Jak daleko na konwent?

Na tym forum można rozprawiać na tematy konwentowe z punktu widzenia ich uczestników.
Nyano
Mat
Mat
Posty: 589
Rejestracja: poniedziałek, 6 lutego 2006, 11:51
Numer GG: 3030068
Lokalizacja: Z ukrycia i cienia

Re: Jak daleko na konwent?

Post autor: Nyano »

494 km
Elbląg -> Wrocław (CoolKon)
Bóg na Krzyżu był tylko kolejną religią, która uczyła że miłość i morderstwo są nierozłącznie związane - że w końcu Bóg zawsze pije krew
borg
SuperTechTawerniak
SuperTechTawerniak
Posty: 349
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 01:32
Numer GG: 115125
Lokalizacja: Rawicz/Wrocław
Kontakt:

Re: Jak daleko na konwent?

Post autor: borg »

Ja poszerzyłem granice: Wrocław -> Warszawa (Polcon) 403 km, 6:20h...
Komodor

Re: Jak daleko na konwent?

Post autor: Komodor »

Ja jestem z Białegostoku i najdalej byłem 591km. z tąd,na tegorocznej Bace. Pociąg wyjeżdżał o godzinie 20 coś, a we Wrocłaiu był ok6.00. Po drodze była 1 przesiadka, w Warszawie. Z ciekawostek mogę jeszcze napisać, że myślałem że się w pociągu wyśpię, ale atrakcje rozpoczęły się przed planowanym przyjazdem, bowiem pociąg został zagazowany ok. północy przez kiboli. Z kąd? No właśnie... z Białegostoku, także później nie dało się spać. Ech... a to dopiero mój drugi kowent...aż strach pomyśleć co będzie dalej:). Jeśli chgodzi natomiast gdzie najdalej mogę pojechać, to wszędzie mogę jechać w granicach naszego kraju, a nawet dalej.(wszystko zależy od kosztów, okresu trwania imprezy itd)
borg
SuperTechTawerniak
SuperTechTawerniak
Posty: 349
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 01:32
Numer GG: 115125
Lokalizacja: Rawicz/Wrocław
Kontakt:

Re: Jak daleko na konwent?

Post autor: borg »

591km? To już naprawdę całkiem sporo, a do tego takie przygody.

Ja dochodze do wniosku, że też mógłbym pojechać dalej niż moje 403km, ale to już tylko bezpośrednim expresem. Chętnie zapłaciłbym za wygodną jazdę, ale niestety coś tych expressów jakoś mało, np. do Gdańska gdzie się chce na Trókont wybrać - figa z makiem jeździ.
Craw
Bosman
Bosman
Posty: 1864
Rejestracja: poniedziałek, 25 kwietnia 2005, 20:51
Numer GG: 5454998

Re: Jak daleko na konwent?

Post autor: Craw »

Zeby przejechac taka odleglosc na konwent musialbym miec dobry powod. Raczej ograniczam w tej kwestii do Slaska (dolnego z gornym) i Malopolski. Co innego koncert, ale to juz inna historia ;]
komodor
Pomywacz
Posty: 71
Rejestracja: środa, 24 października 2007, 19:58
Lokalizacja: Białystok

Re: Jak daleko na konwent?

Post autor: komodor »

Szczęśliwi którzy nie muszą opuszczać województwa, aby trafić na konwent...
Gość

Re: Jak daleko na konwent?

Post autor: Gość »

Ostatnio

Asucon
Poznań---->Katowice 5;20 h

W zeszłym roku Falkon..hehehe...Poznań---->Lublin 8;25 h jazdy :P

W tym roku też się na Falkon wybieram :)
lucek
Szczur Lądowy
Posty: 18
Rejestracja: niedziela, 19 października 2008, 12:40
Numer GG: 0

Re: Jak daleko na konwent?

Post autor: lucek »

Będzie 650++ jak tylko w Szczecinie coś się stanie ;)
A było kraków-toruń - 430, kraków-zielona góra - 450

bo ja lubię konwenty...
--
I wouldn't be so lethargic if I weren't so apathetic...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jar_pen
Szczur Lądowy
Posty: 11
Rejestracja: poniedziałek, 13 marca 2006, 08:34
Numer GG: 2277283

Re: Jak daleko na konwent?

Post autor: Jar_pen »

Dobra widzę jestem w czołówce.
Zaczeło się od zjadu fantastów pewnego portalu. Łapy (24km przed białym) - toruń =421
Potem ubiegłoroczny polcon ale tu już tylko jakieś 180 km do wawy.
Następnie trafiło się na DF w wrocku gdzie poszło mi łapy - wrocław leśnica = 582 jechałem od częstochowy osobowymi :)
Po za tym w wrocku byłem w międzyczasie dwa razy, toruń raz.
Niedawno padł kolejny rekord gdzie jechałem na targi książki w krakowie i przy okazji zlot pewnego portalu odnośnie literatury fantastycznej. Wyniosło mi to 836km :) Pytanie jak ? Z łap (okolice białegostoku) pojechałem do krakowa przez wrocław w pociąg wsiadałem 18-22 wysiadałem o 10-55 na miejscu :)
Trzeba lubieć pociągi bo na sylwka planuję pobić absolutny rekord 1203 km a jak się nie uda to na DF w wrocku machnę tą granicę :)
Jeżeli nie masz nic do napisania na temat to nie pisz, bo i tak to tylko strata czasu, bo i tak mod usunie twojego posta a jak powszechnie wiadomo czas to pieniądz :P
Zablokowany