Mój ulubiony polityk

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...

Najlepsza Partia

PiS
6
9%
PO
26
38%
Samobrona
6
9%
LPR
1
1%
PSL
0
Brak głosów
SLD
4
6%
inna
25
37%
 
Liczba głosów: 68
Kaczor
Marynarz
Marynarz
Posty: 380
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 16:52

Post autor: Kaczor »

Ulubionypolityk : ............................................................................... ....................... [cut kropki] .................... .......................................... brak.


"Ulubiony" polityk: Roman G.
"Yet another beautiful moonlit night."-Alucard :D
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: Tevery Best »

Tja... Konon i Korwin - Mikke to chwilowo jedyni poważni przeciwnicy naszej cudownej Polskiej Partii Przeciwników Psychopatii. Ale i tak zwyciężymy, obywatele... a mamy jeszcze wolne miejsca w rządzie. Dołączcie do nas - link oficjalnego bloga (p.o. oficjalnej strony partii) można znaleźć w moim podpisie. A kto woli układać zimowymi wieczorami plany budowy dróg... tego dorwie Młodzież-Z-Cztery-Pe-Owska. Trzymajcie się ciepło, dysydenci.
PS. Nie wiem czy zauważyłeś, Kaczor, ale rozwaliłeś tymi kropkami szerokość strony.
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Post autor: Nadir »

Brzoza pisze:Zagłosowałem na PiS, możecie mnie zagryźć ale uważam że to mniejsze zło.
Mniejsze zło?? Men.. Przecież oni rozwalają ten kraj, to już lepiej za SLD było, (choć PiS twierdzi inaczej) bo chociaż gospodarke ruszyli (co sobie przypisuje również niesłusznie PiS) a Kaczory to tylko giełde rozpierdzielili... Ja tam nie ulegam żadnej propagandzie, głosuje na Korwina we wszystkim, co się da. A dopiero jak nie ma jego opcji zastanawiam się nad czymś innym. Nie ma co głosować na tych co wejdą ( z myślą "Nie głosuje na UPR (czy co tam chce) bo i tak nie wejda, wiec lepiej zaglosowac na PiS bo beda mieli wiecej mandatow i moze coś zrobią) bo w ten sposób ulegamy często fałszywym sondazom i sami pozbawiamy się demokracji.


A i niech ktoś coś zrobi z tymi kropkami, tego sie nie da czytać teraz :/
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
Max Smirnov
Marynarz
Marynarz
Posty: 201
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 11:40
Numer GG: 0
Lokalizacja: Domek bez Klamek
Kontakt:

Post autor: Max Smirnov »

A ja tam uważam że najbardziej cool politykiem jest George Bush! Do 40-go roku życia nie przepracował uczciwie ani jednego dnia, dwa razy przegrał wybory a mimo to został prezydentem USA! Rządzi dekretami i ma wszystko w zadku. Bombarduje kogo chce i buduje atomówki. Cały świat może mu naskoczyć, mogą go prosić, grozić a on i tak zrobi to co zamierzał! Może zwolnić kogo chce - polityka, sędziego, i to nie tylko w swoim kraju! Pakuje ludzi do izb tortur i ma sobie za nic krytykę! Konstytucją to sobie tyłek podciera! W ogóle nikt go nie może ruszyć! Może zabić kogo chce i kiedy chce! Jak Darth Vader! Jak Chuck Norris! Jest ostatnim prawdziwym punkiem!

Ale jeszcze lepszy jest Dick Cheney - on mówi Bushowi, kiedy skakać, a Bush pyta "jak wysoko"? :)

Offtopic? No nie do końca, Bush ma również i dla Polski program wzajemnej współpracy pt. "Ludzka Tarcza Antyrakietowa" :)

Kaczak powiedział że chciałby coś w zamian... Owszem i dostanie - najprędzej wstrzymanie wiz dla Polaków :) I jeszcze może Bush go nazwie jak prezydenta Krakowa: "Major league asshole". A Cheney dorzuci swój ulubiony gryps: "Go fuck yourself". Czy kaczak odważy się skontrować "spieprzaj dziadu"? :)
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Post autor: Brzoza »

Mniejsze zło?
bo podba mi się deubekizacja tych wszystkich lewaków i podbają mi się rządy autorytarne, które wg. mnie są najlepszym ustrojem.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Hmm deubekizacja? Tak, też popieram tylko, że nie marzy mi się sytuacja, w której ubeka robi się z każdego kto przeciw PiSowi (a w TVN to w_ogóle sami ubecy). A w ogóle to według mnie powinno sie zainwestować w okultyzm i ożywić Piłsudskiego - Marszałek to by dopiero porządek uczynił. No, mógłby mieć jeden problem bo Bereza Kartuska jest chwilowo za granica ale coś by wymyślił.
Tevery Best
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1271
Rejestracja: środa, 14 lutego 2007, 21:43
Numer GG: 10455731
Lokalizacja: Radzymin

Post autor: Tevery Best »

Brzoza pisze: podbają mi się rządy autorytarne, które wg. mnie są najlepszym ustrojem.
Chciałbym tylko zauważyć, że w Polsce nie ma w tym momencie rządów autorytarnych. Rządy autorytarne polegają na tym, że rządzi jedna osoba, nie licząc się z niczyją opinią, a reszta władzy to tylko fasada. A o tym, że w Polsce takiej władzy nie ma, świadczy najdobitniej koalicja z Samoobroną i LPRem. Bo gdyby to był autorytaryzm Kaczorków, to wówczas nie musieliby zawierać koalicji z nikim, bo mieliby i bez tego większość. A tak? Musieli to zrobić, bo inaczej nie mieliby quorum na żadną ustawę. A ja wierzę, że oni mają zamiar wprowadzić JAKIEŚ sensowne ustawy, chocby tę o sądach 24h.
PS: rządy autorytarne rzeczywiście prowadzić moga do lepszego - patrz Marszałek.
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Tevery Best pisze: PS: rządy autorytarne rzeczywiście prowadzić moga do lepszego - patrz Marszałek.
Szczególnie na pewnym stopniu rozwoju demokracji autorytaryzm jest korzystny, jak zauważył przedmówca. Po prostu, jeśli niektórzy nie potrafią rządzić, to trzeba to wszystko wziąć za psyk, tak jak to zrobił Piłsudski. A teraz nam brakuje naprawdę silnego polityka z dużym autorytetem, który byłby w stanie ogarnąć sytuację i ustabilizować sytuację polityczną. Polska demokracja jest dość młoda i jak widać panuje w niej czasami ogromny chaos. Ale pozostaje mieć nadzieję, że będzie lepiej :)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Ravandil pisze:A teraz nam brakuje naprawdę silnego polityka z dużym autorytetem, który byłby w stanie ogarnąć sytuację i ustabilizować sytuację polityczną. Polska demokracja jest dość młoda i jak widać panuje w niej czasami ogromny chaos. Ale pozostaje mieć nadzieję, że będzie lepiej :) .
Będzie lepiej, bo gorzej juz być nie może :twisted: .

A tak na serio to najgorsze byłoby to jakby z Polski chceieliby zrobić państwo wyznaniowe. Wtedy z całą pewnością bym się wyprowadził. A z tego co możemy zauważyć, polscy politycy właśnie do tego dążą...
...
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Heimdall pisze: A tak na serio to najgorsze byłoby to jakby z Polski chceieliby zrobić państwo wyznaniowe. Wtedy z całą pewnością bym się wyprowadził. A z tego co możemy zauważyć, polscy politycy właśnie do tego dążą...
To by było najweselsze, bo to jest forma państwa, do której najmniej pasuję. Fanatykiem religijnym raczej mnie nazwać nie można :) Ale serio - uważam, że nie można religii mieszać z polityką, oprócz prawa do swobody wyznania. W końcu jesteśmy obywatelami PAŃSTWA, a mnie jako obywatela nie obchodzi, czy rząd wyda x mln zł na budowę jakiegoś kościoła, czy też będzie kłócił sie o decyzję w sprawie włączenia do konstytucji europejskiej treści mówiących o chrześcijaństwie. Może to tylko ja tak przyziemnie myślę, ale mnie jako mieszkańcowi Polski zależy na tym, by mógł w tym kraju uczciwie na siebie zarabiać i żyć na godnym poziomie. I mnie nie obchodzi, czy partia jest popierana przez Kościół, jakieś radio czy telewizję. Interesuje mnie to, czy politycy są w stanie wprowadzić naprawdę sensowne reformy socjalno-gospodarcze, a nie czy poprowadzą kampanie wyborczą żyłującą na uczuciach religijnych... <koniec wywodu>
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Raven
Majtek
Majtek
Posty: 96
Rejestracja: niedziela, 26 marca 2006, 16:54
Numer GG: 2708525
Lokalizacja: myszków dolnych

Post autor: Raven »

fds pisze:To ma być temat "dla jaj" czy na poważnie bo nie zrozumiałem. Jakoś mało tych partii politycznych, coś wybiórczo je wpisałeś w ankietę :)
ad1 no chyba że dla jaj, alboi nnie
ad2 obędziemy się bez partii posła Bestrego, Tetryków.pl czy Borówek

I powiem tak KONONOWICZ rządi, słyszałem że chce zastąpić HGW na stołku prezydenta stolicy.... chyba się przeprowadzę
A ŻEBYŚCIE ŻYLI W CIEKAWYCH CZASACH... WSZYSCY... TY TEŻ CO SIĘ TAK GAPISZ... WIEM GDZIE MIESZKASZ, WIEM CO JADASZ NA KOLACJĘ, WIEM....
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Post autor: Brzoza »

Szczerze powiedziawszy największy respekt miałem do marcinkiewicza. Ostatnio. Koleś naprawdę coś starał się zrobić. Kolesia wydalili za samorząd. Kto? Kaczory. Teraz starają się w rządzie utrzymać tych którzy mają takie poglądy jak oni/bądź są ich laleczkami. taka prawda. I któzby się spodziewał że marcinkiewicza zastąpi craciszek prezydenta... :? To jest dowód na autorytaryzm.

Marcinkiewicz był spokojny, pełen ogłady, wydawał się być rozważny i sprawiedliwy jak na polityka no i skromny. Ale nie miał siły przebicia.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Coen z Poviss
Szczur Lądowy
Posty: 8
Rejestracja: piątek, 9 marca 2007, 19:12

Post autor: Coen z Poviss »

Ulubiony polityk? Hmm... Chyba J. M. Rokita... :roll:
Nadir
Kok
Kok
Posty: 1438
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 11:05
Numer GG: 3327785
Lokalizacja: 3city

Post autor: Nadir »

Deubekizacja... dajcie spokój. Najpierw sami zgodzili się na taki a nie inny kraj przy okrągłym stole a teraz wytaczają wojnę przeciw temu na co się zgodzili.. Że emerytury mają wysokie? Niech mają, taka cena za wolne wybory. To co wyprawiają to woła o pomstę do nieba. Jak tak dalej pójdzie, to za ciężką harówę nic nigdy nie dostaniesz nie myśl o emeryturze nawet bo ci ją "demokratycznie" zabiorą, żeby było na nowe fury dla ministerstwa.
Czasami mam uczucie, że przede mną rozpościera się wielki ocean prawdy, a ja siedzę na plaży i bawię się kamykami. Ale pewnego dnia nauczę się po nim żeglować.

Don't take your organs to heaven... heaven knows we need them here.
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

Heh, na szczescie ja jestem od tego wszystkiego z daleka. Na szczescie nie musze sie wkurwiac co chwile,bo nie ogladam telewizji. Wierzcie mi, nawet poza Polska telewizja jest w stanie wkurwic.

Co do "ulubionego" polityka zas, to ciezko mi sie zdecydowac. Karabin snajperski to nie lada wydatek. Nie wiem czy mnie stac na okazywanie sympatii politykom w sposob w jaki pragnalbym ja okazywac.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

ostatnio z nauczycielem od histori (w niemczech) gadalem, facet interesuje sie europejska polityka i okreslil, ze to co sie dzieje w polskim rzadzie to "nacjonalistyczny cyrk". i jak tu sie z facetem niezgodzic?

popatrzcie sobie na partie.
lpr - radykalna prawica, dla mnie to nsdap z dodatkiem radykalnych "polsko-katolickich" pogladow
pis - nacjonalisci, odrzucaja ue bo "polska traci polskosc", twierdza ze dzieki nim jest w Polsce lepiej. sorry, ale ja z moimi 17 latami wiem ze w polityce niemozna zmienic z dnia na dzien. zmiany na lepsze trwaja latami. to co teraz w Polsce jest lepsze (wyzsze place + lepsza gospodarka) to wynik ustaw i reform uchwalonych lata temu kiedy pis jeszcze niebylo...
samoobrona - no comment, to najwiekszy cyrk. komunizm polaczony z nacjonalizmem (paradoks :D), wladza dla rolnikow i klasy robotniczej, ale wszystko musi byc "polskie"
po - akurat o nich mam najlepsze zdanie, nieodchylaja sie ekstramalnie na lewo ani prawo. ich pomysly na zmiany sa dobre, a wiec czemu nie?

cala reszta - sorry, ale reszty nieznam zbyt dobrze, wiec niebede sie wypowiadal.
Kaczor
Marynarz
Marynarz
Posty: 380
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 16:52

Post autor: Kaczor »

PO nie jest swiete. Po pierwsze, jako opozycja, nie pokazuje nam, obywateliom(dziwnie to brzmi w ustach 14-latka nie?:] ) co jest zlego. a zlego jest duuzo:):):) wiem jak to brzmi. jako prosty przyklad mozna podac dymisje Dorna. Wypowiedz rzecznika prasowego pis(mniej wiecej) "Cieszymy sie ze niekt nic nie wie-to oznacza ze rzad pracuje dobrze!" A gdzie jest jawnosc zycia publicznego? czemu TAKIE teksty nie sa naglasniane przez nasze szanowne PO?(jakbym mogl glosowalbym na nic ale wiele lepiej by nie bylo. a teraz jest przynajmniej zabawnie:D)
"Yet another beautiful moonlit night."-Alucard :D
ODPOWIEDZ