Co się dzieje w Waszym mieście?

Działaność Fandomu: kluby, stowarzyszenia, spotkania, prelekcje, itd. - o tym wszystkim możesz porozmawiać tutaj.
Zablokowany
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Co się dzieje w Waszym mieście?

Post autor: BAZYL »

Ostatnio znalazłem w lokalnej gorzowskiej gazecie informację o tym, że w Miejskim Domu Kultury zbierają się erpegowcy i co tydzień prowadzą sesje. Bardzo mnie to zdziwiło, bo od czasu likwidacji ostatniego sklepu tylko o RPG, z tego co myślałem, gracze nie mają się gdzie spotykać.

We Wrocławiu z kolei prężnie działa Wielesfer, który ciągle coś organizuje i na którego eventach (mimo kiepskiej reklamy) jest zawsze pełno ludzi. Oni akurat działają nie tylko na polu RPG.

Stąd rodzi się moje pytanie - co się dzieje w Waszych miastach? Jak wygląda tam sytuacja? Czy w ogóle (poza konwentami) coś się dzieje? Czy działają jakieś kluby? Jak kluby reagują na potencjalnie nowych członków? Jak się to ewentualne zmienia?

Zapraszam do dyskusji.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Grzechu
Szczur Lądowy
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 07:52
Numer GG: 1553450
Lokalizacja: Toruń

Re: Co się dzieje w Waszym mieście?

Post autor: Grzechu »

To tak ja jestem z Torunia miło mi :D
Należę do klubu fantasy, który zmienia nazwę więc na razie nie będę jej podawał. Jestem w tym klubie kimś odpowiedzialnym za klubowa bilblioteczkę razem z kolegą. Spotkania odbywają się w MDK-u. Jesteśmy klubem, który oficjalnie liczy sobie 11 zapisanych członków. W klubie jesteśmy otwarci na nowych członków i jeżeli mogę to chciałbym zaprosic wszelkich zainteresowanych do przyjścia. Spotkania odbywają jak juz napisałem w MDK-u w piątki o godzinie 16 do 19. A apropo w klubie gramy w wiele rzeczy Rpg, karcianki, planszówki fantasy. Jesteśmy otwarci na nowe systemy, gry itp.

P.S. dnia wczorajszego została ustanowiona nowa nazwa klubu "Sephirot".
Żołnierze idą ulicą.Idą ulicą szeregiem. Idą na walkę z wrogiem tam w oddali.Maszerują a czas szaleje. Maszerują, by zginąć wciąż maszerują. Stają na łące smaganej wiatrem i liczą trupy. Idą na walkę z wrogiem tam w oddali...
Adamir
Marynarz
Marynarz
Posty: 329
Rejestracja: wtorek, 18 marca 2008, 19:18

Re: Co się dzieje w Waszym mieście?

Post autor: Adamir »

Stąd rodzi się moje pytanie - co się dzieje w Waszych miastach? Jak wygląda tam sytuacja? Czy w ogóle (poza konwentami) coś się dzieje? Czy działają jakieś kluby? Jak kluby reagują na potencjalnie nowych członków? Jak się to ewentualne zmienia?
No właśnie nic się nie dzieje. Malbork, miasto z zamkiem krzyżackim, świetne miejsce na konwent a tu całkowite nic. Zresztą dlaczego większośc konwentów omija Pomorze? Najbliżej tylko Toruń (z naprawdę fatalnym dojazdem).
[url=irc://quakenet/tawerna-rpg]Obrazek[/url]
Adahl
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2006, 23:03

Re: Co się dzieje w Waszym mieście?

Post autor: Adahl »

W Malborku jest stowarzyszenie fantastyki, działa co prawda od niedawna ale jednak. Po więcej informacji zapraszam na: http://cegla.trollejbus.pl/
oraz na forum: http://www.trollejbus.pl/forum/index.php?board=14.0
Serdecznie zapraszam. :)
Zablokowany