Tatuaże

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Tatuaże są okropne :P Chyba że przedstawiają jakieś znaki okultystyczne - dzięki temu łatwo rozpoznać "swoich", z drugiej strony ludzie z więzień noszą tatuaże

ja jak już sobie machnę to będzie znaczyć że jestem ekscentrycznym multimiliarderem któremu wszyscy zwisają
Obrazek
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Offtop, ale...

AC, Ty się ostatnio w archeologa bawisz, że wykopujesz takie stare tematy?
Od dziś płacę Eurogąbkami.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

A ogółem tak jak Enterprise - docieram tam gdzie dawno użytkownicy nie byli :wink:


http://arkapana.republika.pl/symbo.html

ciekawe pomysły na tatuaże, choć to nie takie jakie chciałbym mieć :P
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

no enetrprise hehe ;)

ja się przymierzam do zrobienia sobie tatułażu ale to bedzie tylko prosty napis ;) po japonsku ;) Iaido
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

AC pisze:A ogółem tak jak Enterprise - docieram tam gdzie dawno użytkownicy nie byli :wink:


http://arkapana.republika.pl/symbo.html

ciekawe pomysły na tatuaże, choć to nie takie jakie chciałbym mieć :P
Wez tu AC takiej debilnej propagandy nie przemycaj bo mnie krew zaleje! Czy ty na prawde wierzysz w nienawistne brednie wyglaszane przez tych przyglupow w sutannach?
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Szelmon pisze:
AC pisze:A ogółem tak jak Enterprise - docieram tam gdzie dawno użytkownicy nie byli :wink:


http://arkapana.republika.pl/symbo.html

ciekawe pomysły na tatuaże, choć to nie takie jakie chciałbym mieć :P
Wez tu AC takiej debilnej propagandy nie przemycaj bo mnie krew zaleje! Czy ty na prawde wierzysz w nienawistne brednie wyglaszane przez tych przyglupow w sutannach?
chyba nie zrozumiałeś :P ja nie pokazywałem strony tylko obrazki na niej, fajnie mieć taki krzyż na ramieniu (tak jak w GTA: SA)
Obrazek
Eglarest
Chorąży
Chorąży
Posty: 3653
Rejestracja: sobota, 19 listopada 2005, 11:02
Numer GG: 777575
Lokalizacja: Poznań/Konin

Post autor: Eglarest »

UFF AC całe szczeście że szelmon się mylił tylko pozostaje pytanie jak tyś tą strone znalazł ;)
AC
Bosman
Bosman
Posty: 2204
Rejestracja: sobota, 17 grudnia 2005, 17:11
Numer GG: 4159090
Lokalizacja: Las Szamanów
Kontakt:

Post autor: AC »

Eglarest pisze:UFF AC całe szczeście że szelmon się mylił tylko pozostaje pytanie jak tyś tą strone znalazł ;)
Przez google "symbole okultystyczne" czy cośtam; tam są spoko:


http://www.eviltattoo.com/sy12.html


Ktoś tu ma jakieś tatuaże na sobie, dajcie fotki :wink:
Obrazek
Tori
Bosman
Bosman
Posty: 1759
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2006, 15:05
Numer GG: 7524209
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Tori »

Wy się śmiejecie, ja to na żywca widziałem na Krzeptówkach. A jakie tam to poparcie dostało... Każdy tylko przychodził do gablotki, kiwał głową, i odchodził...

Apropo upiększania się, to jest taka metoda zwana skaryfikacją. Krótko mówiąc, polega to na wycinaniu skóry, a blizny powstałe w ten sposób tworzą wzory. Obszerna galeria ukazująca tą sztukę.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 7 maja 2007, 12:55 przez Tori, łącznie zmieniany 1 raz.
Od dziś płacę Eurogąbkami.
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

Ja w taki sam sposob znalazlem to:
http://www.spelwerx.com/mendesgoat.html
Wiele symboli mozna tam wygrzebac, glownie po linkach na stronie. Oczywiscie jak ktos sie diabla nie boi :lol:
Co do tatuazy, to jak mieszkalem w Polsce to tatuowalem ludzi przez jakies trzy lata. Coby jakos wyzyc ;)
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Post autor: Solarius Scorch »

AC pisze:
Eglarest pisze:UFF AC całe szczeście że szelmon się mylił tylko pozostaje pytanie jak tyś tą strone znalazł ;)
Przez google "symbole okultystyczne" czy cośtam; tam są spoko:


http://www.eviltattoo.com/sy12.html


Ktoś tu ma jakieś tatuaże na sobie, dajcie fotki :wink:
Wszedłem na 2 sekundy, po których prawie wyrwałem z wrzaskiem wtyczkę z kontaktu; choć faktycznie zacząłem wrzeszczeć "Aaaa!! AAAAAAAA!!!", az do wcisniecia Alt+F4. Powód? gadające smileye... :X
Trankvilus
Marynarz
Marynarz
Posty: 371
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 08:40

Post autor: Trankvilus »

muszewpisac10znakow
Ostatnio zmieniony czwartek, 17 lipca 2014, 10:04 przez Trankvilus, łącznie zmieniany 1 raz.
Koyaanisqatsi!
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

Trankvilus pisze:Zastanawiałem się nad tatuażem... Rzecz jasna moje wapno jest "na nie" a to wciąż dość ważący czynnik :wink:
Imć pan Żmudzki, "prezes" warszawskiej Grupy Fechtunku i Tańca Dawnego "Lorica" (z którymi miałem przyjemność swego czasu trenować - niestety krótko) ma na ramieniu ciekawy tatuaż - Rękojeść rapiera z bardzo gustownym koszem (osłoną dłoni) i fragmentem głowni. Sądząc po prezencji, wydał na niego majątek :D
Zalezy od czasu jaki zajelo zrobienie tej rekojesci. Wiekszosc studii tatuazu kasuje iles tam za godzine. Chyba ze dziarka jest zbyt mala i wymyka sie klasyfikacji godzinowej, wtedy maja ustalona najnizsza kwote przy ktorej wlaczaja maszynke. Jesli wiec rekojesc o ktorej piszesz nie byla zbyt duza, to zajac mogla trzy do szesciu godzin, w zaleznosci od ilosci detali. Czyli jakies 300-600 zl w przecietnym studiu w czasach w ktorych jeszcze sie tym interesowalem. No i jest takze mozliwosc ze wydziaral go kumpel zupelnie za darmo, jak ja dziaralem moich kumpli ;)
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Trankvilus
Marynarz
Marynarz
Posty: 371
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 08:40

Post autor: Trankvilus »

muszewpisac10znakow
Ostatnio zmieniony czwartek, 17 lipca 2014, 10:05 przez Trankvilus, łącznie zmieniany 1 raz.
Koyaanisqatsi!
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

Trankvilus pisze:To nie wyglądało, jak dziarane i malowane tuszem z witaminą C 8)
Cos sugerujesz? ;)
Trankvilus pisze:Wyglądało fantastycznie, a kosz był na tyle skomplikowany, a przy tym tak dopracowany, że wnoszę, iż kosztowało go to sporo kasy :wink: Zajmował niemal całe ramię na szerokość (a imć pan Prezes chudzinką nie jest), a głownia - jeśli pamięć nie myli - kończyła sie w połowie bicepsa.
Kolo tysiaca mogl zaplacic w dobrym studio. Najlepiej po prostu zapytac.
:)
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
Trankvilus
Marynarz
Marynarz
Posty: 371
Rejestracja: środa, 11 kwietnia 2007, 08:40

Post autor: Trankvilus »

Cos sugerujesz? :wink:
Tylko tyle, że pewnie nie każdy kumpel da się dziarać moczem :twisted:
Koyaanisqatsi!
Szelmon
Buńczuczny Tawerniak
Buńczuczny Tawerniak
Posty: 1441
Rejestracja: wtorek, 20 grudnia 2005, 19:04
Lokalizacja: Baile Atha Cliath
Kontakt:

Post autor: Szelmon »

Sorry, ale nie kumam zupelnie o co chodzi. Wez mnie oswiec, bo mi glupio.
Moje demony nie odchodza, zasypiaja, ale zawsze sa obecne. Ktos potrafi nucic dla nich ciche kolysanki, ja sam potrafie tylko ryczec im wprost do ucha piesni wojenne. Ten ktos, spiewajac, jednoczesnie kladzie delikatnie palec na moich ustach.
ODPOWIEDZ