CD Action

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
NdwZ
Majtek
Majtek
Posty: 75
Rejestracja: czwartek, 15 grudnia 2005, 15:59
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Re: CD Action

Post autor: NdwZ »

Solarius Scorch pisze:
Moim zdaniem najlepsze nie jest - może i najbardziej profesjonalne, zdecydowanie najlepsze obecnie, ale do niektórych starych wydawnictw im daleko. Może i nostalgia przeze mnie przemawia, ale wydaje mi się, że to jednak nie ta ekipa, nie ten poziom geniuszu.
A co sie stało z tymi starymi wydawnictwami? Czemu ich juz nie ma na rynku? Oj no chyba nie były wystarczająco dobre...

CDA nie kupuje juz od dość długiego czasu bo już nie gram tyle (a jak już to w pare kultowych tytułów które chyba nigdy mi sie nie znudzą) ani nie interesuje się już tak komputerami (ot poczytać sobie, popisać, znaleść jakieś info gdy potrzeba itp.) więc szkoda mi kasy na pismo które jest mi nie potrzebne. Ale mimo wszystko uważam CDA za bardzo dobre pismo. Do tej pory zdarza mi się wsiąść któryś numer z całkiem pokaźnego stosiku (który od lat zajmuje to samo miejsce na półce) i czytać od deski do deski. Spędziłem przy nim naprawdę dużo czasu i nie był to czas stracony.
Kurcze aż normalnie wezbrała we mnie chęć kupienia sobie kontrolnie chociaż jednego nowego numeru żeby zobaczyć co tam u nich słychać ;)
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: CD Action

Post autor: Solarius Scorch »

NdwZ pisze:
Solarius Scorch pisze:Moim zdaniem najlepsze nie jest - może i najbardziej profesjonalne, zdecydowanie najlepsze obecnie, ale do niektórych starych wydawnictw im daleko. Może i nostalgia przeze mnie przemawia, ale wydaje mi się, że to jednak nie ta ekipa, nie ten poziom geniuszu.
A co sie stało z tymi starymi wydawnictwami? Czemu ich juz nie ma na rynku? Oj no chyba nie były wystarczająco dobre...
<sigh> Zerknij na stronę-dwie wcześniej, gdze jest o tym mowa, zanim zaczniesz wypisywać herezje. :P A poza tym polecam lekturę archiwalnych numerów omawianych pism, może się spodoba?
NdwZ pisze:
Solarius Scorch pisze:CDA nie kupuje juz od dość długiego czasu bo już nie gram tyle (a jak już to w pare kultowych tytułów które chyba nigdy mi sie nie znudzą) ani nie interesuje się już tak komputerami (ot poczytać sobie, popisać, znaleść jakieś info gdy potrzeba itp.) więc szkoda mi kasy na pismo które jest mi nie potrzebne. Ale mimo wszystko uważam CDA za bardzo dobre pismo. Do tej pory zdarza mi się wsiąść któryś numer z całkiem pokaźnego stosiku (który od lat zajmuje to samo miejsce na półce) i czytać od deski do deski. Spędziłem przy nim naprawdę dużo czasu i nie był to czas stracony.
Hej, ja mam tak samo z Top Secretem :)
Nekonushi
Bombardier
Bombardier
Posty: 890
Rejestracja: piątek, 22 września 2006, 10:04
Numer GG: 10332376
Skype: p.kot.l.
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: CD Action

Post autor: Nekonushi »

... dlaczego mam wrażenie, że za miesiąc znajdziecie się w "Schwytane w sieci" :] ?
Obrazek
Obrazek
Czerwona Orientalna Prawica
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: CD Action

Post autor: Solarius Scorch »

Nekonushi pisze:... dlaczego mam wrażenie, że za miesiąc znajdziecie się w "Schwytane w sieci" :] ?
Sam o tym myślałem, ale nie - jesteśmy za mało antyfańscy. :D
Azrael
Bosman
Bosman
Posty: 2006
Rejestracja: niedziela, 17 grudnia 2006, 11:38
Numer GG: 0
Lokalizacja: Nie chcesz wiedzieć... naprawdę nie chcesz wiedzieć...

Re: CD Action

Post autor: Azrael »

Moim zdaniem najlepsze nie jest - może i najbardziej profesjonalne, zdecydowanie najlepsze obecnie, ale do niektórych starych wydawnictw im daleko. Może i nostalgia przeze mnie przemawia, ale wydaje mi się, że to jednak nie ta ekipa, nie ten poziom geniuszu.
No wiesz SS? Za takiego starego pryka to Cie nie brałem - "za moich czasów, hehe to dopiero było" - Bez przesady, to co było a nie jest nie pisze się w rejestr, nie możesz już do końca życia wszystkich samochodów porównywać do "Syrenki" czy "Garbusa". Stary, laski nie lecą na pryków!

Swoją drogą wie ktoś co było z tą odnową Top Secreta? To był tylko plagiat nazwy, czy też byli dobrzy, ale im nie wyszło?
Ostatnio zmieniony niedziela, 12 października 2008, 22:45 przez Azrael, łącznie zmieniany 1 raz.
Grupa Nieszanowania Praw Ludzkich oraz Wspierania Bratniej Nienawiści na Tawernie

Azrael (Śmierć Wszechświatów) jest ich władcą. Wszystkie inne Śmierci są zależne od niego.
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: CD Action

Post autor: Solarius Scorch »

Azrael pisze:
Moim zdaniem najlepsze nie jest - może i najbardziej profesjonalne, zdecydowanie najlepsze obecnie, ale do niektórych starych wydawnictw im daleko. Może i nostalgia przeze mnie przemawia, ale wydaje mi się, że to jednak nie ta ekipa, nie ten poziom geniuszu.
No wiesz SS? Za takiego starego pryka to Cie nie brałem - za moich czasów, hehe to dopiero było - Bez przesady, to co było a nie jest nie pisze się w rejestr, nie możesz już do końca życia wszystkich samochodów porównywać do "Syrenki" czy "Garbusa". Stary, laski nie lecą na pryków!
WTF?
Azrael pisze:Swoją drogą wie ktoś co było z tą odnową Top Secreta? To był tylko plagiat nazwy, czy też byli dobrzy, ale im nie wyszło?
Nie było tam chyba nikogo ze starej ekipy. To była jakaś ściema.
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: CD Action

Post autor: Craw »

Na pewno byl Martinez.
Awatar użytkownika
Solarius Scorch
Bosman
Bosman
Posty: 1859
Rejestracja: sobota, 25 czerwca 2005, 13:38
Numer GG: 0
Skype: solar_scorch
Lokalizacja: Cyprysowe Źródła

Re: CD Action

Post autor: Solarius Scorch »

Craw pisze:Na pewno byl Martinez.
Martinez... Martinez... Nie znam. Czy to aby nie ktoś z Secret Service?
Adamir
Marynarz
Marynarz
Posty: 329
Rejestracja: wtorek, 18 marca 2008, 19:18

Re: CD Action

Post autor: Adamir »

Martinez... Martinez... Nie znam. Czy to aby nie ktoś z Secret Service?
Martinez to zdaje się naczelny (albo wicenaczelny) Secret Service, a wcześniej redaktor Top Secret.
[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]Obrazek[/url]
Sihamaah
Bosman
Bosman
Posty: 1719
Rejestracja: sobota, 4 sierpnia 2007, 12:16
Numer GG: 11803348
Lokalizacja: Łóżko -> Lodówka -> Kibel -> Komputer (zapętlić)

Re: CD Action

Post autor: Sihamaah »

CDA jest do niczego. Drętwy humor, beznadziejne i (mam odczucie, że) chyba sponsorowane recenzje. Smuggler wcale nie jest ciekawą postacią, a co ciekawsi ludzie jak Eld w końcu odeszli od tego pisma. W dodatku dużo kosztuje i ma beznadziejne covery.
Mów mi Sih :)
Kanał IRC Tawerny RPG: [url=irc://irc.npircs.pl/tawerna-rpg]KLIK![/url]
Link nie działa? Używaj Opery lub zainstaluj Chatzillę, jeśli używasz Firefoxa. PS.[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]STARY KANAŁ TUTAJ[/url]
Brzoza
Bosman
Bosman
Posty: 1796
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 10:52
Numer GG: 0
Lokalizacja: Freistadt Danzig

Re: CD Action

Post autor: Brzoza »

A smugler to nie mr jedi z kawaii?
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Zaknafein
Bombardier
Bombardier
Posty: 729
Rejestracja: wtorek, 6 grudnia 2005, 09:56
Numer GG: 4464308
Lokalizacja: Free City Vratislavia
Kontakt:

Re: CD Action

Post autor: Zaknafein »

Przynajmniej oficjalnie Smuggler =/= Mr. Jedi. Przynajmniej kiedy jeszcze czytałem CD-A to nie przyznawali się do jedności.
Adamir
Marynarz
Marynarz
Posty: 329
Rejestracja: wtorek, 18 marca 2008, 19:18

Re: CD Action

Post autor: Adamir »

Smuggler to Mac Abra przecież.
[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Re: CD Action

Post autor: BAZYL »

Smuggler to Borg :P
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
McGenius
Szczur Lądowy
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 6 września 2007, 13:34
Numer GG: 0

Re: CD Action

Post autor: McGenius »

Smuggler to antropomorficzna dzika wiewiórka :P
Garra
Pomywacz
Posty: 20
Rejestracja: niedziela, 15 czerwca 2008, 21:02
Numer GG: 4055557

Re: CD Action

Post autor: Garra »

Przedmówca Adamir dobrze prawi Smugg to Mac Abra tym ja 100% pewności nabrałem po PGA gdzie latał z jakąś "pro" lustrzanką a jak czytelnicy CDA wiedzą cykanie fotek jest hobby Smugglera. Osobiście CDA czytać regularnie przestałem jakieś 2 latka temu na rzecz Gitarzysty xP Teraz kupuje jak jakiś dobry cover dadzą...
O jama shimashita ;)
Matysz
Mat
Mat
Posty: 441
Rejestracja: środa, 21 października 2009, 15:31
Numer GG: 2797417

Re: CD Action

Post autor: Matysz »

Czy wy też macie ostatnio wrażenie, że CDA coraz bliżej do Bravo? Nie umiem sprecyzować, co się dokładnie zmieniło w ich stylu pisania, ale jest... nudny. Jakiś taki bardziej, no nie wiem, "oddalony" od czytelnika? Najnowszy układ pisma nieudany jest (dawniej recki od zapowiedzi były rozdzielone gamewalkerem, a teraz nie są niczym). Artykuł o nude patchach w piśmie, które czytają nieletni, na dodatek napisany w stylu "wszyscy to lubimy"-poczułem się zniesmaczony. Jakbym chciał pooglądać gołe tyłki, to bym co innego kupił (ofc ocenzurowane są fotki w tym artykule, ale to i tak nie ma sensu). Co do gier dodawanych: był czas, gdy były żałosne (owieczka sten...), teraz jest lepiej: DMC 4 i Ninja Blade. Podsumowując: osobiście mam wrażenie, że CDA albo stara się utrzymać na rynku albo pozyskać nowych odbiorców zmieniając swoją zawartość na odbieralną przez większą grupę. Kupuję już tylko wtedy, jak jest coś dobrego na płytce, bo czytanie pisma przestało być przyjemnością, na którą czekałem cały miesiąc.
Mam niefajną klawiaturę od TPSA i mi kilka klawiszy odmawia posłuszeństwa.

ADVENTURE PLANET czeka na Ciebie! Dołącz do sesji, wczuj się w tej klimat!
ODPOWIEDZ