CD Action

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Post autor: BAZYL »

KraveN pisze:własnie czy Smuggler jest człowiekiem?
Smuggler jest Smugglerem Chaosu ;-) (Jak ktoś nie rozumie to odsyłam do "Władcy Notatników" w TRPG :D
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

Oczywiście się zgadzam z dopiskiem Bazyla :D . A jeśli chodzi o Smugglera - no cóż... Widziałem już tyle koncepcji na temat jego jestestwa i niejestestwa (przecież już tylo było mowy, że Smugg nie istnieje :shock: ,albo całą redakacja składa się na osobę :?: zwaną Smuggler :P .Ja tam wie swoje - Smuggler to tylko stara kobieta w męskich ciuszkach :P - czemu? A czemu nie? :lol: Wredna, przyczepia sie do wszystkiego (wrecz hmm upierdliwa, jeśli mogę takie słowa użyć :wink: ) i twierdząca, że zna wszystko i wszystkich :lol: .A poważnie to kto nie zna Smugglera? Albo raczej kto nie słyszał o nim? Jedna z barwniejszych postaci w Cd-Action, dość inteligentny i oczytany i arcy wredny, ale to właśnie dzięki niemu Cd-Action (a ściślej Action Redaction) jest tak barwne i cieszy się taką popularnością... A to czy jest człowiekiem czy też nie - jakoś mnie nie obchodzi - co ma robić - to robi i to całkiem nieźle - czy coś więcej chcieć od tego osobnika? Mi wystarcza 8)
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
LOD
Kok
Kok
Posty: 1348
Rejestracja: niedziela, 14 sierpnia 2005, 17:33
Numer GG: 0
Lokalizacja: Z Karczmy "Pod Wyszczerbionym Toporem"

Post autor: LOD »

Ja Smugglerowi szczerze współczuję tylu listów od jakiś młokosów, którzy tylko "bo JA tak robię, bo JA tak mówię". I dostaje takich kilkadziesiąt tysięcy listów miesięcznie... :shock: Ech... Też bym zaczął ich zjeżdżać i mieć takie żarty po tylu latach czytania tego typu listów...

CDA zaś się zmienia. Nie powiem że na gorsze czy lepsze bo to kwestia gustu (moim zdaniem jestem neutralny i te zmiany mi nie przeszkadzają). Redaktorzy piszą nieco inaczej niż np. w 2000 roku (od wtedy czytam CDA). Wystarczy poprostu wziąć np. najstarszy z numerów jaki się ma i porównać z najnowszym... zupełnie inaczej...

Zaś przez te lata zmieniają się dlatego że robią m.in. coraz więcej błędów (chociażby w tegorocznym tipsomaniaku w dziale z grami bodaj z 2002 roku jest pokazana gra Freedom Force a u gury napis że jest z 2004... albo wielokrotnepomyłki że np. w GW dali do gier złe screeny) i wiedzą na co sobie mogą pozwolić a na co nie...(dawniej niedopuszczalne było w takiej recenzji mówienie że coś jest np. "cholerne" lub że jest coś do (_!_). Było to ładniej powiedziane) Jednak młodzież się zmienia i nic na to nie poradzimy.

Nie zmienia to faktu że zasługują na miano najlepszego czasopisma z grami komputerowymi w Polsce. Oczywiście porównując do innych czasopism bo idealni to to oni nie są. 8)
Rhysode
Pomywacz
Posty: 23
Rejestracja: czwartek, 11 sierpnia 2005, 11:33

Post autor: Rhysode »

Według mnie CDA jest świetne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I lubie poczytać jak :!: Smuggler :!: odpowiada na listy,
poprostu nie moge powstrzymać się od śmiechu :mrgreen: :D
Normalnie czasem "r" mi nie zaskakuje,
więc sorry jakby ktoś nie zrozumiał jakiegoś
mojego postu :)
olek
Tawerniany Emeryt
Tawerniany Emeryt
Posty: 35
Rejestracja: niedziela, 22 sierpnia 2004, 23:57
Numer GG: 3686510
Lokalizacja: z Torunia
Kontakt:

Post autor: olek »

smuggler to macabra we wlasnej osobie :P
kto wie ten wie :D
pozdrawiam ekipe t-rpg i cda!
Are You TOLKIEN to me?
Rochatyniec
Pomywacz
Posty: 29
Rejestracja: środa, 13 kwietnia 2005, 21:51
Lokalizacja: grod z herbem szlonego dzika
Kontakt:

Post autor: Rochatyniec »

co do smugglera to zostal juz zdemaskowany
oto jego podobizna oraz miejsce wystepowania :twisted:

http://www.tibia.pl/monsters.php?sort=potwor&id=134
"...Jestem okruchem ostatnim, zagubionym w powrzechnej eutropii, tak niewielkim i tak bolesnym ziarnem..."
Delirium w Tharsys
Wiktor Żwikiewicz
Velociraptor
Majtek
Majtek
Posty: 77
Rejestracja: czwartek, 13 października 2005, 11:59
Numer GG: 8368308
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Velociraptor »

Rochatyniec pisze:co do smugglera to zostal juz zdemaskowany
oto jego podobizna oraz miejsce wystepowania :twisted:

http://www.tibia.pl/monsters.php?sort=potwor&id=134
Hheehe dobre sobie :lol: niezłe poczucie humoru :wink:
Obrazek

"Możecie mnie zabić ale nie odbierzecie mi wolności"
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Mój kumpel z klasy był w redakcji CDA i zawiudł się widokiem elda (podobno zagorzałego metala) w koszulce i butach nike :P
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

To, że ktoś jest wielkim fanem metalu nie znaczy, że musi wyglądać jak idiota ;P

Jak byłam w redakcji CDA ostatni raz (jakieś 3 lata temu, może 4) to Eld nawet ok wyglądał :)~
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Villemo
Bombardier
Bombardier
Posty: 622
Rejestracja: wtorek, 4 października 2005, 15:21

Post autor: Villemo »

A czy to, że ktoś nosi koszulkę i buty Nike, to znaczy, że nie może słuchać metalu?
Fie fye foe fum,
I smell the blood of the asylum.
Kloner
Chorąży
Chorąży
Posty: 3121
Rejestracja: wtorek, 21 grudnia 2004, 11:06
Lokalizacja: Tam gdzie konczy się wieś a zaczyna zadupie \,,/ <(^.^)> \,,/

Post autor: Kloner »

Tak ale jak ktoś twierdzi że jest zagorzałym metalem i wogule... a zresztą niema się co z wami kłucić xP
"Lepiej Milczeć I Wyglądać Jak Idiota, Niż Się Odezwać I Rozwiać Wszelkie Wątpliwości"
Mafia Radioaktywnych Krów
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Post autor: Craw »

No wiesz, moj kumpel ma kuzyna, co wyglada jak hiphop ziom\reggae sluchacz. A slucha takiej masakry, ze uszy by Ci zwiedly. Nie szata zdobi czlowieka
Falka
Tawerniana Wiewiórka
Tawerniana Wiewiórka
Posty: 2008
Rejestracja: poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 15:54
Numer GG: 1087314
Lokalizacja: dziupla ^^
Kontakt:

Post autor: Falka »

Słucham metalu, czy mam się ubierać na czarno i przefarbować włosy? Czy bez makijażu nie mogę tego słuchać?

A jak słucham czasem Eminema i jakiś czarnuchów, to mam nosić spodnie z krokiem w kolanach i złote łańcuchy?

Jestem też zagorzałą fanką Coldplay'a i Skunk Anansie. Jak mam się ubrać?

A jak ubierają się fani Depeche Mode? Bjork? Kosheen? FatboySlima? Bo ja ich wszystkich lubię i nagle czuję się źle ubrana.

Od jutra chodzę nago ;P

Żeby nie było OT: było coś ciekawego w CDA ostatnio? Od dwóch lat już tego w łapkach nie miałam...
Sblam! | "Orły są duże i tupią"
Dark_Voyager
Marynarz
Marynarz
Posty: 271
Rejestracja: piątek, 16 września 2005, 21:33
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Dark_Voyager »

Do CDA mogliby dorzucić jakieś fajne gierki, bo jak obserwuję w kioskach to coraz mniej ciekawych pozycji widuję ( nie tylko w CDA )
Ogólnie fajny magazyn ( to właśnie z niego dowiedziałem się o TRPG ), ale trochę za drogi.

Co do ubierania się na czarno, to każdy słucha tego czego chce i ubiera się jak zechce. Jeżeli chodzi o mnie to nie ubieram się na czarno, a słucham wykonania zespołów z niemal każdego rodzaju metalu ( ciągle szukam czegoś nowego ).

P.S Co do muzy w menu CDA to w numerze 85 puścili bardzo fajny kawałek muzyczny, ale nie znam wykonawcy, ani nazwy tego utworu. Wiecie może co to za zespół muzyczny?

Dark_Voyager
BearClaw
Marynarz
Marynarz
Posty: 261
Rejestracja: czwartek, 21 lipca 2005, 12:46
Numer GG: 9458038
Lokalizacja: Z Bractwa Stali...
Kontakt:

Post autor: BearClaw »

Dark_Voyager pisze:Do CDA mogliby dorzucić jakieś fajne gierki, bo jak obserwuję w kioskach to coraz mniej ciekawych pozycji widuję ( nie tylko w CDA )
Dark_Voyager
Przeciez caly czas sie ukazuja dobre pozycje w Cd- Action :!: Ostatnio nawet dali w pelnej wersji Fallouta BoS :!: I co tutaj narzekac??? :?: :roll: Ja uwazam, ze w Cd-Action ukazuja sie naprawde dobre pozycje, no chyba ze ktos wymaga nowosci - ale od tego ma sklep i tam moze sobie kupic jakies orginalne nowe gry.. albo poczekac 2-3 lata na Cd-Action :wink: .
Wszystko przemija w milczeniu, a milczenie spowija wszystko...
Waltos
Mat
Mat
Posty: 438
Rejestracja: czwartek, 25 listopada 2004, 19:53
Numer GG: 6635964
Lokalizacja: tu

Post autor: Waltos »

Heh, dla Fallouta: BoS kupiłem najnowsze CDA i miodzio :D Poza tym Carmaggeddon 2000 też cudo! A Jet's and gun's niby ak prosta gierka, a tak mnie wciagneła, ze przeszedłem ją kilka razy i od najniższego poziomu trudności doszedłem do 'superman' :D
żyję
laRy
Kok
Kok
Posty: 1133
Rejestracja: niedziela, 26 grudnia 2004, 14:02

Post autor: laRy »

taaaak, fallout tactics... specjalnie dla tej gierki bym CDA kupil... ale ja juz wszystkie falle mam :D a CDA i tak kupilem, taka tradycja. laRy jest w Polsce = laRy kupuje CDA


a co do ciuhow, ja jestem metalem i co? nieubieram sie na (tylko) czarno! w szafie mam chyba z 3 nieczarne koszulki (z +/- 15). mam tez koszulke z Marleyem :D o to mnie by chyba nikt nieposadzil :D
ODPOWIEDZ