Grupy wsparcia

Na tym forum można rozprawiać na tematy konwentowe z punktu widzenia ich Organizatorów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Grupy wsparcia

Post autor: BAZYL »

Kiedyś konwenty robiło się własnymi siłami a poszczególne punkty programu przygotowywali wolni strzelcy. Ostatnio jednak osoby niosiące pomoc w przygotowywaniu programu zaczęły się łączyć w grupy. I właśnie po to jest ten temat - wypisujcie tutaj takie grupy, abby i inni organizatorzy mogli prosić je o pomoc.

Więc może na początek ja. Skoro od poczatku to nie można nie wspomnieć o grupie Hysteria. Nie wiem co z nią jest ani co będzie, wiem ze byli i bardzo pomagali. Potem powstał wa Wrocławiu Wielosfer - grupa do której przyłaczyła się przynajmniej część Hysterii, służąca pomocą przy konwentach. Widziałem ich w akcji na CoolKonie v.2.0 oraz na Flambergu Przebudzenie. Naprawdę konkretni ludzie i na pewno warto kożystać z pomocy, któą oferują.
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Tredo
Pomywacz
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 3 lutego 2006, 14:48
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: Grupy wsparcia

Post autor: Tredo »

Ogólnie rzecz biorąc to taką grupe reprezentuję i tworzę ja ze znajomymi. Czyli SMERF Stowarzyszenie Miłośników ERpegów i Fantastyki, wraz z większością członków i Przyjaciół oraz na swoj szalony sposób stara się być także Donkey Squad.

Sądzę, że kto był na paru ostatnich konach to miał okazję zobaczyć między innymi mnie w akcji Zaangażowanie moje w imprezy wzrasta wprost proporcjonalnie do stopnia zaprzyjaźnienia z organizatorami.
jeśli interesują Cię odnawialne źródła energii-
w końcu nie samą fantastyką żyje człowiek :)
Avarest^
Szczur Lądowy
Posty: 8
Rejestracja: środa, 19 września 2007, 10:13
Numer GG: 2025120
Lokalizacja: Gdańsk-Oliwa ..::Las Avarest'a::..
Kontakt:

Re: Grupy wsparcia

Post autor: Avarest^ »

Warto wspomnieć o TIR'ze - Trójmiejskiej Inicjatywie RPG'owej :]
TIR pomaga praktycznie przy wszystkich konwentach w Trójmieście, dodatkowo wspiera działaloność klubów. Oczywiscie nasza działalnosć - bo ja też TIRowcem jestem :] - nie ogranicza się tylko do 3miasta i z checia pomagamy przyinnych imprezach jeśli jest to tylko możliwe.

http://www.TIR.yum.pl :]
Arius
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 19 września 2007, 10:23
Numer GG: 0

Re: Grupy wsparcia

Post autor: Arius »

Także taką organizacją pomocy konwentom jest warszawskie stowarzyszenie Avangarda, ostatnio współpracowaliśmy dość dawno bo w zeszłym roku na Wizonie 2005.
Ale jak ktoś organizuje konwent blisko stolicy to my z wielką chęcią pomożemy .
Yako
Szczur Lądowy
Posty: 4
Rejestracja: środa, 19 września 2007, 10:20
Numer GG: 0

Re: Grupy wsparcia

Post autor: Yako »

Taaa. To może coś pomożecie na CorusConie... a potem może na Warszawskich Spotkaniach z Fantastyką ?
Zablokowany