Artworki

Forum systemu Terror War
ODPOWIEDZ
kerlik
Pomywacz
Posty: 71
Rejestracja: piątek, 8 grudnia 2006, 13:59
Numer GG: 0
Lokalizacja: Dziki Busz :P
Kontakt:

Artworki

Post autor: kerlik »

Założyłem ten temat, żeby dowiedzieć się jak podobają się Wam arty zamieszczone na stronie? Wszelkie opinie możecie zamieszczać tutaj.

A pod TYM adresem znajdziecie owe rysunki.
Szabel
Pomywacz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 14:22
Numer GG: 0

Re: Artworki

Post autor: Szabel »

Karabin - w sumie może być.
Snajper - hmmm, czemu czuję inspiracje rzeźbą ludową? :P Znaczy - lepszego bym sam nie zrobił, ale mam dość poczucia estetyki by wiedzieć, że straszy.
Logo - jak logo, ni lepsze ni gorsze od inszych.
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Re: Artworki

Post autor: BLACKs »

Snajper ma sztuczny wyraz twarzy, jak lalka barbie - poprawiłbym go na bardziej zdeterminowany, odważniejszy albo wręcz przeciwnie - szaleńczy.

Reszta, jak to Szabel powiedział, może być.
Veraminus
Szczur Lądowy
Posty: 18
Rejestracja: środa, 5 września 2007, 20:51
Numer GG: 0

Re: Artworki

Post autor: Veraminus »

Na naszej stronie internetowej pojawiły się nowe artworki oraz poprawione logo. Znajdziecie je pod TYM adresem.
"...Pysk mu się widzi krzywy, Wiersze haniebnie głupie I bardzo jest zgryźliwy, I sam ma siebie w... pogardzie..."
Magnes
Marynarz
Marynarz
Posty: 195
Rejestracja: sobota, 27 listopada 2004, 20:12
Numer GG: 0
Lokalizacja: Basta
Kontakt:

Re: Artworki

Post autor: Magnes »

Do loga mam zastrzeżenie takie, że na pochyłych liniach liter pojawiają się ząbki aliasingu. Pewnie efekt bevel wam je zrobił, dobrze byłoby je usunąć (chyba że macie większą wersję, która po pomniejszeniu nie będzie tego problemu miała).
Strzelec - niezły, podoba mi się też zastosowana obróbka (bo to pewnie przeróbka ołówkowego szkicu?) aczkolwiek od lewej połowy coś jest nie tak z ręką, celownikiem (cały celownik nie wygląda też trójwymiarowo - to do poprawy.
Plazmowy karabin pulsacyjny - wygląda jak zrobione na nudnej lekcji polskiego długopisem na marginesie zeszytu, słabe.
Karbin snajperski - OK, jedyne wady to lewa strona (to co się opiera o ramię, nie wiem jak się nazywa - niedbałe linie tam są) i trochę płasko wygląda
Terrorian - nie podoba mi się
Stwór - Kitrian - ma zdecydowanie za krótkie skrzydła, chyba że to nielot (albo błąd perspektywy), poza tym OK.
Veraminus
Szczur Lądowy
Posty: 18
Rejestracja: środa, 5 września 2007, 20:51
Numer GG: 0

Re: Artworki

Post autor: Veraminus »

Dzięki za sugestie Magnes :wink: .
Odnośnie Terroriana- co Ci się w nim konkretnie nie podoba :) ?
"...Pysk mu się widzi krzywy, Wiersze haniebnie głupie I bardzo jest zgryźliwy, I sam ma siebie w... pogardzie..."
Magnes
Marynarz
Marynarz
Posty: 195
Rejestracja: sobota, 27 listopada 2004, 20:12
Numer GG: 0
Lokalizacja: Basta
Kontakt:

Re: Artworki

Post autor: Magnes »

Technika wykonania, taki brudny wygląda, a jak się powiększy, to jakby ktoś próbował efekt Van Gogha uzyskać ;).
Veraminus
Szczur Lądowy
Posty: 18
Rejestracja: środa, 5 września 2007, 20:51
Numer GG: 0

Re: Artworki

Post autor: Veraminus »

Taki efekt jest spowodowany rozdzielczością :wink: , gdyby był w oryginalnej wyglądałby zdecydowanie lepiej, a niestety art o większej rozdzielczości ciężko by było zamieścić, ale rozumiem o co Ci chodzi. Oprócz tego kwestia dobrania filtrów i innych rzeczy też ma znaczenie, żeby nie było :) .
"...Pysk mu się widzi krzywy, Wiersze haniebnie głupie I bardzo jest zgryźliwy, I sam ma siebie w... pogardzie..."
Magnes
Marynarz
Marynarz
Posty: 195
Rejestracja: sobota, 27 listopada 2004, 20:12
Numer GG: 0
Lokalizacja: Basta
Kontakt:

Re: Artworki

Post autor: Magnes »

Jednak w PDF będzie oglądany mniej więcej w tej wielkości.
ODPOWIEDZ