żadna odpowiedź nie jest poprawna :P Ideologia tak, ale nie religia.

No a jak ktoś mi gada, że satanizm to kult diabła, to jakoś tak mam ochotę za jaja wieszać :D
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Oto mój 666 post. :twisted: Muahahahahahahhahaha... niech mhrok i ggotyk będzie z wami! BA! Już niedługo nastąpi szatański dzień! 06.06.06r.! Ludzie, jeśli macie tego dnia religię, to sprawcie by była niezapomniana, szczególnie dla katechety(ki)/siostry/księdza. :twisted: Muahahahahahahahahha...(...)!!!
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Wy sie śmiejecie, ja tego dani mam sprawdzian z historii... Właśnie sprawdziłem, i tego dnia mam religie :twisted: :twisted: :twisted: Ehh, a wracając do tematu, u mnie tacy "szataniści" pocieli kozła i porozrzucali ścierwo po całym osiedlu, a łeb nabili na znak, słup czy na coś takiego. Tylko że to nie działo się gdzieś w lesie, na działkach, tylko w środku miasta...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
DJ_Mustafa
Pomywacz
Posty: 31
Rejestracja: środa, 5 kwietnia 2006, 16:27
Numer GG: 0
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: DJ_Mustafa »

Hmm... To musiał być ciekawy dzień. Ciekawi mnie tylko co im zrobili jak ich złapali. Bo chyba nasza policja przynajmniej to potrafi nie? :>
Obrazek
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Nie złapali bo policja sie boi chodzić wieczorami po takich osiedlach/blokowiskach :P
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Artos
Kok
Kok
Posty: 928
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 19:37
Numer GG: 1692393
Lokalizacja: Świnoujście - Koszalin -Szczecin
Kontakt:

Post autor: Artos »

Hehehe, no to masz ciekawie widać 8)
Choc bardziej mi to na glupie zabawy dzieciakow, niz naprawdę jakąś robote szatanistow. A jesli juz to sa szatanisci, to co najwyzej moga byc to podrubki szatanistow :P
Obrazek
Obrazek
War, war never changes...
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Dlatego napisałem "szataniści" a nie sataniści ;) Ostatnio jak byłem sobie na tzw Podlesiu czyli na takim osiedlu blisko parku, same domki jednorodzinne, pełno kotów... I stoje i gadam z znajomymi pod domem jednej dziwczyny, idze dwóch kolesi na czarno, glany, koszulki jakiś death metalowych zespołów i inne takie ciekawe, a obok nich jedna dziewczyna. Po jakiś 20 min wracali sami. Hmmm Nie ma co, ciekawe osiedla mam w mieście. Aha, kotów ostatnio zaczyna brakować :P I żeby nie było, nie mam nic do tzw Metali, ludzi którzy chodzą w glanach, noszą kostki, ale mam dużo do takich właśnie "szatanistów"
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Zaknafein
Bombardier
Bombardier
Posty: 729
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2005, 09:56
Numer GG: 4464308
Lokalizacja: Free City Vratislavia
Kontakt:

Post autor: Zaknafein »

A może ją do domu odprowadzali? bo chyba byłoby głośno o tym, że zniknęła...

ja tez mam 06.06.06 religię.... fajnie...
WaRdOg
Pomywacz
Posty: 36
Rejestracja: piątek, 26 maja 2006, 10:06

Post autor: WaRdOg »

Pewnie była to dziewica i złożyli ją w ofierze gdzieś za krzakami :twisted: .
Podoba mi się twoje miejsce zamieszkania, zmasakrowane zwierzęta, zakrwawione klatki schodowe, składanie dziewic w ofierze. Blokersi, skini itd. normalnie wymiękają :twisted: (pewnie wychodzą na podwórko tylko w dzień)
DJ_Mustafa
Pomywacz
Posty: 31
Rejestracja: środa, 5 kwietnia 2006, 16:27
Numer GG: 0
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: DJ_Mustafa »

A ja 06.06.06 reli nie mam ;( A puściłbym na lekcji Arkę Satana czy coś :lol:
Obrazek
Gość

Post autor: Gość »

Ja też nie mam religii ale z kumplem planujem przyjść na religie przebrani za arabów z dywanikami i modlić się na do allacha. :twisted: Musimy tylko wiedzieć w którą strone mamy się obrucić żeby modlitwy słać w kierunku Mekki
Thaevis
Marynarz
Marynarz
Posty: 302
Rejestracja: czwartek, 5 stycznia 2006, 09:31
Lokalizacja: Chorzów City Crew
Kontakt:

Post autor: Thaevis »

NO i nastał pamiętny dzień !!! :wink: a więc opowiadajcie co wam się przytrafiło, lub co niezwykłego zrobiliście :)
Ja osobiście....olałem to-dzień jak co dzień dla mnie. A w szkole to do nauczycieli nie wyskakiwaliśmy z tekstami o "pamiętnym dniu" bo wszyscy teraz starają sie robić dobre wrażenie (liczą na jakieś podwyższenia ocen :wink: )
"Jeśli słowa wypowiada się z należytą pasją, a bogowie akurat się nudzą, bywa, że cały wszechświat przeformatowuje się wokół owych słów. Słowa zawsze miały moc odmieniania świata."
Zaknafein
Bombardier
Bombardier
Posty: 729
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2005, 09:56
Numer GG: 4464308
Lokalizacja: Free City Vratislavia
Kontakt:

Post autor: Zaknafein »

Ja o 7:06(6:66:P) usłyszałem głośny krzyk o niezrozumiałej treści, a moja klada na religii odpaliła jakieś kadzidełka, zasłonili okna i kumpel coś się wydzierał (coś= eva natas). Katecheta wszedł burknał coś pod nosem, kazał wywietrzyć i zaczął lekcje prowadzić.
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

he he he. 06.06.06... data jak kazda inna, ale fajnie mozna prowokowac ludzi :D

SZATAN JEST WIELKI BO DAL NAM BUTELKI!
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Post autor: WinterWolf »

Ja do dziś odczuwam skutki (przykre) tego dnia... Była wielka awantura... Brrrr! Koszmar. Jak nam (mam na myśli mnie i moją paczkę) przeszła deprecha po wydarzeniach tego dnia, śmialiśmy się, że KTOŚ nam wyciął wredny numer (konkurencja pana Szatana 8) ).
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
ODPOWIEDZ