Popularność

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
Pavciooo
Kok
Kok
Posty: 1245
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:22
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Post autor: Pavciooo »

Reklama to dobry pomysł, ale może ona sprowadzić tutaj tzw. "dzieci neostrady", więc trzeba uważać :P
I tak nikt tego nie czyta...
Lord Malphas
Pomywacz
Posty: 34
Rejestracja: wtorek, 4 kwietnia 2006, 18:03
Kontakt:

Post autor: Lord Malphas »

Ja już banery wkleiłem na wszystkich forach których się udzielam.
A jeżeli chodzi ogólnie o reklamę to ja podpisuje się pod osobą która powiedziała że trzeba reklamować atmosferę panującą na forum, bo ta jest po prostu wyśmienita.
„Wypatruj sercem, czego oczy dostrzec nie mogą, a odnajdziesz drzwi, których nie ma”
Patricia A. McKillip
Obrazek
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Re: Popularność

Post autor: AC »

Zguba pisze:Na forum z lekka wieje nudą, jest raczej mało osób piszących mimo wielkiej liczby zarejestrowanych :/ Może by tak rozleklamować Tawerne jakoś? Współpraca z servisami? Wymiana artykułów itp?
Darkelfft pisze:Ja sądzę, że wbrew pozorom jesteśmy znani :). Ponad 200 osób to dużo :D. Chociaż nie miałbym nic przeciwko reklamie ( ale sensownej). Zresztą, to nie ja tu decyduję.... Z drugiej jednak strony, to nie reklamy powinny przyciągać nowych forumowiczów, ale " atmosfera" panujaca na forum. ( Przeczówam, że zaraz zacznie się dyskusja :D)
Pogadali i zniknęli stąd :P

ale jednak mieli rację - jest tu sporo starych bywalców, kilka nowych osób, stosunkowo mało jednak osób dociera do 200 postów

coś z tym trzeba zrobić!

jakieś nowe pomysły?
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

no niestety znani za bardzo nie jestesmy nie spotkalem jeszcze czlowieka co jak mu powiem Tawerna to skojarzy z czyms innym oprocz piwska w pubie w poznaniu ;/
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

AC pisze:coś z tym trzeba zrobić!

jakieś nowe pomysły?
Hm, więcej takich dni jak dzisiaj? Chociaż ostatnio na forum raczej dużo się dzieje, ale to chyba zawsze tak jest, że są dni, gdzie nie nadąża się za czytaniem nowych postów, ale i są takie dni, że głupio wpatruje sięw monitor czekając aż ktoś nawiąże rozmowę.
...
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

poprostu wszyscy wrocili z majowki i sie nudza wypoczeci ;) to siedza na tawernie i przynudzają ;)

a mysle że trzeba poprostu reaktywowac klonera on cos pospamuje to na 100 postow jego nawiaze sie jakis dialog ;)
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

i ogółem można by jakiś spamerów z jakiś forum ściągnąć :P
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

jak takdalej pojdzie jak dzis idzie to nawet atkiej potrzeby nie będzie widac że sami dajemy rade . no ale reklamowac by bylo mozna na tych innych forach.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

ale to nie chodzi o ilość postów wszystkich dziennie tylko o ilość osób zostawiających te posty - jest różnica
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

no fakt narazie to my tu zaczynamy pzrewodzić dziś hmm a Falka ta wiewiorka wstretna zablokowala jeszcze temat o spamerach
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

To dobrze, że zablokowała, bo w przeciwnym razie bym przegrał :wink: .

Tak narzekacie na ilość osób. Ja uważam, że nie jest nas tak mało. Co prawda niektórzy udzielają się tylko w niektórych tematach, ale prawie cały czas coś sie dzieję. Nowi przychodzą, starzy odchodzą. Tak zawsze jest.
...
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Szczerze powiem, że wolę jak jest. Starzy dobzi kompani, nowi dojdą, to fajno, ale jako tako nie ubolewam nad tym. Ten drobny przyrost jest zdecydowanie wystarczający na uzupełnienie odchodzących i małomównych, a klimat forum ma... Wkurzają mnie fora typu forum CD Action. Kiedyś sie zalogowałem, to 50 postów na minutę przychodzi... Aż się czytać i uczestniczyć nie chce.
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
WinterWolf
Tawerniana Wilczyca
Tawerniana Wilczyca
Posty: 2370
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 16:47
Lokalizacja: ze 113-tej warstwy Otchłani
Kontakt:

Post autor: WinterWolf »

Hmmm... Jeżeli każdy wklei w swoim opisie na wszystkich innych forach na których jest zarejestrowany linka do forum TRPG, to z całą pewnością przybędzie sporo nowych. Można przeprowadzić takie coś na próbę. Efekty szybko powinny być odczuwalne.
Obrazek
Proszę, wypełnij -> Ankieta
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

No to na mnie nie liczcie... Znaczącym faktem może być to, że Tawerna to jedyne forum na które wchodzę. :P Ale pomysł dobry. Jak jeszcze istniało takie jedno forum Garfielda, to link, a później i pasek Tawerny miałem. 8)
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Heimdall pisze: Tak narzekacie na ilość osób. Ja uważam, że nie jest nas tak mało. Co prawda niektórzy udzielają się tylko w niektórych tematach, ale prawie cały czas coś sie dzieję.
Ja się zgodzę, że nie jest źle. Zazwyczaj na forum znajdzie się kilka osób, które pociągną dany temat. Już nawet wolę, by pisało 5-10-15-20 etc osób, niż mnóstwo różnych ludzi, którzy napiszą byle co i po 2 postach znikną z forum. Słowem - jakość, nie ilość (chociaż ta jakość też bywa dyskusyjna... ale jednak :wink: ). Poza tym duża ilość osób = chaos. Ja wolę się nie spieszyć, czytać powoli nowe posty, bo tak jak napisał LOD, duży napływ postów zniechęca nieco do pisania. Po tym, co się wczoraj działo aż rozbolała mnie głowa :P
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Jelcyn
Bombardier
Bombardier
Posty: 643
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 15:41
Numer GG: 9025892
Lokalizacja: Bydgoskie przedmieścia mrokiem zalane...
Kontakt:

Post autor: Jelcyn »

Właśnie, ostatnio nie było mnie przez jakieś dwa dni (remont w domu), a tu tyle postów, że dobre dwie godziny siedziałem przy tawernie, a kilku ostatnich postów już nie zmęczyłem. Generalnie to źle nie jest, lepiej niech jest kilkunastu stałych bywalców, co również wpływa na kilat forum, niż byłaby setka kiepskich i nieciekawych ludzi. Co więcej uważam, że tawerna jest raczej kameralnym (choć liczba userów na to nie wskazuje) forum, dla pewnego kręgu osób, ma też taki fajny, swojski i w pewnym wymiarze domowo-familijny klimat (chce do mamusi Falki i tatusia BAZYLa :lol: ). I niech tak zostanie, tłoku i kultury masowej nie lubie.[/img]
"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
-- Terry Pratchett
"Z głupotą się nie walczy, głupotę się omija"
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Ja się w sumie posunę jeszcze dalej. Forum Tawerny jednoczy w pewnego rodzaju jednomyślności i kształtuje charakter... Wiadomo każdy ma swoje zdanie, bo inaczej nie byłoby dyskusji, ale tu chodzi o sposób wypowiedzi i przyswajania pewnych faktów. Podać przykład oco mi chodzi? Patrzcie jak się np. wypowiadał Elifin (pierwsze parę postów) na początku i z jaką się spotkał krytyką... Nagle sie wypowiadać umie. :P Albo jak AC jeszcze niedawno się wypowiadał, aż dostał tymczasowego bana, a tu patrzcie, jak niektórzy piszą, że teraz już po tym kilkudniowym banie ludzie nie widzą bez niego forum. 8) Tawerna poprostu pacyfikuje ludzi. Kto nie pasuje, ten nie zostaje tu. Poprostu sami swoi. 8)
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
ODPOWIEDZ