Tabaka

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Alucard 666 pisze:Próbował ktoś sobie kiedyś walić ją po oczach :D
Heh, to nie jest normalne. Obstawiam, że piekło jak cholera. Ja kiedyś przez przypadek wciągnąłem nosem do gardła. To było dość głupie, bo mocno piekło, swędziało itp.
Tori pisze:Zozole to już legenda wśród moich "wciągających braci"
Widać na świecie jest dużo ludzi o tak dizwnych pomysłach. Jako ciekawostke podam jeszcze, że na przerwie z kolegami biegliśmy do sklepu po kilka paczek oranżady w proszku. Każdy brał naraz dwie i zalewał wodą lub napojem. Widok oranżadki cieknącej przez nos. Bezcenny :D .
...
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

Tori pisze:Zozole to już legenda wśród moich "wciągających braci"
Podoba mi się określenie "Wciągający bracia". Co do Zozoli to nie próbowałem, ale jak to się mówi "Wszystko przede mną"
Poza tym wciągałem pieprz jak przedmówcy i kwasek cytrynowy ale w małych ilościach (Po nim cały świat łapie BulletTime'a :D ). Sody nie próbowałem...

Pomimo młodzieńczych ekscesów i pięknych chwil z niezrównoważonymi rówieśnikami zostaje przy tabace :D
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Tabaka

Post autor: Deep »

Temat się schował, trzeba go reanimować!

Ktoś poruszył temat tabaki w "Tytoniu" więc lepiej przejdźmy z tym tutaj. Ja osobiście uważam, że nie da się uzależnić od Tabaki a nawet jeśli to odzwyczajanie isę jest bez sensu :P
Uwielbiam czuć "to coś" w nosie...

BTW: Skończył mi się Gawith. Jaką polecacie jeszcze tabakę oprócz tej właśnie?
.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: Tabaka

Post autor: Tori »

Red Bull! Zawsze! Ten menthol, niemal przeżerający nozdrza... A jak coś łagodniejszego, to Lowen Prise (na pewnej stronie (blogu?) przetłumaczony jako "Lwowski Przysmak" :lol: Anyż, korzenie, odrobina miodu...

Właściwie to snuffałem tylko trzy tabaczki- RB, LP i Gawcia. Jakoś się nie uzależniłem... Ale w wakacje, na wyjazd na który niekoniecznie mam zamiar jechać, ale muszę, chcę jeszcze zabrać Gawitha Colę, WoSa waniliowego, Gletshera, Medyka... I pewnie jeszcze coś, co zobaczę w Tabaku :P
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Tabaka

Post autor: Deep »

A właśnie, Tori gdzie ty kupujesz tabaczkę? Bo ja miałem taki kiosk gdzie było dużo ale go zlikwidowali...
.
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: Tabaka

Post autor: Tori »

Osobiście kupuję w GCH, na samym dole, niedaleko Sznaucera- obok sklepu wiszący neon TYTOŃ-PAPIEROSY-FAJKI-CYGARA-TABAKA czy coś w ten deseń. Duży wybór, obsługa nie chce dowodu ;) Mogą się upominać, ale kit typu "zapomniałem/nie mam przy sobie" wystarcza :P Podobno jest też na małym targu, w tym oszklonym budynku- ale tam nie byłem i nie wiem :P
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Tabaka

Post autor: Alucard »

Ech, towarzystwo z Gliwic się zgadało. Widze, że Deepa wzięło ;)
Tabakę można kupic wszędzie, w każdej traffice, wszędzie gdzie tytoń sie sprzedaje, swego czasu nawet w kiosku ruchu (serio :D ). Mi jedna paczuszka starcza na 2 miesiące więc sie zaopatrzam w krakowie w galerii krakowskiej. We wtorek kolejna wyprawa po brązowe cudo ;)
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: Tabaka

Post autor: Tori »

Gliwice nadają ton!

Taki żarcik :) Kto zrozumie, ten rozumie :P

Deep- posty zerżnięte z tbx'a :P

[quote"Marcin"] Update:

Sklep w GCH
na samym dole, w piwnicy... stoisko tytoniowe

do tego Wos 6.5zł za 5g.
Samuel Gawith 10.5zł za 10g

królewska ~3zł
Alpina była ale wybyła 5.5zł za 10g

Mały handel koło rynku na ulicy BASZTOWEJ
stoisko tytoniowe w środku pawilonu


medyk 2zł za 5g
gawith i spółka 6zł za 10g
duzy medyk- 9.5

i ciekawostka z opakowania medyka

Dystrybutor w Polsce:
SIVORI POLAND tel 601-444-362
444-100 Gliwice ul. Powstańców Warszawy 1/1

będę musiał to sprawdzić :D [/quote]

Też będę musił to sprawdzić :P

[quote"Haytoon"]dodam jeszcze ze w gch-u mozna kupic wilsony takie jak:
Apricot
Honey&Menthol
Irish Coffee
Menthol
Raspberry
Rum&Blackberry
oraz Vanillia...[/quote]

[quote"Kronos"]Ja jeszcze dodam jeden rodzaj do postu kolegi, ostatnio widziałem tam WoS Lemon Grove[/quote]

[quote"Mateusz"]a w pawilonie na basztowej widziałem ostatnio dużo metaowych okrągłych puszeczek z Samuela Gawitha ;) ja kupiłem banana i uczucia mieszane :P


SG Banana - 5,70 zł / 10g[/quote]

[quote"Mateusz"]dziś dodałem do kolekcji mojej małej McChrystalsa Highland Ice Snuff 8g za 1,65 zł (na allegro po 5 zł są) a cena taka niska pewnie dlatego że importowana przez firmę z gliwic




WoSy 5 gramowe są po 5 zł :)
[/quote]

[quote"PiO"]Dziś byłem w gliwickim markecie ARENA i w INMEDIA widzialem kilka tabak. Ceny stosunkowo wysokie od 3.5zł do 8zł widziałem:
Gletscher Prise
Löwen-Prise
Gawith Apricot
Gawith Cola
Red Bull duzy
Medicated No.99 5g[/quote]
[quote"83hXc"]Dziś byłem w GCH zobaczyć, jak się sprawy mają. A więc - są obie Ozony - po 5,50 PLN, są również duże Red Bulle, też coś koło 5 PLN. Doszły nowe WoSy - był Prime Minister i Royal George oraz starsze gatunki. Nie będzie problemów z zamówieniem jakichkolwiek WoSów dostępnych w Polsce. Co ciekawe - cena ich spadła do 5 PLN. Za tyle też kupiłem WoSa Extra Mentol - w dużym opakowaniu! Został równiez SG Wild Duck - jeszcze importowany przez CiT, czyli z oryginalną angielską nakleją - również 5 PLN(jeszcze kilka miesięcy wstecz kosztował 11 PLN). Niestety brak tabak do żucia, być może przyjdą niebawem(mam taką nadzieję). Z ciekawostek - jest tam fajna ruchoma(coś jak metronom) reklama Poeschla z obrazkiem 3D na którym to gościu raczy się Gawciem. Oczywiście jest to tylko element wystroju :)[/quote]

[quote"carlas"]Ostatnio wraz z kolegami odbylem pogawedke z wlascicielem sklepiku w GCHu, swoja droga bardzo milym panem, i z tego co mowil od czerwca ma byc dostepna poczatkowo jako probka, a potem (oczywiscie jesli sie dobrze sprzeda) na stale jakas nowa tabaczka, niestety pan nie potrafil sprecyzowac dokladnie o co chodzi- tak wiec trzeba sie uzbroic w cierpliwosc.
Jesli chodzi o aktualne tabaki, to mamy do wyboru caly asortyment WoSów, ostatnio pojawily sie Irish Coffe, Irish Toast, Menthol&Cherry. Do tego standardowe Gawith Apricot, Cola, Gletcher, Lowen, Ozona Cherry i Spearmint, Chapmany- Strong, Vanilla i Virginia, a takze (jesli mnie wzrok nie myli, bo dotychczas nie mialem okazji ich sprobowac) Doppelaroma i KÖNIGSPRISE.
Sklepik odwiedzam bardzo czesto, takze jesli cos nowego a niespodziewanego sie pojawi, postaram sie o tym poinformowac :)[/quote]

Deep, może kiedyś się spotkamy w jakiejś trafice :P

Właśnie sobie machnąłem mieszankę "Mam to dam", czyli Red Bull, Gawith i Lowen. I wyszedł taki mocniejszy Rycerz Widmo.

W Zakopcu kumpel kupił w RUCHu :P I dzięki temu tabaczę...

RB kupiłem w połowie lutego, została mi jakaś 1/5 opakowania. Lowena kupiłem 1,5 miesiąca temu, mam jeszcze jedną trzecią. Gawitha mam coś koło miesiąca, i mi dopiero zeszła połowa...

Edit:

Coś mi cytowanie nie chce działać...
Ostatnio zmieniony niedziela, 17 czerwca 2007, 13:02 przez Tori, łącznie zmieniany 1 raz.
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Tabaka

Post autor: Deep »

Alucard - Tak tak... Wiem, że wszędzie można dostać ale ja mam dopiero 14 (no dobra, za tydzień stuknie mi 15) lat :P
W byle kiosku bym kupił ale coś się uwzięli na Gliwice i zaczęli kioski zamykać :P
.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Tabaka

Post autor: Alucard »

Tak Deep, ale tabake sprzedają nawet przedszkolakom ;) więc tobie powionni dac bez niczego. No ale masz racje, dowód ulatwia wiele ;P

Co do tabaki to czerwony RedBull niezmiennie :D
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Tabaka

Post autor: Deep »

Wiesz Alu, w pobliskich kioskach i sklepikach gdzie tabakę można dostać znają moją mamę a nie wiem jak by zareagowała na wieść, że sobie snuffam od czasu do czasu ;)
.
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: Tabaka

Post autor: Azrael »

Za to ja ubolewam, że w mojej małej miejscowinie rzadko można znaleźć cos lepszego od Red Bulla i Gwitcha. : /

Próbował z was ktoś kiedyś waniliowego? Delikatny a uderza
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Re: Tabaka

Post autor: laRy »

2 zeta za 5g medyka?
ja tu latam po calym miescie, jade specjalnie do hamburga, na wycieczce tez latam po sklepach i wszedzie mi mowia ze nawet w katalogu niema!

JA CHCE DO POLSKI!

ahhhhh... w wakacje kupie na allegro zapas na rok :D
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Re: Tabaka

Post autor: Deep »

laRy pisze:JA CHCE DO POLSKI!
Ano zapraszamy do raju tabakowego ;)
.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Re: Tabaka

Post autor: Alucard »

A i owszem. Wczoraj kupiłem Wilsona za 3 zeta :D Boże, co za miodność z wciągania
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Re: Tabaka

Post autor: laRy »

bylem przed wielkanoca w zakopanem i mi szczena opadla, 10g gawitha apricot za 9-10zl. w niemczech taniej kupuje.
a czy polska to raj tabakowy? niewiem, jakos sie przyzwyczailem do dealerow tabaki mojego zaufania. wybor dosc duzy (cos kolo 20-30 rodzai + sprowadzaja duzo na zyczenie klienta bez doplat, ale tylko to co jest w katalogu... a wiec zadnego medyka... eh, byle do wakacji!)
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Re: Tabaka

Post autor: Tori »

Hehehe, i Cię nie wpuszczą za granicę, bo wyglądem będziesz propagował satanizm :P

Raj może i nie jest, ale piekło też nie...
Od dziś płacę Eurogąbkami.
ODPOWIEDZ