A propos TerrorWar

Forum systemu Terror War
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Re: A propos TerrorWar

Post autor: BLACKs »

Magnes pisze:BLACKs, ale mimo wszystkich zmian kałasznikow ciągle króluje. Jedyne co broń palną by zdetronizowało byłoby wymyślenie osłon przeciwko niej (vide Diuna), po prostu jest tania i skuteczna.
A więc mam rozumieć, że na wymyśleniu kałasznikowa technologia broni powinna poprzestać, bo już nic nowego nie da się wymyśleć, tylko zmienić opakowanie? Nawet jeśli ulubiony AK-47 "króluje", ludzie nie poprzestali na tworzeniu coraz nowocześniejszych modeli, czego wynikiem mogą być chociażby modele AK-1**. Możliwości jest wiele - inny sposób wprowadzania pocisku w ruch, technologia laserowa, to tylko przykłady. Nie tylko technologia broni posuwa się do przodu, a również elektronicznych podzespołów, które mogą zostać do niej dołączone. Cyberpunk zaskakiwał smartowaniem, akceleratorami liniowymi, rozszerzeniami elektrotermicznymi. A Wasz system czym ma zaskoczyć pod względem broni?

Jako potencjalny gracz wolałbym dostać coś świeżego i powiewającego egzotyką, bym mógł poczuć się jak w XXII wieku, a nie jak na sztampowych pustkowiach z kałachem w ręku, czy też innym karabinkiem, różniącym się tylko kosmetyką od prototypu. Postapokalipsy, szczególnie te rozgrywające się w klimatach "pustkowo-nuklearnych" są już tak starym tematem, że trudno wymyślić w nich coś zaskakującego.
Veraminus
Szczur Lądowy
Posty: 18
Rejestracja: środa, 5 września 2007, 20:51
Numer GG: 0

Re: A propos TerrorWar

Post autor: Veraminus »

1.Jak czytam te posty widzę dużą rozbieżność zdań. Jedni wolą AK-47 inni wolą bronie energetyczne czy jeszcze inne blastery, etc. To jest kwestia tylko i wyłącznie gustu. Jeden wolałby to, a drugi tamto. Nie dogodzisz wszystkim w tej kwestii.
2. Mówiąc o "stuletnich antykach" miałem na myśli modele broni (nie mylić z rodzajami) istniejące obecnie, choćby Dan Wessin Super- Mag, Smith & Wesson Model 625, Wildey, SIG Sauser SSG2000, MP5, SIG SG 550 and more. W TW będą nowe bronie, oparte na konstrukcjach dawnych tzw. ulepszenia. Technologia broni palnych w naszym świecie rozwija się dalej. Wprowadzenie poprawek, nowe rozwiązania konstrukcyjne itp. z pewnością poprawiają skuteczność.
3. Myśleliśmy o różnych rodzajach broni tj. różne bronie laserowe itp. ale doszliśmy wspólnie do wniosku, że to by nie była ta sama gra. Świat się w jakiś sposób otrząsnął, ale nie na tyle,żeby rozwijać w kosmicznym tempie nowe technologie, tylko ulepszać te co były. Bronie plazmowe...to jest kwestia, którą poruszę w innym poście, dlaczego zostały wprowadzone.
"...Pysk mu się widzi krzywy, Wiersze haniebnie głupie I bardzo jest zgryźliwy, I sam ma siebie w... pogardzie..."
Szczur
Szczur Lądowy
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 14 września 2007, 08:38
Numer GG: 0

Re: A propos TerrorWar

Post autor: Szczur »

Magnes pisze:BLACKs, ale mimo wszystkich zmian kałasznikow ciągle króluje. Jedyne co broń palną by zdetronizowało byłoby wymyślenie osłon przeciwko niej (vide Diuna), po prostu jest tania i skuteczna.
Po pierwsze - minęło stosunkowo niewiele czasu od jego wprowadzenia do chwili obecnej - znacznie mniej niż w przypadku odnoszenia się do XXII wieku. Po drugie - podobne zjawisko można było zaobserwować również na przykładach wcześniejszych broni - włączając w to Garanda i K98. Po trzecie - AK przeszły naprawdę solidne modyfikacje, zresztą w Rosji są już skuteczniejsze karabiny szturmowe od AK-47/74 (choćby AN) - istnieje spora szansa że trafimy na moment, kiedy będzie opłacało się je wymienić. A jeśli nie, to seria AK będzie zdecydowanie odbiegać od tego co obecnie znamy ;)
Zresztą - pojawiają się przedsmaki naprawdę fajnych zabawek i możliwości zmian w samej broni palnej.
Kroghul pisze:AK króluje, bo jego konstrukcja i obsługa jest banalnie prosta, produkcja tania, a broń palna taka, jaką znamy osiągnęła już apogeum swojego rozwoju i już nic się w niej nie da ulepszyć.
Pewnie dlatego są cały czas rozwijane ;) Byłoby fajnie nie wypisywać takich bajek.
Kroghul pisze:Dlatego fajny jest pomysł, który widziałem na rysunku w artworkach do Terror War, czyli modyfikowany M14 ze składaną, jak mniemam kolbą.
Są dostępne.
Kroghul pisze:Może warto dodać jakieś nowocześniejsze rzeczy typu np. MX8?
XM8 nie MX8 jeśli już. Zresztą - mówimy o nowoczesności czy zarzuconych projektach? ;)
Veraminus pisze:1.Jak czytam te posty widzę dużą rozbieżność zdań. Jedni wolą AK-47 inni wolą bronie energetyczne czy jeszcze inne blastery, etc. To jest kwestia tylko i wyłącznie gustu. Jeden wolałby to, a drugi tamto. Nie dogodzisz wszystkim w tej kwestii.
Inni wolą konsekwencję, której mam wrażenie, że u Was brakuje. I naprawdę chętnie bym usłyszał odpowiedzi na moje pytania, jeśli jesteście w stanie ich udzielić, chyba że ignorowanie ich przez autorów systemu to jakaś nowa moda na grzeczność wobec userów ;)
Veraminus pisze:2. Mówiąc o "stuletnich antykach" miałem na myśli modele broni (nie mylić z rodzajami) istniejące obecnie, choćby Dan Wessin Super- Mag, Smith & Wesson Model 625, Wildey, SIG Sauser SSG2000, MP5, SIG SG 550 and more. W TW będą nowe bronie, oparte na konstrukcjach dawnych tzw. ulepszenia. Technologia broni palnych w naszym świecie rozwija się dalej. Wprowadzenie poprawek, nowe rozwiązania konstrukcyjne itp. z pewnością poprawiają skuteczność.
OK - czyli rozumiem, że do czasu apokalipsy nie wprowadzono niczego naprawdę nowego a potem nastąpił rozwój zbrojeniowy na nieznanych zasadach?
Btw - zdefiniuj co jest dla Ciebie "rodzajem broni" dla czytelności dyskusji w przyszłości jeśli możesz.
Kroghul
Szczur Lądowy
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 14 września 2007, 11:36
Numer GG: 0
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: A propos TerrorWar

Post autor: Kroghul »

Po pierwsze - minęło stosunkowo niewiele czasu od jego wprowadzenia do chwili obecnej - znacznie mniej niż w przypadku odnoszenia się do XXII wieku. Po drugie - podobne zjawisko można było zaobserwować również na przykładach wcześniejszych broni - włączając w to Garanda i K98. Po trzecie - AK przeszły naprawdę solidne modyfikacje, zresztą w Rosji są już skuteczniejsze karabiny szturmowe od AK-47/74 (choćby AN) - istnieje spora szansa że trafimy na moment, kiedy będzie opłacało się je wymienić. A jeśli nie, to seria AK będzie zdecydowanie odbiegać od tego co obecnie znamy ;)
Zresztą - pojawiają się przedsmaki naprawdę fajnych zabawek i możliwości zmian w samej broni palnej.
Tych lat minęło całkiem sporo, więcej niż w przypadku przytoczonego przez Ciebie Mausera 98. AK jest prosty, szybkostrzelny, nie wymaga gruntownego czyszczenia, toteż może się nim posługiwać nawet słabo wyszkolony szwej, czy oszołom w turbanie. I to jest jego podstawowa zaleta. Minusy polegają na niechlujnym wykonaniu, gdzie można trafić nawet na egzemplarz z mocno powichrowanym systemem celewniczym.
Co ciekawego i naprawdę przełomowego oferują konstruktorzy oprócz futurystycznych kształtów i drobiazgów z kompozytów i platiku?
Pewnie dlatego są cały czas rozwijane ;) Byłoby fajnie nie wypisywać takich bajek.
No przepraszam kolego, ale jakie znaczne postępy popełniła w kwestii broni palnej światowa zbrojeniówka przez ostatnie kilkadziesiąt lat? Co tak naprawdę ulepszyli, oprócz zastosowania kompozytów, zmienienia kalibrów, dodania np. granatników i paru detali związanych z obsługą? napisz, jakie istotne modyfikacje, oprócz naprawdę kosmetycznych z punktu widzenia techniki w prowadzono na odcinku AK47 - AK 74.
Nie zauważyłem od kilkudziesięciu lat NAPRAWDĘ istotnych zmian w tym typie uzbrojenia.
Może coś mnie ominęło, od paru lat nie chodzę na strzelnicę to i nie wiem.

MX8 - sorry literówka. A co za nowoczesne rzeczy sie ostatnio pojawiły? Jeśli już coś jest, to w fazie eksperymentów, i może to i owo w grze się znajdzie.
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Re: A propos TerrorWar

Post autor: BLACKs »

A co za nowoczesne rzeczy sie ostatnio pojawiły?
Jeśli w dzisiejszych czasach opracowywane są już prototypy broni elektromagnetycznych i wyrzutni wystrzeliwujących granaty za pomocą impulsu, to chyba za sto lat ludzkość nie będziemy używali tylko konwencjonalnej broni palnej, ba, może nawet uznamy ją za archaiczną?
Jeśli już coś jest, to w fazie eksperymentów, i może to i owo w grze się znajdzie.
Łaski nam nie robisz ; ].
AK króluje, bo jego konstrukcja i obsługa jest banalnie prosta, produkcja tania, a broń palna taka, jaką znamy osiągnęła już apogeum swojego rozwoju i już nic się w niej nie da ulepszyć.
Gdy istniały tylko łuki i kusze, ludzie też tak mówili, aż w końcu ktoś odkrył broń palną.

A poza tym chciałbym usłyszeć konstruktywny komentarz na temat mojego posta dotyczącego mnichów. Chyba że na podstawie milczenia i ignorowania mam wyciągnąć nowe wnioski. ; )
1.Jak czytam te posty widzę dużą rozbieżność zdań. Jedni wolą AK-47 inni wolą bronie energetyczne czy jeszcze inne blastery, etc. To jest kwestia tylko i wyłącznie gustu. Jeden wolałby to, a drugi tamto. Nie dogodzisz wszystkim w tej kwestii.
"Blastery, bronie energetyczne" byłyby chyba jednym z nielicznych sposobów, by Wasz system powiewał czymś nowym.
Ostatnio zmieniony sobota, 15 września 2007, 12:16 przez BLACKs, łącznie zmieniany 1 raz.
Szczur
Szczur Lądowy
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 14 września 2007, 08:38
Numer GG: 0

Re: A propos TerrorWar

Post autor: Szczur »

Kroghul pisze:Tych lat minęło całkiem sporo, więcej niż w przypadku przytoczonego przez Ciebie Mausera 98.
To sprawdź sobie daty do kiedy Garand był bardzo popularną bronią wśród żołnierzy ;>
Kroghul pisze:Co ciekawego i naprawdę przełomowego oferują konstruktorzy oprócz futurystycznych kształtów i drobiazgów z kompozytów i platiku?
Kompensacja odrzutu w serii AK-10x nie jest ciekawa jeśli mówimy o modyfikacjach?
Kroghul pisze: No przepraszam kolego, ale jakie znaczne postępy popełniła w kwestii broni palnej światowa zbrojeniówka przez ostatnie kilkadziesiąt lat?[...]
Nie zauważyłem od kilkudziesięciu lat NAPRAWDĘ istotnych zmian w tym typie uzbrojenia.
Może coś mnie ominęło, od paru lat nie chodzę na strzelnicę to i nie wiem.
Bo na strzelnicach nie dają ci do ręki AK-10x, AN czy FN, pewnie dlatego. I seria AK nie skończyła się na starym 74. Nie wspominając o konstrukcjach zachodnich, które również są rozwijane.
Kompensacja odrzutu, caseless, gyrojet, 'gwintowanie', inteligentna amunicja, przyrządy celownicze...trochę kombinowali jak dla mnie od czasów MKb/StG czy AVS/SVT.
Kroghul pisze:A co za nowoczesne rzeczy sie ostatnio pojawiły? Jeśli już coś jest, to w fazie eksperymentów, i może to i owo w grze się znajdzie.
Z eksperymentów - mikrofale, plazma, EMP...również trochę zabawek może się w przyszłości pojawić (albo już czeka).
kerlik
Pomywacz
Posty: 71
Rejestracja: piątek, 8 grudnia 2006, 13:59
Numer GG: 0
Lokalizacja: Dziki Busz :P
Kontakt:

Re: A propos TerrorWar

Post autor: kerlik »

BLACKs pisze:A poza tym chciałbym usłyszeć konstruktywny komentarz na temat mojego posta dotyczącego mnichów. Chyba że na podstawie milczenia i ignorowania mam wyciągnąć nowe wnioski. ; )
:)
BLACKs pisze:1. Skąd u ludzi powstał "dar"?
Mutacja, a dokładniej - wirus.
BLACKs pisze:2. Nie przedstawiliście kodeksów, ani nazw zakonów.
Wymienienie nazw zakonów niewiele zmieni. Kodeksy nie są tak istotną rzeczą, aby je zamieszczać na stronie - z mojego punktu widzenia.
BLACKs pisze:3. Do dziś zastanawiam się nad logiką istnienia mnichów w postapokaliptycznym świecie. Dla mnie wygląda to jak nieudany kolaż, przypominając chęć wrzucenia autorów wszystkich fajnych rzeczy naraz do jednego worka. Pomagać ludzkości, jak wokoło biegają mutanci i każdy do siebie strzela o puszkę jedzenia? Brzmi heroicznie, ale moim zdaniem lepiej pasowałaby wersja traktująca psioników jako niebezpiecznych, organizujących się w grupy bandytów / wolnych strzelców do wynajęcia albo tępionych przez społeczeństwo mutantów.
Być może i byłoby lepiej. Świat TW jednak otrząsnął się po większości nieprzyjemności. Wojna z mutantami to tylko 'tło'. Mutanci toczą walkę tylko ze Schronem, praktycznie nie zabijają cywilów, bo nie są ich celem. Jednakże faktem jest, iż gdyby wojna nie miała miejsca, Schron miałby pełną władzę nad całą Australią i doprowadziłby już dawno wszystko do porządku.
Nie każdy postapokaliptyczny świat musi pogłębiać się w coraz większy chaos, zniszczenie, itd. Cywilizacja TW dąży do odbudowania wszystkiego na nowo.

Nie, nigdy nie mieliśmy chęci wrzucać wszystkiego na siłę. Ale skoro zakony i moce jeszcze nie zostały wykorzystane w żadnym postapokaliptycznym świecie (przynajmniej nie znam takowego) to czemu nie mielibyśmy ich dodać?
A co do tego, że mnisi mogliby być grupą bandytów(...) - jest jeden zakon, który nie jest przyjaźnie nastawiony i przypomina po części to, o czym piszesz.
arthas40
Pomywacz
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek, 31 października 2005, 11:12
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: A propos TerrorWar

Post autor: arthas40 »

@kerlik

Zrób to dla mnie i powiedz konkretnie, co ma Wasz świat odróżniać od takich klasyków jak Neuroshima czy Fallout? Póki co to widzę, że się chwalicie Australią, światem odbudowującym się i mnichami. Cóż z tego, że Australia, skoro pustynia pustyni równa? Poza tym to już było w Mad Maxie, więc nie uważam to za jakieś oryginalne posunięcie. :) Dalsza sprawa. Odbudowa świata? Wystarczy nadać Neuroshimie czystą Stal - a to tylko jeden ze smaczków, jakie oferuje nam system Portalu. Mnisi? Phi, równie dobrze w Neuroshimie mogę zrobić zakony Czerwonego Słońca.

Imho takie drobne elementy, jak jacyś mnisi, blastery, czy szybkie-ghoule, nie ukryją wtórności, jaka zalatuje od Terror War. I nie mówcie mi, że przyjdzie czas, jak wyłożycie asy na stół. Zajęliście się promocją, więc to Wam powinno zależeć na przyciągnięciu potencjalnych odbiorców.

Bo póki co, argumenty, typu: "Ghoule z Fallouta? Nie! Nasze ożywieńce będą szybkie i zwinne" mnie śmieszą. Nie ma tego powiewu świeżości.

Pozdrawiam,
Fanatyk Neuroshimy :)
kerlik
Pomywacz
Posty: 71
Rejestracja: piątek, 8 grudnia 2006, 13:59
Numer GG: 0
Lokalizacja: Dziki Busz :P
Kontakt:

Re: A propos TerrorWar

Post autor: kerlik »

arthas40 pisze:Nie ma tego powiewu świeżości.
Veraminus pisał już na ten temat gdzie indziej... z powodu ogólnego lenistwa nawet nie chce mi się cytować jego słów.
Szabel
Pomywacz
Posty: 41
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 14:22
Numer GG: 0

Re: A propos TerrorWar

Post autor: Szabel »

@arthas40

+1

W TerrorWar brakuje czegoś naprawdę ciekawego. Pamiętam z autorskie.fora.pl topic, pt. Virus(czy jakoś tak) gdzie był zadziwiająco wykorzystany motyw wirusa jako czegoś co zmienia świat.

A systemem interesuję się raczej jako osoba obserwujaca CKG. Nie widzę powodów do wydania nań pieniędzy.
arthas40
Pomywacz
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek, 31 października 2005, 11:12
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: A propos TerrorWar

Post autor: arthas40 »

Jestem jednego ciekaw.

http://terrorwar.ckgroup.pl/photogallery.php?photo_id=8

Kim mają być owe Daxy? I czemu wyglądają po prostu jak jaszczurki z pistoletami? Bo to jest dosyć zabawne, jakby potworek stworzony rodem z dziecięcej wyobraźni - czyli niekoniecznie logicznej.
Magnes
Marynarz
Marynarz
Posty: 195
Rejestracja: sobota, 27 listopada 2004, 20:12
Numer GG: 0
Lokalizacja: Basta
Kontakt:

Re: A propos TerrorWar

Post autor: Magnes »

"Jutro wrzucimy, tylko muszę go znaleźć..." - komentarz rozbraja :lol:.
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Re: A propos TerrorWar

Post autor: BLACKs »

Po prostu szatan.

Gdybym nie miał gipsu na nodze, rzuciłbym się na ziemię i zaczął płakać ze śmiechu. Serio, zajmijcie się czymś innym, byle nie RPG. Albo nie, zostańcie, bym mógł podziwiać dalej takie fajniutkie rzeczy.

Nie wiem czy wydajecie ten projekt dla jaj, ale dla mnie w Gobasie jest wiele więcej projektów, które zasługują na wydanie (choć nie są wydane z powodu braku chęci autora albo tego, że nie są jeszcze dokończone), nawet dla samego dobrego pomysłu, ot takie Triangulis (o którym możecie na TRPG przeczytać), warte za samą ideę tych kilku złotych bardziej, niż cały ten TW. A może po prostu chcecie coś wydać dla samego poczucia się twórcami, dowartościowanymi przez wydawnictwo? Ten system nadaje się do rozegrania kilku .pbf, ale nie wydania. Czy to w ogóle przemyślany projekt, czy codziennie zbieracie się na gg, by po partyjce Quake'a 2, Lemmingów i Wormsów stworzyć nową broń / nowego stworka? Wiem, że moje podejście do tworzenia własnego systemu autorskiego jest ambitne i wysokie, ale coś sobą trzeba reprezentować.

Wyobrażam sobie Daxa tylko w jednej sytuacji: podchodzi taki kurdupel do mnie z pistolecikiem i mówi "dawaj komórę". OMG :D

Muszę to podsumować własnym stworem, dorównującym Daxowi swoim mrocznym wizerunkiem postapokaliptycznego monstrum
Obrazek

Dziękuję za pięć minut śmiechu. Przez cały czas próbowałem dyskutować, ba, nawet podsuwałem pomysły, ale teraz musiałem pokazać, jaki jestem zły i mroczny. W końcu na ksywę BLACKs trzeba zasłużyć.
kerlik
Pomywacz
Posty: 71
Rejestracja: piątek, 8 grudnia 2006, 13:59
Numer GG: 0
Lokalizacja: Dziki Busz :P
Kontakt:

Re: A propos TerrorWar

Post autor: kerlik »

TW tworzyliśmy od roku 2002, bodajże początki zaczęły się w maju. Nigdy nie myśleliśmy o jego wydaniu, jednakże pisaliśmy go jak każdy inny podręcznik RPG. Z roku na rok były coraz większe postępy, dużo rzeczy zmienialiśmy/poprawialiśmy/sprawdzaliśmy - nie tylko poprzez grę w TW, ale i niekiedy czerpaliśmy opinie od znajomych.
Pewnego dnia przyszło nam do głowy - widząc na forum Tawerny wydawnictwo CKG - wysłać próbne materiały. Dwa tygodnie niepewności, ale... przyjęli. I teraz pytanie - czy jeśli TW byłby (sorry za słownictwo) do dupy, to czy CKG byłoby na tylko odważne, żeby go przyjąć? Nie sądzę. Jeżeli jednak wolisz oceniać książkę po okładce, Twoja sprawa.

I nigdy nie będę uważał, iż straciłem czas pisząc TW.
Awatar użytkownika
BLACKs
Tawerniany Cygan
Tawerniany Cygan
Posty: 3040
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2005, 17:30

Re: A propos TerrorWar

Post autor: BLACKs »

CKG byłoby na tylko odważne, żeby go przyjąć?
Nie będę wskazywał na inny projekt wydawany pod CKG, który również nie zostanie, moim zdaniem, łamaczem serc polskich RPGowiczów.
Jeżeli jednak wolisz oceniać książkę po okładce, Twoja sprawa.
A po czym mam ocenić projekt? Nie produkt, tylko projekt.

Nie pozostaje mi nic innego niż okładka, jeśli reklama, za przeproszeniem, "ssie".
Jedyną rzeczą, jaka mogła zwalczyć niebezpieczną zarazę, było silne napromieniowanie. Głowy państw podjęły kroki, które zmieniły Ziemię na zawsze. Ziemia stanęła w atomowych wybuchach.
Dopiero po chwili załapałem, że chodzi o użycie bomby jako środka silnego promieniowania. Oczywiście rozumiem, że nie było żadnego innego sposobu? Bardzo ryzykowna teoria. ; )
arthas40
Pomywacz
Posty: 65
Rejestracja: poniedziałek, 31 października 2005, 11:12
Lokalizacja: Ostrowiec Św.
Kontakt:

Re: A propos TerrorWar

Post autor: arthas40 »

Wyobrażam sobie Daxa tylko w jednej sytuacji: podchodzi taki kurdupel do mnie z pistolecikiem i mówi "dawaj komórę". OMG :D
LOOL! Zabiłeś mnie człowieku, nie wytrzymam zaraz! xDD "Hande hoch!" :D

A teraz na poważnie:
Kerlik, próbując wmawiać odbiorcom, jaki super system tworzycie, nie oczekujcie pozytywnego odbioru. Tym bardziej, że w obliczu promocji i reklamy mamy do dyspozycji bardzo mało info, na podstawie którego mogę sam powiedzieć, że jest to uboższa wersja Neuroshimy albo przerobiony Fallout - albo na odwrót, jak chcesz. Tak czy owak to już jest Wasza, autorów, wina, że po prostu tak to odbieram. Czytałem artykuły na stronie, prześledziłem temat i czuję wielki niedosyt. Do tej pory nie wiem, kim mają być gracze, jakie są ich motywacje i cele, nie wiem co ma odróżnić TW od NS, Mad Maxa czy Fallouta i jakim prawem mają istnieć te całe Daxy? Starajcie się konsekwentnie odpowiadać na pytania, cierpliwie słuchać uwag i jakoś odnosić się z tym do projektu. Bo póki co to widzę typowe: "Nie, nie, nie, dla mnie to jest super system i nic nie zmienię, bo nie widzę powodu". Tłumaczcie sobie tak, że robicie już TW te ponad 5 lat (co też się wydaje szokujące), że znajomi chwalą i dzielą się opiniami, a CKG, które jest głodne wszelkich zgłoszeń, przyjęło Wasz projekt. Na pewno wyjdzie to Wam na dobre. Ja tymczasem idę poprzytulać mój podręcznik do Neuroshimy 1.5.

Pozdrawiam,
Magnes
Marynarz
Marynarz
Posty: 195
Rejestracja: sobota, 27 listopada 2004, 20:12
Numer GG: 0
Lokalizacja: Basta
Kontakt:

Re: A propos TerrorWar

Post autor: Magnes »

Hm... czyżby heartbreaker?
ODPOWIEDZ