Mój ulubiony polityk

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
ODPOWIEDZ

Najlepsza Partia

PiS
6
9%
PO
26
38%
Samobrona
6
9%
LPR
1
1%
PSL
0
Brak głosów
SLD
4
6%
inna
25
37%
 
Liczba głosów: 68
eRyahXa0S/Darth Wojtex
Marynarz
Marynarz
Posty: 262
Rejestracja: sobota, 21 sierpnia 2004, 18:44
Lokalizacja: Negative Material Plane, Fortress of Regrets (Bytom)
Kontakt:

Post autor: eRyahXa0S/Darth Wojtex »

Jest paru takich politykow - giertych, kaczynscy, dorn, jurek. Przescigaja sie w coraz lepszych pomyslach na temat naszego zycia, spoleczenstwa i - co mnie najbardziej interesuje - moralnosci. Moze nie maja racji, moze nie sa zbyt inteligentni, ale ich pomysly sa niezwykle zabawne.
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

niepodwazalnym guru w docinkach politycznych jest - Niesiołowski :d mimo ze z parti opozycyjnej do tej ktorej ja kibicuje :d
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Ale za to najwybitniejszym mówcą jest Gadzinowski. W hongkongu.... :lol:
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

A najwybitniejszym ekspertem inwestycyjnym - Gosiewski. Tylko on jest taki światły, by postawić stację intercity na wsi, gdzie to kompletnie nie przynosi zysków. Jeszcze coś chciał budować (nie pamiętam co), ale chyba mu się nie uda, bo mają go zbadać, czy mu nie postawić zarzutu niegospodarności :P I wspaniały jest Oleksy - jak go nie było widać, to nie było, a jeszcze pokazał, że potrafi jeszcze błysnąć :P
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Zajcew
Marynarz
Marynarz
Posty: 161
Rejestracja: wtorek, 13 lutego 2007, 15:36
Lokalizacja: Fort Łódź

Post autor: Zajcew »

Ravandil pisze:A najwybitniejszym ekspertem inwestycyjnym - Gosiewski. Tylko on jest taki światły, by postawić stację intercity na wsi, :P
Ładna wieś z tej Włoszczowej. 11 tysięcy mieszkańców no, no!
Mimo wszystko to jest miasto więc nazywaj reczy po imieniu.

Co do Oleksego to jakoś nigdy go specjalnie nie lubiłem, ale jak ostatnio wyszło na jaw co mówił to tarzałem się ze śmiechu po podłodze. "Jeżeli to nagranie jest prawdziwe to przepraszam" Ha, ha tak jakby nie pamiętał, że to wszystko powiedział. Zaraz zacznie się tłumaczyć jak Rywin, że był "nawalony".
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Zajcew pisze:
Ravandil pisze:A najwybitniejszym ekspertem inwestycyjnym - Gosiewski. Tylko on jest taki światły, by postawić stację intercity na wsi, :P
Ładna wieś z tej Włoszczowej. 11 tysięcy mieszkańców no, no!
Mimo wszystko to jest miasto więc nazywaj reczy po imieniu.
Fakt - niezręcznie się wyraziłem, miasto to miasto. Z grubsza chodzi o to, że to miasto jest zbyt małe, żeby aż w nim Intercity zatrzymywać, bo ciężko na tym jakoś zarobić (ktoś nawet wyliczył, ile osób musi wsiadać każdego dnia), co jest dziwne o tyle, że jakiś czas zamyka się kolejne połączenia. Z całym szacunkiem dla mieszkańców Włoszczowej - to raczej chybiona inwestycja.
A co jeszcze do Oleksego, to po prostu dał popis. Szczególnie, że sam nie wie czy to nagranie jest prawdziwe. Zawsze może się tłumaczyć, że go goleń bolała i że był "niedysponowany"
:P
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Zajcew
Marynarz
Marynarz
Posty: 161
Rejestracja: wtorek, 13 lutego 2007, 15:36
Lokalizacja: Fort Łódź

Post autor: Zajcew »

Fakt - niezręcznie się wyraziłem, miasto to miasto.
Dla chwili odprężenia powiem, że moje ukochane łódzkie Bałuty (jak dowiedziałem się w liceum) do 1905 roku były największą wsią na świecie i liczyły...100 tysięcy mieszkańców. Bo właściwie to nie liczba mieszkańców świadczy o mieście czy wsi, ale ich prawny status he,he
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

[offtop]
Zajcew pisze:Dla chwili odprężenia powiem, że moje ukochane łódzkie Bałuty (jak dowiedziałem się w liceum) do 1905 roku były największą wsią na świecie i liczyły...100 tysięcy mieszkańców.
Toś mnie zadziwił. Ja myślałem, żę jak wieś ma 3k mieszkańców, to już powinna być miastem, a ty mi tu wyjeżdzasz ze 100. tysiącami. Ja za to znam miasto, które ma 1,2 tys. mieszekańców (Szlichtyngowa).
[/offtop]
Ostatnio zmieniony sobota, 24 marca 2007, 20:53 przez Heimdall, łącznie zmieniany 1 raz.
...
Nyano
Mat
Mat
Posty: 589
Rejestracja: poniedziałek, 6 lutego 2006, 11:51
Numer GG: 3030068
Lokalizacja: Z ukrycia i cienia

Post autor: Nyano »

Zgodnie z definicją, wieś to miejscowość, gdzie większość stanowią rolnicy. Tak więc mogłyby być i większe wsie.

Co zaś się tyczy moich preferencji politycznych - chwilowo SLD, ale nie wiadomo co może wyniknąć z planów Kwaśniewskiego na nową partię centrolewicową.
Bóg na Krzyżu był tylko kolejną religią, która uczyła że miłość i morderstwo są nierozłącznie związane - że w końcu Bóg zawsze pije krew
Moongroow
Pomywacz
Posty: 31
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 03:29

Post autor: Moongroow »

Ja jestem apo(ka)li(p)tyczny, nie obchodzi mnie to, jak oni się tam żrą między sobą w sejmie...

Ale, jeśli chodzi o ulubionego polityka wybieram Marcinkiewicza, bo podchodzi do tego wszystkiego z dystansem...*

* Lubię. Tylko lubię, bo jest przyjazny ; D
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: Tevery Best »

Co do dyskursu o wsiach - zapraszam do Radzymina. 4.500 mieszkańców, prawa miejskie od 600 lat (niemal), a wszyscy dalej twierdzą, że to rus in urbe... Ale 4P to zmieni! 4P! 4P! Dziś na partyjnym blogu (p. o. oficjalnej strony partii) pierwsza część przedstawienia teatralnego o niej! Przeczytajcie - zagłosujcie!
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Ronald Reagan? Józef Piłsudski? Z tych dzisiejszych to spoko wydają się Ludwik Dorn, Jarosław Kaczyński, Zbigniew Ziobro :wink:

Czemu? Bo na tego pierwszego głosowałem i fajnie gada (i pewnie też cośtam dobrego robi/robił), a pozostała dwójka zasłużyła się już w tym momencie znacznie na Polski, a jeszcze nie skończyli.
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

tak tak ich zasługi rozstrzygnie historia oile nie wcześniej trybunał stanu ;)
jak mawiał Poseł niesiołowski o panu L. Dornie
cyt:
"zrobienie pana Ludwika Dorna vice premierem było największysm błędem od czasu kiedy Kaligula mianował swego konia senatorem"
[/quote]
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

"Nie jest zbyt mądrze cytować ludzi z ZChN."

a jakieś konkretne przykłady, że Ludwik Dorn nie jest dobry?
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

a jakis konkretny argument, że jest dobry ?

on w rezultacie nic nie robi zreszta jak większośc polityków tylko mocny w wywiadach.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Stąd powiedziałem że go lubię bo fajnie gada :P
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

za gadanie to wlasnie neisiolowski albo aklisz są dobrzy jej oni mają dobre teksty ;)

Dorn jest taki ponurak ...
ODPOWIEDZ