Po śmierci

Tutaj poruszamy wszystkie tematy, których nie da się upchnąć powyżej...
Remik
Marynarz
Marynarz
Posty: 239
Rejestracja: piątek, 15 września 2006, 14:37
Lokalizacja: Za( ! )pie

Post autor: Remik »

Organy odać potrzebującym, a reszta nich sie wala po świecie :P [/code]
Obrazek
Miśko
Majtek
Majtek
Posty: 95
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 15:35
Lokalizacja: Reda

Post autor: Miśko »

reszta nich sie wala po świecie
Joooo... To by było niezłe, tak w testamencie napisać "Prawą nogę proszę wysłać do Senegalu, a lewą dłoń do Bangladeszu" ;D
"Nie."
- Wiele osób.
Neprijatel
Bombardier
Bombardier
Posty: 627
Rejestracja: wtorek, 22 listopada 2005, 18:30
Lokalizacja: ze wszond
Kontakt:

Post autor: Neprijatel »

Pogrzebać. Ładnie, po katolicku.

Wiem, wiem, nuda...
leżę, patrzę w podłogę i nie chcę.
Mistrz Małodobry
Marynarz
Marynarz
Posty: 370
Rejestracja: niedziela, 20 sierpnia 2006, 00:22

Post autor: Mistrz Małodobry »

jest jeszcze opcja z przekazaniem Akademi Medycznej podłubią złożą z powrotem ( zostawiając pare narzedzi w srodku i zastanawiając się co zrobic z organami które zostały ) a ostatnio krucho u nich z ciałami na których trzeba studentów uczyc
Obrazek
Deep
Chorąży
Chorąży
Posty: 3712
Rejestracja: niedziela, 10 września 2006, 10:31
Lokalizacja: Wro

Post autor: Deep »

Cóż za temat xD
Ja bym chciał, żeby wyjęli najpoptrzebniejsze organy (może się komuś przydadzą?) a potem spalili ciało. A prochy niech wsadzą do słoiczka a słoiczek niech stoi na biurku mojego syna (jesli będę miał :P).
.
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

No tak, część na przeszczepy a reszte spalić... A co z mózgiem?
:twisted: Ja bym swój kazał wysłać w paczce znajomej : ) Boi sie mózgów :P
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
Zajcew
Marynarz
Marynarz
Posty: 161
Rejestracja: wtorek, 13 lutego 2007, 15:36
Lokalizacja: Fort Łódź

Post autor: Zajcew »

Coś dużo tu fanów kremacji. Ja i owszem dał bym sobie wyjąć parę tych niepotrzebnych mi już po śmierci kiszek na przeszczepy, ale wolałbym normalny pogrzeb z trumną i w ogóle. Urnę z prochami dziadka można stłuc, zgubić albo jeszcze gorzej, a nagrobek jak postawisz tak będzie stał. Jako dodatkowy plus użyźnisz sobą glebę, a i robaki się najedzą(podejście ekologiczne). Poza tym w razie ekshumacji zwłok ludzie mogli by sobie popatrzeć na mój fajny przegniły szkielet :D .
Miśko
Majtek
Majtek
Posty: 95
Rejestracja: poniedziałek, 26 lutego 2007, 15:35
Lokalizacja: Reda

Post autor: Miśko »

Urnę z prochami dziadka można stłuc, zgubić albo jeszcze gorzej, a nagrobek jak postawisz tak będzie stał.
Chyba, że tak jak na jednym z gdyńskich cmentarzy ktoś ci nagrobek rozbije i szkielet wyciągnie. To ja jednak wolę by zgubili moje prochy, chociaż i tak mi to już nie będzie robiło zbytnio ;p.
"Nie."
- Wiele osób.
Kurak
Pomywacz
Posty: 67
Rejestracja: piątek, 9 lutego 2007, 16:10
Numer GG: 0
Lokalizacja: Polska

Post autor: Kurak »

Miśko pisze:Chyba, że tak jak na jednym z gdyńskich cmentarzy ktoś ci nagrobek rozbije i szkielet wyciągnie.
No co, jakiś nekromanta ciała do badań potrzebował ;)
Co do tematu to mnie to niezbyt interesuje bo po śmierci ciało niezbyt jest potrzebne :)
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Heh, mnie raczej obojętne. Jeśli ktoś uzna, że moje organy do czegoś się nadaje, to proszę bardzo, niech bierze na przeszczep, a to co zostanie niech pochowają jakoś przyzwoicie. A nawet jak nie to i tak nie będę miał na to wpływu :P
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Ja chcę żeby oje ciało puścili w morze na drakkarze i podpalili go płonącą strzałą. A tak na poważnie to chce mieć własny kurchan. No dobra tak zupełnie na serio to niech wyciachają co sie jeszcze będzie nadawać do użytku a resztę to można skremować. A prochy rozsypać nad oceanem na przykład, albo do urny i nad TV. W sumie to dosyć mało mnie interesuje co stanie się z ciałem po śmierci, więcej zmartwienia będzie o duszę.
Mistrz Małodobry
Marynarz
Marynarz
Posty: 370
Rejestracja: niedziela, 20 sierpnia 2006, 00:22

Post autor: Mistrz Małodobry »

Ravandil pisze:Heh, mnie raczej obojętne. Jeśli ktoś uzna, że moje organy do czegoś się nadaje, to proszę bardzo, niech bierze na przeszczep, a to co zostanie niech pochowają jakoś przyzwoicie. A nawet jak nie to i tak nie będę miał na to wpływu :P
musisz najpierw zgode na pobranie podpisac i nosic przy sobie...
Obrazek
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Post autor: Force »

Ale nikt nie wpadł na to żeby sie ZAMROZIĆ i trafic w przyszłości do kabiny resurekcyjnej takiej jak ta w "Dysku" Terrego Pratchetta
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 18:15 przez Force, łącznie zmieniany 1 raz.
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fds »

Mistrz Małodobry pisze:
Ravandil pisze:Heh, mnie raczej obojętne. Jeśli ktoś uzna, że moje organy do czegoś się nadaje, to proszę bardzo, niech bierze na przeszczep, a to co zostanie niech pochowają jakoś przyzwoicie. A nawet jak nie to i tak nie będę miał na to wpływu :P
musisz najpierw zgode na pobranie podpisac i nosic przy sobie...
Chciałeś powiedzieć chyba, że jeśli nie chcesz żeby Ci pobrali organy, to musisz nosić odmowę przy sobie :)
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Ravandil
Tawerniany Leśny Duch
Tawerniany Leśny Duch
Posty: 2555
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 19:14
Numer GG: 1034954
Lokalizacja: Las Laurelorn/Dąbrowa Górnicza/Warszawa

Post autor: Ravandil »

Force ray pisze:Ale nikt nie wpadł na to żeby sie ZAMROZIĆ i trafic w przyszłości do kabiny resurekcyjnej takiej jak ta w "Dysku" Terrego Pratchetta
Albo do takiej jak w "Gwiezdnych Wojnach", tam gdzie Han Solo siedział :P Z takich bardziej odjechanych pomysłów to jeszcze można dać się zamrozić, żeby w przyszłości zrobili z ciebie cyborga :wink: Ale może lepiej nie fantazjujmy w ten sposób, bo to się może źle skończyć :wink:
Nordycka Zielona Lewica


Obrazek
http://www.lastfm.pl/user/Ravandil/

Obrazek
Alucard
Bosman
Bosman
Posty: 2349
Rejestracja: czwartek, 22 marca 2007, 18:09
Numer GG: 9149904
Lokalizacja: Wrzosowiska...

Post autor: Alucard »

A ja chcę aby mnie po śmierci...
... WSKRZESIĆ (Buhahaha, nikt na to nie wpadł :D ?)
Jak jest tu jakiś licencjonowany nekromanta to "wskrzeszenie raz na miejscu" zamawiam :D :twisted:
Mroczna partia zjadaczy sierściuchów
Czerwona Orientalna Prawica
Perzyn
Bosman
Bosman
Posty: 2074
Rejestracja: wtorek, 7 grudnia 2004, 07:23
Numer GG: 6094143
Lokalizacja: Roanapur
Kontakt:

Post autor: Perzyn »

Alucard - ja bym tam wolał licencjonowanego wampira. Wiesz najlepiej takiego w długim czerwonym płaszczu i kapeluszu z szerokim rondem... Z takim "ojcem" to nikt nie skoczy:D
ODPOWIEDZ