Tabaka

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Post autor: Brzoza »

Cóż, kaszubą nie jestem, ale co Wam powiem to Wam powiem: tabaka raz na jakis czas jest dobra na zatoki. W dużych ilościach niespecjalnie. Tak żeby dla smaku se wciągnac to jest ok. A tak to dupa. Nauczyłem kumpli "zapodawać pudra w szparę" ciśnieniowo i zaczęli wciągać takie grudki że niewiem ile możnaby smarkać(dwa dni?!).
Gawith, Loewen Price to takie do smaku
Medyk czy Red Bull to już mocniejsze takie do walnięcia się w dyńkę.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Zabijecie mnie za odświeżanie, ale... Red Bull wymiata! Teraz poluję (raczej na czas i chęci aby wybrać się do sklepu, a nie na samą tabakę :P)Na Colę Gawitha. Jak dla mnie ten specyfik jest doskonały, daje kopa, odświeża, a nie szkodzi tak jak fajki. Co do wciągania przez rurkę- tępię niemiłosiernie. To nie amfa, żeby wciągać przez zwinięte banknoty czy przez rurki z długopisu. Telepie mną też, gdy widzę na necie filmiki na których koleś wciąga dosłownie kilkumetrowe ścieżki, albo niejaki "filmik" pt Tabaczany raj, (który jest mixem wielu ujęć z neta) i na którym wciągają swastyki, pentagramy, granice Polski, męskie przyrodzenia... Na necie raz na ruski rok trafi się kwiatek, na którym koleś wciąga "rogi"- w sumie nie jest to śmieszne, ale znaczek kolesiowi fajnie wyszedł :P
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Post autor: Brzoza »

Zgińże przepadnij. Gawith Colowy jest ochydny. Może raz na ruski rok. Ale na dłuższą metę o godd...
ObrazekObrazekObrazekObrazek
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

red bull - moze byc
gawith cola - niezly
löwenprise - dobra
gletscherprise - genialna
gawith apricot - mistrzostwo
alpina - tez mistrzostwo
ozona spearmint - genialne

ja sie kiedys u mnie w miescie do kensington luxury snuff dorwalem :D ten zapach mnie ciagle przesladuje... po prostu genialne.

wie ktos moze gdzie mozna w poznaniu medyka kupic?
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Na allegro idzie :P Aż se chyba kupie tego Gawitha, bo coś za dużo osób go poleca :P
Od dziś płacę Eurogąbkami.
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

kup gawitha apricot, jest lepszy od coli (ktory smakuje jak jakas hop-cola :D)

a ja bym bardziej polecil alpine.
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

Tabaka rządzi
Biorę już dłuższy czas i powiem że nic mi tak nie poprawia nastroju. Już nawet tanie wina nie smakują jak kiedyś :( A tabaka no proszę-niezmiennie :D:D

RedBull czerwony wymiata :D
Ps.Na ile wam starcza pudełeczko ? Bo mi średnio na 1,5 miesiąca (W końcu to nie jest chleb powszedni, co ? :D)
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

ja jak wezme konską dawke tabaki to czuję sie jak bym czegos się nacpał :d
boze jaka wtedy jest boska bomba :d
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Bombę to kiedyś miał jeden kolega z klasy jak wciągnał "trochę" tabaki. Przez całą lekcję siedział przymulony, a z oczu ciekły mu łzy. Mi też zdarzyło się kiedyś wciągnąć jak kumpel przyniósł. Akurat miałem katar i nie miałem chusteczek. Jak ciężko wtedy utrzymać gluty w nosie... :wink:
...
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Heimdall pisze:Bombę to kiedyś miał jeden kolega z klasy jak wciągnał "trochę" tabaki. Przez całą lekcję siedział przymulony, a z oczu ciekły mu łzy.
Mały OT: Mnie sie przypomniało, jak w podstawówce moi "genialni" koledzy wciągnęli sobie... kwasek cytrynowy. Zaczęli kichać jak oszalali i aż nie mogli powstrzymać łez :) Fajnie potem wyglądali - oczy przekrwione, czerwoni na gębie i kichali jeszcze od czasu do czasu. Za to w liceum kolesie chcieli sobie wciągnąć jakiś proszek musujący. Nie wiem, czy to doszło do skutku, ale mogłoby być ciekawie :P
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Heimdall
Bosman
Bosman
Posty: 1898
Rejestracja: wtorek, 3 października 2006, 20:11
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Heimdall »

Ravandil pisze:Za to w liceum kolesie chcieli sobie wciągnąć jakiś proszek musujący.
Hahaha, widać nie tylko ja jestem taki walnięty żeby wciągać nosem ten proszek ze środka zozoli :D . To było na historii, kichałem jak głupi. A mój kumpel który zażywa tabakę zmieszał ją kiedyś z pieprzem :D . Ciekawe jak po takim czymś kręci w nosie...
...
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

Dla zainteresowanych- Wciągałem rozdrobnionego pluszszszsza... nie polecam :D

Miny kolegów z klasy- bezcenne :D są rzeczy których kupić nie można
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Ale pomysły to wy macie - szczególnie ten Pluszszsz :P Ja to coś z oporami nawet na język kładę, nie mówiąc już o wciąganiu nosem :P W każdym razie jak tam niczego nie wciągam, bo wkurza mnie okrutnie, jak mi się w nosie kręci. Wystarczy mi, że kicham gdy spojrzę na słońce, to jest najbardziej irytujące :)
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

Niezłe Rawandil... to słońce to świetna używka...
Gdyby tylko tak szybko nie uzależniało... ale przynajmniej nie kończy się szybko :D Boże, ale ta jazda jak sobie popatrzę przez 10 minut. Niesamowite. Te zawroty głowy, ta światłość umysłu :twisted:

A tak serio- Naprawde chce ci się kichać od patrzenia w słońce ? 8)
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Alucard 666 pisze: A tak serio- Naprawde chce ci się kichać od patrzenia w słońce ? 8)
Nie cały czas, nie myśl sobie :twisted: Ale jak się popatrzę z rana na mocno świecące słońce, to nie ma bata, żeby nie kichnąć. I tylko raz. Dziwne, dlatego irytuje nieco. A jak chcesz sobie patrzeć przez 10 minut, to sobie okularki spraw, bo dla oczu to niezbyt dobra "używka". :P
Aha - i znowu zrobiłeś błąd :P Wiesz gdzie :P

<koniec offtopu>
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

tak RaVandil... wiem gdzie... wracając do tabaki...
Próbował ktoś sobie kiedyś walić ją po oczach :D Wrażenia cudowne... świat się tak pięknie rozmywa ( próbowałem raz- więcej nie zamierzam )

PS. Gdzie mogę kupić tabaczkę kawową... słyszałem że jest ale nigdzie nie mogę znaleźć ... :D
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Zozole to już legenda wśród moich "wciągających braci" :P Plusz, soda oczyszczona, herbata malinowa... Dobrze wiedzieć, że jest ktoś taki oprócz nas :P Kiedyś wciągnąłem końską dawkę pieprzu (czyli taką, że taka sama dawka tabaki mnie dosłownie przewraca na plecy) Płacz i zgrzytanie zębów, ból w nosie i gardle, zapłakane i przekrwione oczy... Nie polecam :P
Od dziś płacę Eurogąbkami.
ODPOWIEDZ