Data premiery

Forum systemu Core - www.Core.CKGames.pl
IaCobi
Majtek
Majtek
Posty: 96
Rejestracja: poniedziałek, 17 września 2007, 20:11
Numer GG: 683648
Lokalizacja: Rawicz/Wrocław
Kontakt:

Data premiery

Post autor: IaCobi »

Znamy już dokładną datę wydania Core. Będzie to 10 marca 2008.

Dla tych, którzy nie zapoznali się z informacjami w FAQ: Podręcznik ukaże się w miękkiej oprawie w formacie A5, będzie zawierał około 200 stron. Dokładny nakład jest jeszcze ustalany.
Obrazek
Zapotoczny
Szczur Lądowy
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 15 listopada 2007, 21:27
Numer GG: 0

Re: Data premiery

Post autor: Zapotoczny »

I ile toto będzie kosztować?
borg
SuperTechTawerniak
SuperTechTawerniak
Posty: 349
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 01:32
Numer GG: 115125
Lokalizacja: Rawicz/Wrocław
Kontakt:

Re: Data premiery

Post autor: borg »

Wszelkie szczegóły wydania:
http://core.ckgames.pl/faq.php?cat_id=1
Zapotoczny
Szczur Lądowy
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 15 listopada 2007, 21:27
Numer GG: 0

Re: Data premiery

Post autor: Zapotoczny »

Dzieki bardzo za nfo :)
<30 zeta - za takie pieniadze to pewnie kupie.

A zapytam tak z ciekawosci - POD czy normalny offset?
I czy macie zamiar nawiązać współpracę ze sklepami inetowymi (do rebela mam 15 minut kolejką, taniej niż przesyłka wychodzi :D)?
borg
SuperTechTawerniak
SuperTechTawerniak
Posty: 349
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 01:32
Numer GG: 115125
Lokalizacja: Rawicz/Wrocław
Kontakt:

Re: Data premiery

Post autor: borg »

Nakład Core będzie wydany w technologii druku cyfrowego (offset byłby nieopłacalny przy nakładzie startowym, który planujemy).

Tak, oczywiście nawiążemy współpracę ze sklepami internetowymi.
polmanga
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 3 marca 2008, 02:21
Numer GG: 0

Re: Data premiery

Post autor: polmanga »

gdzie będzie można znależć ów podręcznik, jestem zainteresowany
Krakonman
Szczur Lądowy
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 23 grudnia 2007, 21:43
Numer GG: 0

Re: Data premiery

Post autor: Krakonman »

Do premiery pozostał tydzień, tymczasem wydawnictwo zamiast promować produkt pełną parą, zamilkło. Może udostępnilibyście jeszcze trochę informacji o Core.
IaCobi
Majtek
Majtek
Posty: 96
Rejestracja: poniedziałek, 17 września 2007, 20:11
Numer GG: 683648
Lokalizacja: Rawicz/Wrocław
Kontakt:

Re: Data premiery

Post autor: IaCobi »

Aktualnie cała praca włożona jest w skład i produkcje podręcznika. Dodatkowe informacje pojawią się już, jak Core będzie dostępny w sklepach.
polmanga pisze:gdzie będzie można znależć ów podręcznik, jestem zainteresowany
W sklepie wydawnictwa, sklepach internetowych. Być może w wybranych zwykłych sklepach rpg.
Obrazek
polmanga
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 3 marca 2008, 02:21
Numer GG: 0

Re: Data premiery

Post autor: polmanga »

Byłbym wdzięczny za podanie jakiś linek na ewentualne przedpremierowe zamóienia (10 dzień wypłaty ^^), ewentualnie jeśli mówicie o sklepach proponuje sklep Bard w Poznaniu (sporo tam fanów scfi,fantasy itp)
Nie mogę się doczekać, i jeśli będą twórcy systemu na Pyrkonie można liczyć na jakieś autografy?
polmanga
Szczur Lądowy
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 3 marca 2008, 02:21
Numer GG: 0

Re: Data premiery

Post autor: polmanga »

jest 12 a wsklepach rozdziawiają gęby jak się pytam o Core... Może jednak jakaś info gdzie można kupić? czy bedzie można dopiero na pyrkonie?
IaCobi
Majtek
Majtek
Posty: 96
Rejestracja: poniedziałek, 17 września 2007, 20:11
Numer GG: 683648
Lokalizacja: Rawicz/Wrocław
Kontakt:

Re: Data premiery

Post autor: IaCobi »

Opóźnienia to niestety jakaś plaga w rpg, nas też dopadły.

Pyrkon wydaje się teraz prawdopodobnym terminem, gdzie będzie kupić podręcznik po raz pierwszy. Narazie nie moge podać konkretów (dopiero w okolicach świąt). Jednak jak tylko Core będzie dostępny pojawi się stosowna wiadomość na stronie i forum.
Obrazek
Jagmin
Szczur Lądowy
Posty: 9
Rejestracja: środa, 19 marca 2008, 10:40
Numer GG: 6284904

Re: Data premiery

Post autor: Jagmin »

To było do przewidzenia. Ja jednak chciałbym się dowiedzieć jaka w końcu karta będzie w systemie? Od czasu stworzenia jej na potrzeby bety, kontakt się z Wami urwał. Mam nadzieję, że miło się grało?
Obrazek
Gerod
Szczur Lądowy
Posty: 8
Rejestracja: środa, 9 kwietnia 2008, 17:24
Numer GG: 0

Re: Data premiery

Post autor: Gerod »

Cisza... Cisza... Cisza...
Szczerze mówiąc jestem mocno zawiedziony. O ile nie przejąłem się specjalnie tym że system nie pojawił się10 marca, o tyle na pyrkon pojechałem specjalnie żeby zakupić Core, albo chociaż dowiedzieć sięczegoś więcej. Tym czasem na konwencie o systemie cisza, nikt nic nie wie. Cześć orgów nawet nie słyszała o waszej grze, a ci którzy wiedzieli o co chodzi byli równie zdezorientowani jak ja. "Ale nic to" uznałem "wypadki się zdarzają" i przełknąłem zawód, czekając cierpliwie na jakieś info. Ale zaczynam mieć takie jakieś brzydkie podejrzenia, że Core dołączy do "szlachetnego" grona systemów niedokończonych i zapomnianych. ( szczególnie dziwne i nieprzyjemne kiedy człowiek sobie przypomni szumne stwierdzenia autorów o tym że system jest już prawie gotowy, i właściwie to już prawie w druku, itd )
Force
Bosman
Bosman
Posty: 1571
Rejestracja: sobota, 7 października 2006, 11:14
Numer GG: 0
Lokalizacja: piwnica

Re: Data premiery

Post autor: Force »

Nie no zaczekajmy trochę. Sprawę przecież wzięło pod patronat CKG więc nie spisuj Core na straty.
Polska Partia Piwa - Sekcja Paladynów Żubra
Obrazek
Obrazek
fds
Tawerniany Che Wiewióra
Tawerniany Che Wiewióra
Posty: 1529
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2005, 16:55
Numer GG: 0
Lokalizacja: Warszawa

Re: Data premiery

Post autor: fds »

Force pisze:Nie no zaczekajmy trochę. Sprawę przecież wzięło pod patronat CKG więc nie spisuj Core na straty.
Raczej Core powstało na zamówienie CKG ;) Ale to nieweryfikowalne plotki więc ciii. A mała ilość newsów o systemie to faktycznie nic fajnego. Tak się nie robi.
Obrazek
Podręczniki za darmo:
Shadowrun 2ed
DnD v3.5
Jagmin
Szczur Lądowy
Posty: 9
Rejestracja: środa, 19 marca 2008, 10:40
Numer GG: 6284904

Re: Data premiery

Post autor: Jagmin »

No ja mam swoje niusy i wiem na czym stoję. Chłopaki mają teraz ciężko bo za wysoko postawili sobie poprzeczkę. Nie tracę jednak nadziei, gdyż zainteresowanie Core jest całkiem spore.

Do ekipy Core. Może znajdźcie jakiegoś życzliwego fana który będzie waszym newsmanem i rzecznikiem. Brak jakichkolwiek wieści wcale nie sprzyja promocji systemu.
Obrazek
IaCobi
Majtek
Majtek
Posty: 96
Rejestracja: poniedziałek, 17 września 2007, 20:11
Numer GG: 683648
Lokalizacja: Rawicz/Wrocław
Kontakt:

Re: Data premiery

Post autor: IaCobi »

Brak newsów to akurat problemy techniczne po mojej stronie.

Core rzeczywiscie jest teraz zawieszone w stanie prawie skończony, prawie w druku, ale nie mamy zamiaru dołączać do grona systemów wiecznie w produkcji. Po prostu jedno opóźnienie pociągnęło za sobą drugie itd. itp. Nie przewidziałem tylko, że przyjmie to taki rozmiar. Mea culpa i lekcja na przyszłość, żeby ustalać większy bufor czasowy między premierą, a planowanym zakończeniem pracy.

Aktualnie nie ustalamy ponownie terminu premiery, po prostu powiemy jak już będzie dostępny w sklepie. Zanim to jednak nastąpi można się spodziewać nowych materiałów na stronie i prawdopodobnie wersji demonstracyjnej systemu.
Obrazek
ODPOWIEDZ