"Mamo, a skąd ja się wziąłem?" - zapytało małe terronianiątk

Forum systemu Terror War
ODPOWIEDZ
Szabel
Pomywacz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 14:22
Numer GG: 0

"Mamo, a skąd ja się wziąłem?" - zapytało małe terronianiątk

Post autor: Szabel »

Właśnie - chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś możliwości tworzenia się nowych Terronian/Ożywieńców/Mutantów inne niż spuszczamy kolejną bombę/zarażamy kogoś wirusem?
kerlik
Pomywacz
Posty: 71
Rejestracja: piątek, 8 grudnia 2006, 13:59
Numer GG: 0
Lokalizacja: Dziki Busz :P
Kontakt:

Re: "Mamo, a skąd ja się wziąłem?" - zapytało małe terronianiątk

Post autor: kerlik »

Terrorianie mogą rozmnażać się drogą płciową - mogą też tworzyć pary miłosne z ludźmi. Nic nie jest do końca pewne, ale terrorian to nic innego jak zarażony wirusem człowiek, którego mutacja nie dobiegła końca (przez napromieniowanie) i zmieniła swoją zaplanowaną drogę - miast ożyw. otrzymaliśmy terrorian.

Ożywieńcy jak i mutanci nie mogą się rozmnażać. Wirusem dysponuje już tylko Serton... mutanci = 'ożywieńcy na sterydach'. Czyli - Serton stworzył mutantów zarażając ludzi wirusem, a następnie faszerując ich chemikaliami. W tym momencie pojawia się kilka pytań, m.in. dlaczego więc mutanci stają po jego stronie oraz skąd brał ludzi. To już jest trochę dłuższa i ciekawsza historia, ale zostanie opowiedziana już niedługo na stronie.

Edit: zapomniałbym dodać, że mutanci i ożywieńcy otrzymali życie wieczne, a ich ciało nie ulega już procesom starzenia się.
ODPOWIEDZ