Konwentowe Informatory

Na tym forum można rozprawiać na tematy konwentowe z punktu widzenia ich uczestników.
Zablokowany
Awatar użytkownika
BAZYL
Zły Tawerniak
Zły Tawerniak
Posty: 4853
Rejestracja: czwartek, 12 sierpnia 2004, 09:51
Numer GG: 3135921
Skype: bazyl23
Lokalizacja: Słupsk/Gorzów Wlkp.
Kontakt:

Konwentowe Informatory

Post autor: BAZYL »

Wiadomo, że po konwencie zostają identyfiktory i wiem, że wiele osób je kolekcjonuje... Ale niektórzy jeszcze zbierają Informatory. Dlatego mam pytanie - który z Informatorów, jakie widzieliscie, był najlepszy i dlaczego, a jaki najgorszy?
Pierwszy Admirał Niezwyciężonej Floty Rybackiej Najjaśniejszego Pana, Postrach Mórz i Oceanów, Wody Stojącej i Płynącej...
Xaric
Szczur Lądowy
Posty: 1
Rejestracja: środa, 19 września 2007, 10:27
Numer GG: 0

Re: Konwentowe Informatory

Post autor: Xaric »

Hmm... być może będę w tym momencie nieskromny... ale czytałem sporo opinii, z których wynika, że najlepszy był Informator konwentu AVANGARDA 2006. I nie piszę tego dlatego, że to moje dzieło, tylko dlatego, że tak słyszałem :) Na AVANGARDĘ ludzie narzekają z różnych powodów, ale w kwestii informatora są dość pozytywnie zgodni.
Thanx.

Żeby nie być gołosłownym pozwolę sobie na kilka cytatów:
Łukasz 'Avarest^' Świat - IK
"...Informator! W tym miejscu naprawdę wielkie brawa za wykonanie! Jest to najlepsza konwentowa książeczka, jaką miałem przyjemność mieć w ręce. Wykonanie, złożenie, oprawa graficzna, wygląd wszystko to pasuje idealnie do siebie."

Michał Durys - anime.com.pl
"...Na osobną wzmiankę zasługuje informator konwentowy — bez dwóch zdań najładniejszy, jaki dotąd widziałem na polskim konwencie. Wydany został w formie broszurki formatu zeszytowego ze sztywniejszą, kolorową okładką zdobioną elementami z połyskliwej folii. Efekt znakomity, aż szkoda było go wcisnąć do kieszeni. W środku był czarno-biały, ale bogaty graficznie, a druk był znakomitej jakości. Wyglądał lepiej nawet niż chwalony swego czasu pełnokolorowy informator z reANIMation 4. W parze z wysokim poziomem edytorskim szedł też poziom merytoryczny. Informacje były ułożone w przemyślany sposób, a atrakcje jasno i rzeczowo opisane."

Mal - gram.pl
"...ładne identyfikatory i pięknie wydane programy. Oglądam swój i gwiżdżę z podziwem. Wesoło napisane, jest regulamin i wszystkie punkty programu, a prócz tego staranny, przejrzysty plan budynku..."
Diabeł
Marynarz
Marynarz
Posty: 303
Rejestracja: piątek, 16 lutego 2007, 14:55
Numer GG: 4382272
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Konwentowe Informatory

Post autor: Diabeł »

Az 3 opinie przytaczasz... Przy czym takie cos jak było u was bylo m.in. na tegorocznym Krakonie czy zeszlorocznym Imladrisie. No ale cóż, skromnosc to taka ciezka rzecz. Dobrze ze nie musze sie wypowiadac o rzeczach ktore sam robie 8)
anfit
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: środa, 19 września 2007, 10:31
Numer GG: 0

Re: Konwentowe Informatory

Post autor: anfit »

[disclaimer] nie zbieram, a pamięć mam dziurawą, [/disc] ale bodajże informator z śkf-wego polconu '01 przypadł mi do gustu, za [afair] szybki dostęp do tabolki rozkładowej - albo w na środkowych stronach albo na tylnej karcie [już nie pamiętam]

ale generalnie, jak już pisać o tych cud-książeczkach, to zasadniczo jest prosto: zrzymam się jak nie ma autora pod tytułem, gdy mapki nie można znaleźć, jak się nie da wsadzić do kieszeni i... itp itd
Zablokowany