CD Action

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Wsumie to mam gdzieś Smugglera i czy mnie ogląda czy nie... A jeśli jest gdzieś na tym forum ukryty i pisze a ja się z nim nie kłócę to oznacza że fajny koleś jest z niego... Co do błędów to uważam że większość ludzi ma gdzieś jak to wygląda byle by był sens oddany. Ja np. prawie w ogóle przecinków nie używam :P
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Post autor: Solarius Scorch »

LOD pisze:o do błędów to uważam że większość ludzi ma gdzieś jak to wygląda byle by był sens oddany. Ja np. prawie wogule przecinków nie używam :P
Falka, zabijamy? :D
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fds »

Solarius Scorch pisze:
LOD pisze:o do błędów to uważam że większość ludzi ma gdzieś jak to wygląda byle by był sens oddany. Ja np. prawie wogule przecinków nie używam :P
Falka, zabijamy? :D
Popieram, ubić na miejscu i zakopać w nieoznakowanym miejscu. Ewentualnie, szczątki poćwiartować i rzucić dzikim psom na pożarcie. :twisted: Sąd niepotrzebny, oskarżony sam się przyznał :D
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Yacek
Marynarz
Marynarz
Posty: 343
Rejestracja: wtorek, 10 stycznia 2006, 17:54
Numer GG: 6299855
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Yacek »

Niedobrze mi się robi jak czytam takie posty jak ostatni LODa .
Jakie to głębokie przemyślenia ma do przekazania człowiek , który przez ileś tam lat życia nie nauczył pisać w ojczystym języku ?
Popieram przedmówców - ubić i zakopać :twisted:
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

LOD pisze:Co do błędów to uważam że większość ludzi ma gdzieś jak to wygląda byle by był sens oddany. Ja np. prawie wogule przecinków nie używam :P
I nie przeszkadza Ci, ze wiekszosc ludzi uwaza Cie za analfabete?

Jak Cie widza, tak Cie pisza, jak to sie mowi. A jak widza, ze nie umiesz pisac, tos analfabeta, ktory powinien do podstawowki wrocic.

Wierz mi, 'gdzies' to maja tylko Ci, ktorzy sami tak pisza. Teraz administracja bedzie miala na Ciebie oko - zostales ostrzezony. I jeszcze raz. I znowu...
Byly trzy ostrzezenia, teraz mozemy kasowac bez ostrzezenia Twoje posty nie spelniajace zasad ortografii i interpunkcji.
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
MAd Phantom
Arcymod Tawerniany
Arcymod Tawerniany
Posty: 1279
Rejestracja: poniedziałek, 16 sierpnia 2004, 17:13

Post autor: MAd Phantom »


Trzy? Nie zapominaj, że dwóch udzieliłem publicznie, wszystkim, zawsze i wszędzie ^^, co daje razem 5, czyli 2 powyżej "limitu" :)

Ouzaru

Post autor: Ouzaru »

LOD pisze:W sumie to mam gdzieś Smugglera i czy mnie ogląda czy nie... A jeśli jest gdzieś na tym forum ukryty i pisze, a ja się z nim nie kłó, to oznacza, że fajny koleś jest z niego... Co do błędów to uważam, że większość ludzi ma gdzieś jak to wygląda, byle by był sens oddany. Ja np. prawie w ogóle przecinków nie używam :P
Tak to wygląda nieco lepiej :) Dla mnie osobiście wygląd przekazu jest tak samo istotny jak on sam. Może autor i zachowuje sens w swojej wypowiedzi, ale co z tego... skoro się jego wypocin nie da przeczytać? Każdy jakoś umie gadac po polsku, to żadna sztuka. Ale widzę, że z pisownią to tutaj wiele osób kiepsko stoi. I to właśnie im nie przeszkadza wygląd i forma zapisanej wypowiedzi. Ja do nich nie należę i mnie osobiście taki post staje się drzazgą w oku. Nie kaleczcie tak WASZEGO języka OJCZYSTEGO. Macie gdzieś, że jesteście Polakami? Że tysiące, miliony młodych ludzi zginęło za naszą wolność? Za wolność naszej Polski? Nie pytam teraz tylko o patriotyzm, ale sam szacunek dla nich. Dzięki poświęceniu osób w naszym wieku, które zginęły tak niedawno w sumie, możemy swobodnie mówić, pisać i czytać po Polsku.
Dlatego nie bądźcie ignorantami. Okażcie choć namiastkę szacunku dla nich i jeśli jesteście DYS-cośtam, to chociaż piszcie posty w WORDzie. On Wam wyłapie i poprawi błędy. Zajmuje to jakieś pół minuty więcej...
Jelcyn
Bombardier
Bombardier
Posty: 643
Rejestracja: niedziela, 12 czerwca 2005, 15:41
Numer GG: 9025892
Lokalizacja: Bydgoskie przedmieścia mrokiem zalane...
Kontakt:

Post autor: Jelcyn »

Popieram, chociaż czasami sam robię różne błędy. Mój kumpel powiedział nawet kiedyś, ze przesadzam z przecinkami i wielokrotnie złożonymi zdaniami. [Proszę wrócić do tematu - dop. BAZYL]
"It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living."
-- Terry Pratchett
"Z głupotą się nie walczy, głupotę się omija"
impostor
Marynarz
Marynarz
Posty: 392
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 08:22
Lokalizacja: Prosto z trzewi molocha!
Kontakt:

Post autor: impostor »

Oda do SMG

Nie chcesz GO spotkać
ON jest niezwycięzony.
Mozesz przed nim uciekać,
lecz umrzesz zmęczony.

W redakcji roznosi debili
Nękając bratnie dusze
Ci co MU się sprzeciwili
Będą cierpieć katusze

bez pointy, jak to ktoś już napisał. ładny wierszyk? [;
Obrazek

Obrazek
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

Ra-V pisze:
BearClaw pisze:Chociaz osobiscie wolalbym jakby dawali troszke inaczej doklejona plytke... Albo chociaz na innych stronach, a nie na wstepie albo spisie tresci :!: Chociaz tak na stronach reklam :!: (jak juz sie zniszczy, to niech pal licho reklame, ale nie pismo...). 8)
Wstep byś niszczył? Jedna z najbardziej wartościowych rubryk pisma to właśnie on (według mnie). A poza tym: Jaki reklamodawca sie zgodzi by coś do niej dokleić? (BTW.: Miałby za to gwarancję, że ktoś na niej zatrzyma wzrok)

Przepraszam, a czy szanowny kolega to czytać potrafi? Chyba wyraźnie napisałem, aby NIE niszczyć wstępu... I teraz to tylko podkreśliłem... :?

Chociaż to już akurat problem odrobinkę przeterminowany, ponieważ teraz płyty (przynajmniej DVD) pojawiają się w bardzo (jak dla mnie :) ) przystępnych opakowaniach. Mi osobiście taka forma odpowiada.

Jeśli chodzi o Smugglera, to podobno znajduje się on, na jednym ze zdjęć w ostatnio dołączonym tiXo Maniaku, bodajże na stronie 134 :D (chociaż już w numerze majowym, wypierają się tego jak ognia :twisted: ). Mi się jednak wydaje, iż jest to prawdziwe oblicze, nieco wrednego przemytnika :twisted:
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
impostor
Marynarz
Marynarz
Posty: 392
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 08:22
Lokalizacja: Prosto z trzewi molocha!
Kontakt:

Post autor: impostor »

I dla tego wszyscy chcą go zobaczyć na żywo. Legenda Smugglera żyje poprzez właśnie takie operacje w CDA
Obrazek

Obrazek
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

impostor pisze:I dla tego wszyscy chcą go zobaczyć na żywo. Legenda Smugglera żyje poprzez właśnie takie operacje w CDA
Wszyscy? Zobaczyć go?! A co mi do tego?? Ot starszej daty człowiek (z tego co pisze) trudniący się w CDA. Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, a to czy istnieje, czy istnieje naprawdę, to owszem miło było by wiedzieć, ale mam to gdzieś. Co z tego że będę wiedział jak on wygląda? Ważne jest jak pisze m.in. AR.
Obrazek
"Nie wiem na co będzie trzecia wojna światowa, ale czwarta będzie na pewno na maczugi." Albert Einstein
Luke76
Majtek
Majtek
Posty: 86
Rejestracja: sobota, 21 stycznia 2006, 21:02
Lokalizacja: Ashenvale, ew. California Petrykozy :)
Kontakt:

Post autor: Luke76 »

[quote="BearClaw"Jeśli chodzi o Smugglera, to podobno znajduje się on, na jednym ze zdjęć w ostatnio dołączonym tiXo Maniaku, bodajże na stronie 134 :D (chociaż już w numerze majowym, wypierają się tego jak ognia :twisted: ). Mi się jednak wydaje, iż jest to prawdziwe oblicze, nieco wrednego przemytnika :twisted:[/quote]

Zupełnie jak mnie. Ot, starszy pan Smuggler (żeby nie powiedzieć Old Smuggler ;)) zdecydował, że się po cichu ujawni, po czym ale pożałował tego, bo żelazna kurtyna "Smuggie - reszta świata" opadłaby ;). Chociaż, może być również, że faktycznie to nie on. W zasadzie niczego nie można wykluczyć. I ten tekst jest zaprzeczeniem samym w sobie.

A tak przy okazji - BearClaw, sorry, że poprawiam akurat Ciebie, homie, ale to jest TipsoManiak.[/quote]
per aspera ad astra... *Seneca*
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

Luke76 pisze:A tak przy okazji - BearClaw, sorry, że poprawiam akurat Ciebie, homie, ale to jest TipsoManiak.
O rany... Kolejny z wadą wzroku, albo kiepską umiejętnością czytania...

Nie, ten numer akurat nie jest TipsoManiak, tylko TyXoManiak od rocznicy...
X = 10 i tutaj zostało to bardzo widocznie podkreślone... Jakaś plaga braku umiejętności czytania? Luke co jest? Okularki :?: :P :P Przecież Cd-Action wydał dodatkową książeczkę z okazji swojego dziesięciolecia :D , ale owszem, poprzednie wydania nazywały się TipsoManiaki (od tego, że dawali mnóstwo tipsów do różnych gier :) ). Zatem nie masz racji i zamiast mnie poprawiać, to tylko resztę wprowadzasz w fatalny błąd...
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
impostor
Marynarz
Marynarz
Posty: 392
Rejestracja: środa, 8 marca 2006, 08:22
Lokalizacja: Prosto z trzewi molocha!
Kontakt:

Post autor: impostor »

Luke76 pisze:żelazna kurtyna "Smuggie - reszta świata" opadłaby Wink. Chociaż, może być również, że faktycznie to nie on. W zasadzie niczego nie można wykluczyć. I ten tekst jest zaprzeczeniem samym w sobie.
I o to właśnie mi chodzi! Smuggler jest według mnie mistrzem autoreklamy, a przy okazji skupia na sobie powszechną uwagę! (w sumie to jedno i to samo, ale fajnie to brzmi) Takie zjawisko imć Freud nazwałby Smuggleryzm...
Jak już wcześniej napisałem, SMG wyrósł na miano legendy, nowoczesnego mitu z którym nawet Myth Busters sobie nie poradzą!
Obrazek

Obrazek
Luke76
Majtek
Majtek
Posty: 86
Rejestracja: sobota, 21 stycznia 2006, 21:02
Lokalizacja: Ashenvale, ew. California Petrykozy :)
Kontakt:

Post autor: Luke76 »

BearClaw pisze: O rany... Kolejny z wadą wzroku, albo kiepską umiejętnością czytania...
Żebyś, kurka blaszka, wiedział, że mam problemy ze wzrokiem ostatnio. A poza tym przepraszam, na zły numer spojrzałem.
per aspera ad astra... *Seneca*
CoB
Tawerniak
Tawerniak
Posty: 1616
Rejestracja: poniedziałek, 12 września 2005, 08:47
Numer GG: 5879500
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: CoB »

Ja CDA nie czytam z braku funduszy i nie odczuwam pragnienia ujrzenia Smugglera, chociaż muszę przyznać jak Impostor, że to człowiek, który wie jak się rozreklamować...
http://niwia.myforum.pl/ - forum Opolskiego klubu RPG i fantastyki
http://my.opera.com/gimnazjon/blog/ - sport, ruch, zdrowie, itepe
ODPOWIEDZ